Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2928, Did:0, useCase: 0
Video: "Hokeja diēta" ar Grigalu, Vori un Mitenu  – Latvija apspēlē arī Krieviju
Video: "Hokeja diēta" ar Grigalu, Vori un Mitenu – Latvija apspēlē arī Krieviju
1
Video: "Hokeja diēta" ar Rodrigo Ābolu  – Latvija apspēlē arī Šveici
Video: "Hokeja diēta" ar Rodrigo Ābolu – Latvija apspēlē arī Šveici
Video: "Hokeja diēta" ar Jāni Spruktu – Latvija pieveic ASV
Video: "Hokeja diēta" ar Jāni Spruktu – Latvija pieveic ASV
3
Video: "Hokeja diēta" ar Kasparu Daugaviņu - Latvija "bullīšos" zaudē somiem
Video: "Hokeja diēta" ar Kasparu Daugaviņu - Latvija "bullīšos" zaudē somiem
1
Video: "Hokeja diēta" ar Oskaru Cibuļski - Latvija sagrauj Itāliju
Video: "Hokeja diēta" ar Oskaru Cibuļski - Latvija sagrauj Itāliju
1

Šovakar "Hokeja diēta" ar Vori, Mitenu un Grigalu – Latvija pret Krieviju

Latvijas hokeja izlasei atceltajā pasaules čempionātā Šveicē šovakar būtu bijis jāaizvada turnīra noslēdzošā apakšgrupas spēle, tiekoties ar Krievijas izlasi. Jau pllkst. 21.00 “Hokeja diētas” tiešraidē pie Jāņa Celmiņa un Edgars Lūsiņa viesosies trīs latviešu jaunie vārtsargi – Jānis Voris, Mareks Mitens un Gustavs Dāvis Grigals.
2

Šovakar "Hokeja diēta" ar Rodrigo Ābolu – Latvija pret Šveici

Latvijas hokeja izlasei atceltajā pasaules čempionātā Šveicē šovakar būtu bijis jāaizvada turnīra sestā spēle, tiekoties ar Šveices izlasi. Jau pllkst. 21.00 “Hokeja diētas” tiešraidē pie Jāņa Celmiņa un Edgars Lūsiņa viesosies Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols.

Šovakar "Hokeja diēta" ar Oskaru Cibuļski – Latvija pret Itāliju

Latvijas hokeja izlasei atceltajā pasaules čempionātā Šveicē šovakar būtu bijis jāaizvada turnīra trešā spēle, tiekoties ar Itālijas izlasi. Jau pllkst. 21.00 “Hokeja diētas” tiešraidē pie Jāņa Celmiņa un Edgars Lūsiņa viesosies Latvijas izlases aizsargs Oskars Cibuļskis.
4

"Hokeja diēta" ar Robertu Bukartu - Latvija ar 6:3 apspēlē Kazahstānu

Latvijas hokeja izlasei atceltajā pasaules čempionātā Šveicē šovakar bija jāaizvada turnīra otrais mačs, tiekoties ar Kazahstānas izlasi. “Hokeja diētas” tiešraidē pie Jāņa Celmiņa un Edgars Lūsiņa viesojās Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Bukarts. Spēlē ar rezultātu 6:3 uzvaru svinēja Latvija!

"Hokeja diēta" ar Rihardu Bukartu - Latvija PČ ievadā apspēlē Norvēģiju

Latvijas hokeja izlasei atceltajā pasaules čempionātā Šveicē šovakar būtu bijis jāaizvada turnīra debijas spēle, tiekoties ar Norvēģijas izlasi. “Hokeja diētas” tiešraidē pie Jāņa Celmiņa un Edgars Lūsiņa šovakar viesojas Latvijas izlases uzbrucējs Rihards Bukarts. Viņš piedalījies trijos pasaules čempionātos, divos no tiem spēlējot arī pret norvēģiem.
Bobs Hārtlijs. Foto: Romāns Kokšarovs/f64
4

Par spīti PČ hokejā atcelšanai, "Hokeja diēta" būs arī šogad

Turpinot jau 2017. gada pavasarī aizsākto tradīciju, Jānis Celmiņš arī šogad veidos raidījumu ciklu “Hokeja diēta”. “Paliec Mājās” laikā hokeja cilvēki tiksies sporta sarunu šova “eXi” YouTube.com konta tiešraidēs, kuras būs skatāmas arī portālā Sportacentrs.com. Pirmā 2020. gada pavasara “Hokeja diēta” jau sestdien plkst. 21.00.

Ābols par dēla savainojumu: "Man tas bija spēriens zem jostasvietas"

Piedāvājam fragmentu no raidījuma “Hokeja diēta ar BITI”, kurā viesojas Latvijas izlases treneris Artis Ābols.brRaidījumu pilnā garumā skaties šeit: Hokeja diēta: Ābols par Hārtliju, izlasi...
22

Hokeja diēta: Ābols par Hārtliju, izlasi Bratislavā un čempioni Somiju

Piedāvājam raidījuma “Hokeja diēta ar BITI” noslēdzošo trešās sezonas sēriju, kurā pie Jāņa Celmiņa un Edgara Lūsiņa viesojas Latvijas izlases treneris Artis Ābols.Raidījumu pirmdien plkst. 21.15 un otrdien plkst. 8.00 skaties arī Sportacentrs.com TV kanālā.

Lūsiņš un Celmiņš prognozē, kuras komandas pārvarēs 1/4 finālu barjeru PČ hokejā

Piedāvājam fragmentu no raidījuma “Hokeja diēta ar BITI” sestās šī pavasara sērijas, kurā Jānis Celmiņš un Edgars Lūsiņš prognozē, kuras četras komandas pratīs pārvarēt pasaules čempionāta ceturtdaļfinālu barjeru.Hokeja diētas 6. Sēriju pilnā garumā skaties šeit: Hokeja diēta: atskats uz Latvijas izlases...
33

Hokeja diēta: atskats uz Latvijas izlases sniegumu un 1/4 finālu prognozes

Piedāvājam radījuma "Hokeja diēta ar BITI" sesto šī pavasara sēriju, kurā Jānis Celmiņš un Edgars Lūsiņš atskatās uz Latvijas izlases sasniegto Bratislavā, kā arī prognozē pasaules čempionāta ceturtdaļfinālu iznākumus. Kurš no viņiem būs precīzāks savās prognozēs?Raidījumu trešdien plkst. 21.15 un ceturtdien plkst. 8.00 skaties arī Sportacentrs.com TV kanālā.