Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:844, Did:0, useCase: 0

Lipmans: "Rīgas "Dinamo" sezonu vērtēju kā neveiksmīgu"

Andrejs Siliņš

Lipmans: "Rīgas "Dinamo" sezonu vērtēju kā neveiksmīgu"
Kirovs Lipmans. Foto: Romāns Kokšarovs, f64

Bijušais Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans sarunā ar aģentūru LETA pauda sarūgtinājumu par to, kāda šobrīd ir Rīgas "Dinamo" loma pašmāju hokejā, un komandas sezonu vērtē kā neveiksmīgu, jo lielāko darbu vienībā paveikuši ārzemju spēlētāji.

Lipmans atzina, ka seko līdzi Rīgas "Dinamo" gaitām, taču īsti nav apmierināts par to, kā mainījušās komandas prioritātes kopš izveidošanas brīža: "Protams, es skatos Rīgas "Dinamo" spēles, jo tomēr tā bija arī mana iniciatīva izveidot šo hokeja klubu. Toreiz mērķis bija, lai šajā komandā vismaz 70% būtu pašmāju spēlētāji. Kad ir jāgatavojas pasaules čempionātam, ir ļoti grūti izveidot un savākt spēcīgu sastāvu, jo daudzi Latvijas spēlētāji spēlē ārzemēs. Tas ir apgrūtinājums treneriem, jo daudz vieglāk ir gatavot komandu, ar kuras spēlētājiem tu vari strādāt arī ikdienā, ne tikai mēnesi pirms čempionāta."

Bijušais LHF prezidents nepārprotami izrādīja sašutumu par komandas sastāvu. "Varētu teikt, ka man ir sāpīgi, jo komanda nepilda primāri nosprausto mērķi. Klubā spēlē daudz ārzemnieku. "Dinamo" būtu jābūt pamata vienībai, kas sagatavo Latvijas izlases spēlētājus."

Kaut arī Rīgas "Dinamo" bija soļa attālumā no iekļūšanas izslēgšanas spēļu turnīrā, Lipmans sezonu vērtē kā neveiksmīgu, to pamatojot tieši ar leģionāru skaitu. "Ja ņemam vērā to, ka komandā spēlē daudz ārzemnieku, es sezonu vērtēju kā neveiksmīgu. Ja šī gada rezultātus būtu sasnieguši pašmāju spēlētāji, mans viedoklis būtu citādāks. Lielāko daļu vārtu guva tieši ārzemju spēlētāji," atzina Lipmans.

"Par neiekļūšanu izslēgšanas turnīrā es negribētu pārmest treneriem. Uzskatu, ka pati sistēma nav laba. No divpadsmit konferences komandām turnīrā iekļūst astoņas, bet jau mēnesi iepriekš ir skaidrs, kuras vienības cīnīsies par kausu. Ja turnīrā iekļūtu četras komandas no katras konferences, būtu daudz interesantāk, parādītos īsts cīņas spars. Pēc pašreizējās kārtības regulārā čempionāta beigās patieso cīņu rāda tikai daži klubi, kuras cīnās par katru punktu, kā, piemēram, šogad Rīgas "Dinamo"," izteicās Lipmans.

Izmantotie resursi:
LETA

1 2 48 komentāri

  -1 [+] [-]

, 2019-02-28 14:00, pirms 9 mēnešiem
Vai tad Grindexā jau problēmas atrisinātas, ka atkal hokejā jālien ķēzīties.Nav tiem žīdiem miera, ja visur neiebāž savus līkos degunus.

  +1 [+] [-]

, 2019-02-28 14:05, pirms 9 mēnešiem
norcha 172 rakstīja: Vai tad Grindexā jau problēmas atrisinātas, ka atkal hokejā jālien ķēzīties.Nav tiem žīdiem miera, ja visur neiebāž savus līkos degunus.
Nu, nu, visur "līkos degunus" redz tie, kuriem visa pasaule apkārt vainīga, tikai ne paši.

  +4 [+] [-]

, 2019-02-28 14:06, pirms 9 mēnešiem
norcha 172 rakstīja: Vai tad Grindexā jau problēmas atrisinātas, ka atkal hokejā jālien ķēzīties.Nav tiem žīdiem miera, ja visur neiebāž savus līkos degunus.
domā Lipmans pats LETAs žurnālistu varzai piezvanīja un izstāstīja savu "sāpi" par krievu līgas klubu dinamka?

