Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:262, Did:0, useCase: 0

Monreāla un Aho vienojas par 42 miljoniem piecos gados, Karolīnai jāizdara izvēle

Rolands Eliņš

Monreāla un Aho vienojas par 42 miljoniem piecos gados, Karolīnai jāizdara izvēle
Sebastians Aho. Foto: AP/Scanpox

Rets gadījums pieredzēts Nacionālajā hokeja līgā – Monreālas “Canadiens” veikusi piedāvājumu citas komandas ierobežotajam brīvajam aģentam, vienojoties par līgumu ar somu Sebastianu Aho uz piecām sezonām. Aho pašreizējai komandai “Hurricanes” gan ir iespēja šo līgumu atspēkot un paturēt Aho sastāvā.

Tā sauktais “offer sheet” NHL nebija novērots kopš 2013. gada. Tas nozīmē, ka ierobežoti brīvais aģents ir piekritis citas komandas piedāvājumam, bet viņa līdzšinējai komandai paliek iespēja šo piedāvājumu atspēkot. Karolīnas “Hurricanes” tagad būs nedēļa laika, lai par to izlemtu Sebastiana Aho sakarā.

“Hurricanes” ģenerālmenedžeris Dons Vadels sarunā ar ASV medijiem neslēpa, ka viņam šis piedāvājums bijis pārsteigums, turklāt par to viņš uzzinājis no saņemtas e-pasta vēstules.

“Zinu gan, ka mana vasara tagad kļuva daudz labāka,” teica Vadels. “Man tagad nevajadzēs veltīt visu vasaru tam, lai vienotos par līgumu – mēs vienkārši pieņemsim lēmumu un viss būs skaidrs.”

Ja “Hurricanes” izvēlas atspēkot “Canadiens” piedāvājumu, Aho stājas spēkā līgums par minētajiem nosacījumiem un viņš paliek Karolīnā. Ja “Hurricanes” izvēlēsies to nedarīt, Aho kļūs par Monreālas hokejistu, bet Karolīna kompensācijā saņems vairākas drafta izvēles.

21 gadu vecais Aho aizvadītajā sezonā izcēlās ar 83 punktiem un palīdzēja “Hurricanes” aizkļūt līdz Austrumu konferences finālam. Jāpiemin, ka nākamo NHL sezonu Karolīnas un Monreālas komandas iesāks tieši ar savstarpēju maču.

Izmantotie resursi:
https://www.nhl.com/news/carolina-s...

     [+] [-]

, 2019-07-02 15:30, pirms 5 mēnešiem
Aho ir monstrs!