Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 0

Skabelka tomēr pametīs "Barys" galvenā trenera posteni

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Skabelka tomēr pametīs "Barys" galvenā trenera posteni
Andrejs Skabelka. Foto: hcbarys.kz

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības Nursultanas "Barys" līdzšinējais galvenais treneris Andrejs Skabelka (Baltkrievija) neturpinās darbu šajā amata, šodien vēsta Kazahstānas galvaspilsētas klubs.

Skabelkas vadībā "Barys" divās sezonās guva lieliskus panākumus un regulārajos turnīros sasniedza labākos rezultātus šī kluba vēsturē, kā arī abos gadījumos iekļuva izslēgšanas spēļu otrajā kārtā. Šajā sezonā otrā kārta nenotika, jo koronavīrusa pandēmijas dēļ sacensības tika priekšlaicīgi noslēgtas. "Barys" un Skabelka tomēr nav vienojušies par līguma pagarināšanu, bet spēkā esošā kontrakta termiņš ir 30. aprīlis. Tādējādi klubs sāk meklēt jaunu galveno treneri.

Andrejs Skabelka iepriekš atzina, ka vairs nevēlas būt Kazahstānas izlases galvenais treneris. Taču tur ir ierasts, ka "Barys" galvenais treneris vada arī šīs valsts nacionālo izlasi. Tādējādi atteikšanās no izlases vadīšanas nozīmē arī aiziešanu no kluba - to atzina arī Skabelkas aģents Šumi Babajevs, kurš savulaik bija Kazahstānas valstsvienības ģenerālmenedžeris.

Skabelkas vadītā Kazahstānas izlase februārī Nursultanā piedalījās olimpiskajā pirmsatlases turnīrā un izšķirošajā mačā negaidīti zaudēja Polijai (2:3), netiekot uz olimpiskās kvalifikācijas sacensībām. Līdz ar to Kazahstānas izlase zaudēja cerību tikt uz 2022. olimpiskajām spēlēm. "Mājas olimpiskās pirmsatlases turnīrā piedzīvojām lielu vilšanos. Kad klubam labi sekmējas sezonas laikā, tad parasti tas pārnesas arī uz izlasi, jo 95% izlases sastāva ir no "Barys" sistēmas. Bet šoreiz tas nenotika. Pēc tāda rezultāta izlases treneris parasti atkāpjas no amata. Bet man ir kontrakts ar "Barys", kā es to varēju izdarīt? Aiziešana no izlases nozīmē, ka jāaiziet arī no "Barys" kluba," pirms dažām dienām teica Skabelka.

Izmantotie resursi:
hcbarys.kz
tass.ru
khl.ru

  -1 [+] [-]

, 2020-04-06 14:38, pirms 2 mēnešiem
uz Lokomotiv?

  +2 [+] [-]

, 2020-04-06 14:59, pirms 2 mēnešiem
Cik Barys treneri jau ir zaudējuši darbu Kazahstānas izlases švako rezultātu dēļ? Šis nav jau piektais?

Neskatoties uz normālajiem rezultātiem KHL, kazahiem tās ilūzijas par savas izlases līmeni ir pārspīlētas.

  +2 [+] [-]

, 2020-04-06 15:10, pirms 2 mēnešiem
Atlantique rakstīja: Cik Barys treneri jau ir zaudējuši darbu Kazahstānas izlases švako rezultātu dēļ? Šis nav jau piektais?

Neskatoties uz normālajiem rezultātiem KHL, kazahiem tās ilūzijas par savas izlases līmeni ir pārspīlētas.
kaut kur lasīju, ka skabelka pats negrib vairs apvienot. tāpēc nepagarināja. viņiem vajag treneri, kas apvieno.

     [+] [-]

, 2020-04-06 16:08, pirms 2 mēnešiem
zaipis rakstīja: kaut kur lasīju, ka skabelka pats negrib vairs apvienot. tāpēc nepagarināja. viņiem vajag treneri, kas apvieno.
tur kur es lasīju bija tā dīvaini uzrakstīts, vienā teikumā ka viņš nevēlas, otrā ka "puses nevienojās". Tad nu es redzu divus variantus - ir tā kā rakstīts, viņs vnk negrib, vai otrs -negrib pie tādiem noteikumiem, kuri sakarā ar netikšanu OS varētu būt mazāk pievilcīgi kā bija iepriekš.

     [+] [-]

, 2020-04-06 16:18, pirms 2 mēnešiem
Banss rakstīja: tur kur es lasīju bija tā dīvaini uzrakstīts, vienā teikumā ka viņš nevēlas, otrā ka "puses nevienojās". Tad nu es redzu divus variantus - ir tā kā rakstīts, viņs vnk negrib, vai otrs -negrib pie tādiem noteikumiem, kuri sakarā ar netikšanu OS varētu būt mazāk pievilcīgi kā bija iepriekš.
barys = izlase. tur cita varianta nav. tjomas variants. tur hokeja laime pilnībā sasniegta!

     [+] [-]

, 2020-04-07 04:57, pirms 2 mēnešiem
Manuprāt tas ir baigais paradokss.Barys lieliski spēlē KHL ,bet izlase ar visiem leģionāriem autā.Vai nu naudas jautājums,vai nu KHL tik vāja?