Layout: current:getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:742, Did:0, useCase:0
Baltkrievu hokeja šefs: "Ar Latviju izskatām kopīgu plānu, kā piesaistīt skatītājus"
Baltkrievu hokeja šefs: "Ar Latviju izskatām kopīgu plānu, kā piesaistīt skatītājus"
6
Četri latvieši kopā ar Grecki un Jāgru – latviešu fani dominē IIHF balsojumā
Četri latvieši kopā ar Grecki un Jāgru – latviešu fani dominē IIHF balsojumā
38
Baltkrievijas izlases treneris: "Uzdevums ir iekļūt PČ-2021 astoņniekā"
Baltkrievijas izlases treneris: "Uzdevums ir iekļūt PČ-2021 astoņniekā"
24
Kalvītis: "Sportu sagaida grūti laiki"
Kalvītis: "Sportu sagaida grūti laiki"
4
Kalvītis vienbalsīgi pārvēlēts LHF prezidenta amatā, valdē divas izmaiņas
Kalvītis vienbalsīgi pārvēlēts LHF prezidenta amatā, valdē divas izmaiņas
18
IIHF prezidents Renē Fāzels (Šveice). Foto: sovsport.ru
5

Fāzels prāto par NHL un OS: "ASV un Ķīnas attiecības nav labas, koronavīruss atnāca no Ķīnas"

Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) prezidents Renē Fāzels vērtē iespējas sagaidīt Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētājus 2022. gada olimpiskajās spēlēs, kas risināsies Ķīnas galvaspilsētā Pekinā. Funkcionārs apzinās, ka šobrīd situācija neizskatās cerīga, taču laiks vēl ir.
Edgars Buncis un Aigars Kalvītis. Foto: Guntis Lazdāns, LHF.lv
1

Buncis: "PČ Rīgā nevar notikt bez skatītājiem, Somija arī būs mājas komanda"

2021. gada hokeja pasaules čempionāta organizēšanas komitejas Rīgā vadītājs Edgars Buncis atklāj, ka gatavošanas darbi notiek pilnā sparā, līdz ar to nav laika domāt par kopējo situāciju pasaulē saistībā ar koronavīrusa pandēmiju. Spēļu grafika veidošanā ņemts vērā, ka būs divas mājas komandas - Latvija un Somija. Par to tika vēstīts LTV raidījumā "Rīta Panorāma".
Latvijas hokeja izlases līdzjutēja. Foto: IIHF
10

Oficiāli: 2021. gada PČ sākums pārcelts no 7. uz 21. maiju

Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongresā šodien nolemts, ka 2021. gada pasaules čempionāta sākums tiek pārcelts no 7. uz 21. maiju. Turnīrs notiks Rīgā un Minskā.
Viesturs Koziols. Foto: Ģirts Gertsons, F64
11

Koziols: "Lielu daļu ņemsim atpakaļ hokeja federācijā, bet ne visus"

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Viesturs Koziols atklāj, ka šajā organizācijā iecerēts veidot jaunu struktūru, lai varētu iztikt ar mazāk darbiniekiem nekā pirms koronavīrusa krīzes. Par to tika vēstīts LTV1 raidījumā "Sporta Studija".
Edgars Buncis. Foto: Guntis Lazdāns, LHF
4

PČ2021 iegūst jaunu sadarbības partneri

Par 2021.gada pasaules čempionāta (PČ) hokejā (2021 IIHF Ice Hockey World Championship), kas nākamgad norisināsies Rīgā un Minskā, oficiālo sadarbības partneri kļuvusi Latvijas informācijas tehnoloģiju kompānija “dots.”.
Foto: Andre Ringuette / IIHF
19

PČ-2021 Rīgā cer uz vismaz 75 000 līdzjutējiem no ārzemēm

2021. gada hokeja pasaules čempionāta organizēšanas komitejas Rīgā vadītājs Edgars Buncis atklāj, ka šī pasākuma rīkošanas rezultātā valsts varētu iegūt vismaz piecus vai sešus miljonus eiro. Tas būs atkarīgs no tā, vai ieradīsies līdzjutēju pūļi no ārzemēm un vai izdosies piepildīt tribīnes, lasāms žurnālā "SestDiena".
Aleksandrs Cicurskis un Bobs Hārtlijs ar Latvijas izlasi 2019. gada novembrī Liepājā. Foto: LHF.lv
37

Cicurskis: "Manas gaitas Liepājas hokejā ir beigušās"

Latvijas pieredzējušais treneris Aleksandrs Cicurskis atklāj, ka noslēdzis darbu Liepājas hokejā, taču ir citi piedāvājumi. Kļūšana par nacionālās izlases galvenā trenera asistentu nesen bija kā glābšanas riņķis, lasāms laikrakstā "Kurzemes Vārds".
Foto: Andre Ringuette / IIHF
5

Buncis dod vismaz 95%, ka PČ-2021 sākums tiks pārcelts no 7. uz 21. maiju

2021. gada hokeja pasaules čempionāta organizēšanas komitejas Rīgā vadītājs Edgars Buncis atklāj, ka prioritāte bija pārdot pēc iespējas vairāk biļešu un 90% no ienākumiem gūt ar biļešu tirdzniecību, taču koronavīrusa pandēmijas dēļ šajā sakarā tagad ir grūti kaut ko prognozēt, lasāms laikrakstā "Diena".
Aigars Kalvītis, Renē Fāzels, Viesturs Koziols. Foto: IIHF / lhf.lv
15

Fāzels: "Ja neatbrauks NHL spēlētāji, tik un tā PČ 2021. gadā būs teicams"

Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) prezidents Renē Fāzels cer, ka 2021. gada pasaules čempionātā tomēr piedalīsies arī Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētāji.
Artūrs Irbe. Foto: Latvijas Radio 1
9

Irbe: "Saistībā ar Latvijas himnu visvairāk atmiņā palikusi spēle pret Krieviju"

1920. gada 7. jūnijā Kārļa Baumaņa dziesma "Dievs, svētī Latviju!" tika oficiāli pasludināta par valsts himnu. 100 gadu jubilejas sakarā Latvijas hokeja leģenda Artūrs Irbe atceras 2000. gada pasaules čempionātu Sanktpēterburgā, kur Latvijas hokejisti pieveica zvaigžņoto Krievijas izlasi (3:2). Tajā laikā mūsu hokejists saprata hokeja saikni ar valsti un tautu. Par to tagad tika vēstīts Latvijas Radio.