Layout: current:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2861, Did:0, useCase:0

Bijušais "Rīga 2000" un Rīgas "Dinamo" galvenais treneris Šuplers konsultē "Liepāju"

Bijušais
Jūliuss Šuplers. Foto: Romāns Kokšarovs/f64

No 16.-27. septembrim, sadarbībā ar HK "Liepāja" viesojās panākumiem un pieredzes bagātais hokeja treneris Jūliuss Šuplers, lai dalītos savā pieredzē gan ar HK "Liepāja" komandu, gan Liepājas Sporta spēļu skolas audzēkņiem un treneriem, informē hokeja klubs "Liepāja".

Šo divu nedēļu laikā Juliuss Šuplers piedalījās HK “Liepāja” treniņos, kā arī analizēja spēles. “Šajās divās nedēļās, strādājot kopā gan ar komandu, gan jauniešiem no sporta skolas, biju ļoti patīkami pārsteigts, ar cik lielu degsmi un ieklausīšanos tika ņemti vērā mani ieteikumi,” tā sacīja Šuplers. “HK “Liepāja” ir laba komanda, šobrīd ir lietas, pie kurām vēl jāpiestrādā, bet, kopumā skatoties, virziens ir pareizais.”

“Ņemot vērā, ka “Optibet” hokeja līgā spēlē komandas, kuru sastāvos ir arī ļoti pieredzējuši spēlētāji, tai skaitā, kuri ir spēlējuši Kontinentālajā hokeja līgā, tad, lai kļūtu par čempioniem, ir daudz un smagi jāstrādā. Tieši tāpēc es turpināšu sekot līdzi liepājnieku sniegumam, kā arī dalīšos ar saviem ieteikumiem un pieredzi, lai sasniegtu uzstādītos mērķus,” tā sacīja Šuplers, piebilstot, ka ir priecīgs redzēt, cik dedzīga ir komanda. Komentējot, kā vērtē komandas gados jauno treneru un spēlētāju sastāvu, Šuplers ir pārliecināts, “Tas, ka komandā ir jauni cilvēki, ir labi, to vajag izmantot savā labā, jo, esot jaunības maksimālismā, komanda nebaidās no ambīcijām un mērķu sasniegšanas, tomēr, lai gūtu panākumus, priekšā ir liels darbs”.

Jūliuss Šuplers trīs gadus, no 2008. līdz 2011.gadam vadīja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandu Rīgas “Dinamo”. KHL Šuplers vadījis arī Maskavas CSKA, bet 2012.gadā treneris vadīja arī “Donbass”, kad komanda spēlēja KHL. Latvijā Šuplers trīs sezonas strādāja arī ar "Rīga 2000" komandu, tāpat treneris pirms KHL izveides ir vadījis tādu Krievijas komandu kā Jaroslavļas “Lokomotiv” un Baltkrievijas vienību Minskas “Dinamo”. Šuplers vadījis arī Slovākijas pieaugušo hokeja izlasi.

Informāciju sagatavoja:
HK "Liepāja"

  +6 [+] [-]

, 2019-10-08 11:29, pirms 10 mēnešiem
Caur Liepāju uz Rīgu?

  +1 [+] [-]

, 2019-10-08 11:32, pirms 10 mēnešiem
Rīt Šupim jādodas uz arēnu un jāberzē rokas, lai pareizā ģinamo pakāš un var doties pie Savickija uz ložu prasīt darbu

  +6 [+] [-]

, 2019-10-08 11:34, pirms 10 mēnešiem
zaipis rakstīja: Rīt Šupim jādodas uz arēnu un jāberzē rokas, lai pareizā ģinamo pakāš un var doties pie Savickija uz ložu prasīt darbu
Diez vai viņa cienījamā vecumā (68) viņam vel gribās čakarēt prātu ar Rīgas ''Aklo zarnu'' stulbumu.

  +7 [+] [-]

, 2019-10-08 11:38, pirms 10 mēnešiem
Varbūt ar treneriem arī var darīt kā ar spēlētājiem,kad nosūta uz fārmklubu? Ankipānu uz Liepāju disciplīnas nolūkos,bet uz Dinamo Šupleru. Varbūt spēlē būs vairāk par 1 iesistiem vārtiem.

