Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 0

KHL Spēlētāju arodbiedrības vadītājs: "Lēmums neapturēt spēles bija trieciens imidžam"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

KHL Spēlētāju arodbiedrības vadītājs: "Lēmums neapturēt spēles bija trieciens imidžam"
Andrejs Kovaļenko. Foto: KHL

Kontinentālās hokeja līgas Spēlētāju arodbiedrības vadītājs Andrejs Kovaļenko atzinis, ka vilcināšanās ar sezonas apturēšanu bija liels trieciens tam, kā līgu uzlūko spēlētāji un pārējā pasaule.

"Daudzi spēlētāji nervozēja tādēļ, ka KHL nepieņēma ātru lēmumu. Ģimenes pārdzīvoja, sāka parādīties neapmierinātas intervijas leģionāru izpildījumā, izstājās klubi – tas viss iesita pa mūsu hokeja imidžu," teica Andrejs Kovaļenko, kura dēls Nikolajs spēlē Jaroslavļas "Lokomotiv". Viņa komanda pirmajā kārtā zaudēja Helsinku "Jokerit", bet Jāņa Kalniņa vienība drīz pēc tam paziņoja par izstāšanos no Gagarina kausa.

"Daudz runājam par to, ka mums vajadzētu ņemt piemēru no Nacionālās hokeja līgas. Pandēmijas sakarā tas nenotika – NHL brīvdienās devās vienu divas nedēļas pirms mūsu līgas. Daudziem tā bija iespēja salīdzināt līgas," pauda Kovaļenko. "Vajag atzīt, ka NHL tādā veidā parādīja savu attieksmi pret spēlētājiem, līdzjutējiem, klubiem, un imidžs kļuva spēcīgāks."

Pēc tam, kad par izstāšanos paziņoja "Jokerit" un Nursultanas "Barys", KHL nevis paziņoja par Gagarina kausa izcīņas apturēšanu, bet gan pavēstīja, ka nedēļas laikā sagatavos kalendāru sešām palikušajām komandām. Paziņojumā par to nemaz netika minēts, kāpēc divas komandas vairs nespēlēs. Spēļu apturēšana nebija KHL prioritāte, un līga to izdarīja tikai pēc spiediena no Sporta ministrijas.

"Mani arī pārsteidza, ka NHL pieņēma lēmumu tik ātri pārtraukt sezonu. Tas ir milzīgs bizness, kas lēmumu pieņēma, neskatoties uz milzīgajiem zaudējumiem finansiālajā ziņā. Man NHL lēmums bija kā signāls, cik patiesībā nopietna ir situācija ar šo pandēmiju. Ticiet man, Gerijs Betmens un pārējie prot skaitīt naudu. Ja tiek apturēts bizness, tad varam secināt, ka tika veikta padziļināta analīze, kurā secināja, ka vienkārši nav citas izejas."

Izmantotie resursi:
Андрей Коваленко: «Лигам, клубам, профсоюзу...

     [+] [-]

, 2020-03-21 16:38, pirms 2 nedēļām
Neaptraipīto reputāciju "Tas ir kolhozs" (A. Radulovs) aptraipīt nedrīkst!

     [+] [-]

, 2020-03-21 16:50, pirms 2 nedēļām
Kàds imidžš! Tur taču hokeju nespēlē, tur pēc viena veca kolorado p*rdela vārdiem “karavīri izcīna kaujas” 😂

     [+] [-]

, 2020-03-21 19:37, pirms 2 nedēļām
Krieviem piekāst uz izmidžu, galvenais ir pokazuha!