Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2861, Did:0, useCase: 0

Martinsons: "Lielāko daļu no spēlētājiem pazīstu gandrīz 20 gadus, uzticos viņiem"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Martinsons: "Lielāko daļu no spēlētājiem pazīstu gandrīz 20 gadus, uzticos viņiem"
Igors Smirnovs, Māris Martinsons, Sergejs Durdins, Renārs Demiters un Elviss Želubovskis. Foto: HK Mogo

Par šīs sezonas Optibet hokeja līgas spēcīgāko klubu tika kronēts "Mogo", kas titulu izcīnīja otro reizi pastāvēšanas vēsturē. Tā prezidents Māris Martinsons norādīja, ka vienības mērķis arī nākamajā sezonā būs cīnīties par titulu.

"Komanda ir kā pulksteņa mehānisms, kurā atsevišķas detaļas tiek testētas gadiem. Mēs pieturamies pie pārbaudītam vērtībām. Esmu gandarīts par hokejistu cīņassparu un atdevi laukumā. Lielāko daļu no spēlētājiem pazīstu gandrīz 20 gadus un uzticos viņiem. Turklāt kopā sasniedzam arī rezultātu – mums nav iemesla kaut ko mainīt," čempionu nākotnes perspektīvas zīmēja Martinsons.

Viņš arī slavēja uzbrucēju Elvisu Želubovski, kurš spēlēja nozīmīgu lomu laukumā, turklāt arī veidoja komandas sastāvu. "Elviss ir ģenerālmenedžeris un vienlaikus arī spēlētājs. Lielākā daļa komandas pienākumu gulstas uz viņa pleciem. Tas ir liels izaicinājums - nav viegli sēdēt divos krēslos. Tomēr Elvisam tas padodas," teica Martinsons.

"Ikvienam spēlētājam ir gods pārstāvēt savu valsti. Protams, ka esam lepni par šo iespēju spēlēt Kontinentālajā kausā. Varēsim arī salīdzināt mūsu komandu ar citu valstu čempioniem un saprast, kā izskatāmies uz cita fona. Pie tam spēlētājiem tā ir laba iespēja tikt ieraudzītiem plašāk pasaulē," atzina Martinsons.

"Komandas mērķi vienmēr ir bijuši cīnīties par visaugstākajiem tituliem, un diezgan veiksmīgi tas mums arī ir izdevies. Sports ir sports, un tāpēc tas mūs aizrauj, jo ne vienmēr var paredzēt iznākumu. Bet mērķi mums ir ambiciozi un nemainīgi - nākamajā sezonā "Mogo" dosies laukumā, lai aizstāvētu savu čempionu titulu!" paziņoja kluba prezidents.

Informāciju sagatavoja:
Jānis Janševics

  +4 [+] [-]

, 2019-04-11 15:00, pirms gada
Tas pats Māris Martinsons?

  +7 [+] [-]

, 2019-04-11 15:27, pirms gada
antuuns rakstīja: Tas pats Māris Martinsons?
tas pats... nez šis ir skumji, nožēlojami, bēdīgi... vai iespējams tikai Latvijā...

  +8 [+] [-]

, 2019-04-11 15:28, pirms gada
Tas ir tas pats, kurš tiko par 500 pakām ārā tika???

  +1 [+] [-]

, 2019-04-11 16:07, pirms gada
Par Želubovski taisnību pateica, viņš ir "besīgs", bet nu spēlē labi un prot salasīt spēlētājus kuri pārtop labā komandā.

     [+] [-]

, 2019-04-11 17:54, pirms gada
cerams, ka septembrī ar tāpat teiks :
"Bet mērķi mums ir ambiciozi un nemainīgi - "Mogo" dosies laukumā, lai aizstāvētu savu čempionu titulu!"

Kas attiecas uz KK, lai sasniegtu finālu un reāli cīnītos par to "šampinjonu līgu" komandām būtu jāpāriet uz citu treniņu un spēlēšanas režīmu.
lai spēlētāji "nesprāgtu nost" spēlējot trīs dienas pēc kārtas KK. pie tādas sistēmas griesti ir pusfināls, ko Kurbads sasniedzis vai pat iekļūšana finālā varētu būt pie veiksmes.

p.s. skatoties OHL finālu man radās tāda sajūta, ka Mogo Kurbadu vairak fiziski noskrēja nevis uz meistarību...tā meistarība +/- abiem vienāda bija.

     [+] [-]

, 2019-04-11 19:04, pirms gada
Finklijs15 rakstīja: Tas ir tas pats, kurš tiko par 500 pakām ārā tika???
Jā, vairāk te: https://www.youtube.com/watch?v=P87... un te: https://www.youtube.com/watch?v=1DP...

     [+] [-]

, 2019-04-11 20:43, pirms gada
viedoklis rakstīja: tas pats... nez šis ir skumji, nožēlojami, bēdīgi... vai iespējams tikai Latvijā...
Latvijā un kaimiņos (paskaties uz austrumiem). Un bija jau vēl viens raksts, par motokrosu, kur viņam viedoklis pajautāts. Ka tik SC ar nav % viņa kontrolē