     [+] [-]

, 2019-10-08 11:41, pirms 10 mēnešiem
Neizbrīnītu, ja Šuplers drīz atkal sāks "konsultēt" Rīgas Dinamo.

     [+] [-]

, 2019-10-08 11:45, pirms 10 mēnešiem
Ferrari Nr.1 in my heart rakstīja: Varbūt ar treneriem arī var darīt kā ar spēlētājiem,kad nosūta uz fārmklubu? Ankipānu uz Liepāju disciplīnas nolūkos,bet uz Dinamo Šupleru. Varbūt spēlē būs vairāk par 1 iesistiem vārtiem.
Nu tad Namejs nošautos,ja tā notiktu!

  +3 [+] [-]

, 2019-10-08 12:39, pirms 10 mēnešiem
Šuplera laikos Dinamo Rīga bija stabila Play Off komanda, sitām ASK play Offos regulari! Tagad tas ir kā Kosmoss.
Pēc Šuplera aiziešanas sākās visas neveiksmes;

     [+] [-]

, 2019-10-08 12:42, pirms 10 mēnešiem
Jūlis un Artis būtu labs tandēms, posteņus gan jau sadalītu paši. Ankipānu- NOST ! Kamēr nav izmaiņu, ieteicams ignorēt DR spēles. Atnāks nevis 6 tk., bet 2tk. uztiicīgo mazohistu, pareiziniet starpību ar vismaz 10 e = mēnešalga vismaz 1/2 komandas par tikai 1 spēli un Juronkuls kā biznesmenis būs spiests operatīvāk reaģēt...

     [+] [-]

, 2019-10-08 12:56, pirms 10 mēnešiem
oxa rakstīja: Šuplera laikos Dinamo Rīga bija stabila Play Off komanda, sitām ASK play Offos regulari! Tagad tas ir kā Kosmoss.
Pēc Šuplera aiziešanas sākās visas neveiksmes;
Tagad atliek tikai atcerēties RD labos laikus un neskatoties uz to, Šuplera trako zākāšanu no komentētāju puses.

  +2 [+] [-]

, 2019-10-08 12:59, pirms 10 mēnešiem
specha rakstīja: Jūlis un Artis būtu labs tandēms, posteņus gan jau sadalītu paši. Ankipānu- NOST ! Kamēr nav izmaiņu, ieteicams ignorēt DR spēles. Atnāks nevis 6 tk., bet 2tk. uztiicīgo mazohistu, pareiziniet starpību ar vismaz 10 e = mēnešalga vismaz 1/2 komandas par tikai 1 spēli un Juronkuls kā biznesmenis būs spiests operatīvāk reaģēt...
Nedomāju gan, ka Jūlis būtu ar mieru nākt atpakaļ, gadi viņam arī vairs nav tie.

  +1 [+] [-]

, 2019-10-08 13:28, pirms 10 mēnešiem
Gwen rakstīja: Nedomāju gan, ka Jūlis būtu ar mieru nākt atpakaļ, gadi viņam arī vairs nav tie.
jā, viņam cienījams vecums, ieteicams varbūt saudzīgāks režīms kā, piem., konsultantam, jo sliktāk nekā tagad praktiski maziespējams..

  +2 [+] [-]

, 2019-10-08 13:30, pirms 10 mēnešiem
oxa rakstīja: Šuplera laikos Dinamo Rīga bija stabila Play Off komanda, sitām ASK play Offos regulari! Tagad tas ir kā Kosmoss.
Pēc Šuplera aiziešanas sākās visas neveiksmes;
Domāju ka problēma ir tur,ka KHL līmenis lēnām bet tomēr aug, bet RD stāv uz vietas savā attīstībā ... lūk arī rezultāts ... katru sezonu aizvien zemāk ... lai gan maksimums jau ir sasniegts

  +3 [+] [-]

, 2019-10-08 13:52, pirms 10 mēnešiem
dsks rakstīja: Domāju ka problēma ir tur,ka KHL līmenis lēnām bet tomēr aug, bet RD stāv uz vietas savā attīstībā ... lūk arī rezultāts ... katru sezonu aizvien zemāk ... lai gan maksimums jau ir sasniegts
Tieši tā. Komandas, uz kurām RD un fani skatījās no augšas, vairs nav vakarējās, bet RD klubs neko nav darījis, lai attīstītos. Es vsp nesaprotu, kādi kluba vadībai mērķi, jo izskatās pēc pašplūsmas. Varbūt vadība gūst labumu tikai no pašas piedalīšanās un uz pārējo nošpļaujas? Zivs tomēr pūst no galvas un tā zivs nu jau visa papuvusi.

  +2 [+] [-]

, 2019-10-08 14:15, pirms 10 mēnešiem
Piekrītu ieprieksejiem 2 komentiem. Ir vai nu KHL limenis augšā vai nu DR ir nenormāli krities. Grūti pateikt , bet jebkurā gadijumā jātiek pāri tikai nieka 4 komandām lai tikt playoff tas nav kā NHL .

  +3 [+] [-]

, 2019-10-08 14:18, pirms 10 mēnešiem
dsks rakstīja: RD stāv uz vietas savā attīstībā
Es teiktu, ka pat krīt uz leju.

Pirmajos gados gan leģionāri bija labāki, gan vietējie vecie ar seno rūdījumu vēl bija labā līmenī (Ņiživijs, Ankipāns, Laviņš, Naumovs), gan gados jaunie vietējie bija labi (Dārziņš, Miķelis, u.c.).

Tagad leģionāri ir švakāki, vecie vietējie ir pensijā, agrākie jaunie nu jau kļuvuši par gandrīz pensionāriem, bet vietā nākuši ne tik prasmīgi jaunie.

Tas viss arī veido kopējo rezultātu, kas salīdzinot ar pirmajiem gadiem tagad ir sliktāks.

  -1 [+] [-]

, 2019-10-08 14:21, pirms 10 mēnešiem
dsks rakstīja: Domāju ka problēma ir tur,ka KHL līmenis lēnām bet tomēr aug, bet RD stāv uz vietas savā attīstībā ... lūk arī rezultāts ... katru sezonu aizvien zemāk ... lai gan maksimums jau ir sasniegts
Mīļais draugs, patīk Tev tas, vai nepatīk, bet KHL līmenis ar katru sezonu aizvien vairāk krītas.
Un par to liecina gana daudz faktoru.

  +2 [+] [-]

, 2019-10-08 14:22, pirms 10 mēnešiem
Tolaik arī gandrīz viss "zieds" spēlēja Rīgā, citos KHL klubos kāds parādījās pa retam un tie bija aizsargi (Pujacs, Jerofejevs). Tagad vesels LV labāko uzbrucēju trijnieks ir Maskavā. Tāpat arī daļa labu spēlētāju ir Čehijā.

  +3 [+] [-]

, 2019-10-08 14:43, pirms 10 mēnešiem
zzk rakstīja: Tolaik arī gandrīz viss "zieds" spēlēja Rīgā, citos KHL klubos kāds parādījās pa retam un tie bija aizsargi (Pujacs, Jerofejevs). Tagad vesels LV labāko uzbrucēju trijnieks ir Maskavā. Tāpat arī daļa labu spēlētāju ir Čehijā.
Tad fanu lielākā sāpe, par ko cepa ntos topikus, bija Jurajs Mikušs Tagad tas šķiet smieklīgi.

  -1 [+] [-]

, 2019-10-08 16:07, pirms 10 mēnešiem
Vecums nenāk viens.
Visu cieņu Šupleram bet vai uz pagānes noplelniem viņu piesaistīt DR-stipri šaubos. Mēs redzējām ko nozīmē balstīties uz to kāds ir bijis.
Starkovs-izgāšanās kā trenerim jau pēdējos gadus piecus.
Ozoliņš kā spēlētājs - var teikt ka ļoti vājš bija pēdējā sezonā
Arī Irbe neprata savlaicīgi aiziet no sporta.
Sportā nevar balstīties uz pagātnes lauriem, ja pienācis vai tuvojas laiks spēlētēja vai trenera karjeras norietam.