  +2 [+] [-]

, 2019-02-28 14:09, pirms 9 mēnešiem
Manuprāt, visi latvieši, kas GRIB un VAR spēlēt khl līmenī, spēlē RD. Pārējie spēlē par lielāku rubli citur vai arī netiek sastāvā. Lipmans uz vecumu pavisam vairs neredz laukumu.

     [+] [-]

, 2019-02-28 14:10, pirms 9 mēnešiem
zaipis rakstīja: domā Lipmans pats LETAs žurnālistu varzai piezvanīja un izstāstīja savu "sāpi" par krievu līgas klubu dinamka?
Diez vai viņš zvanītu LETAi.

     [+] [-]

, 2019-02-28 14:11, pirms 9 mēnešiem
zaipis rakstīja: domā Lipmans pats LETAs žurnālistu varzai piezvanīja un izstāstīja savu "sāpi" par krievu līgas klubu dinamka?
Nav nozīmes ko ES domāju par to kurš kuram piezvanīja, aizbrauca vai atfukcēja.Nozīme ir tam, ka žīdi VIENMĒR bāž savus degunus kur nevajag.

     [+] [-]

, 2019-02-28 14:14, pirms 9 mēnešiem
dobrecovs rakstīja: Nu, nu, visur "līkos degunus" redz tie, kuriem visa pasaule apkārt vainīga, tikai ne paši.
Un pie kā tad ES būtu vainīgs, ka čekists Savickis un žīds Lipmans ir sa.... Latvijas hokeju.Man ko sadedzināties vajadzēja, lai citi tukšpauri saprastu kas ir kas?

  +1 [+] [-]

, 2019-02-28 14:15, pirms 9 mēnešiem
norcha 172 rakstīja: Nav nozīmes ko ES domāju par to kurš kuram piezvanīja, aizbrauca vai atfukcēja.Nozīme ir tam, ka žīdi VIENMĒR bāž savus degunus kur nevajag.
Tātad tas žurnālists no LETAs, kas piezvanīja Lipmanam un uzprasīja par dinamku ir žīds, pēc tam tas LETAs žīds uzskricilēja relīzi, kuru aizsūtīja vismaz 100 žīdiem pa epastu un tagad mēs baudam žīda Siliņa kopī-peiste LETAs žīda atgremojumu! tie kas lasa ar žīdi?
Slēpts komentārs: pernambucano

     [+] [-]

, 2019-02-28 14:22, pirms 9 mēnešiem
pernambucano rakstīja: Kirovs molodčiks! Jācer ka kādu dienu būs atpakaļ hokejā!
skrien uz arēnu, abonentus tirgot sāka nākošai sezonai!

  +1 [+] [-]

, 2019-02-28 14:28, pirms 9 mēnešiem
zaipis rakstīja: Tātad tas žurnālists no LETAs, kas piezvanīja Lipmanam un uzprasīja par dinamku ir žīds, pēc tam tas LETAs žīds uzskricilēja relīzi, kuru aizsūtīja vismaz 100 žīdiem pa epastu un tagad mēs baudam žīda Siliņa kopī-peiste LETAs žīda atgremojumu! tie kas lasa ar žīdi?
Līdz šim domāju, ka esi gudrāks, bet izrādās, ka pārgudrs.Veselu teoriju izdomāji tā vietā, lai saprastu, ka šajā stāstā ir tikai viens žīds, kurš izmanto situāciju, lai par sevi atgādinātu hokeja sakarā. Lipmans cer ka vai nu Savicki nomet, vai valdi paplašina, bet varbūt vēl kā var uzvārīties atrodoties blakus krievu gāzei.Zondē situāciju ar savu līko degunu.Žīdi NEKAD neko nedara , ja nav iespējas tikt pie izdevīguma. Tāds ir mans viedoklis.

     [+] [-]

, 2019-02-28 14:31, pirms 9 mēnešiem
Piekrītu, Lipmaņa kungam. PO netika, sezona neveiksmīga.

     [+] [-]

, 2019-02-28 14:38, pirms 9 mēnešiem
norcha 172 rakstīja: Un pie kā tad ES būtu vainīgs, ka čekists Savickis un žīds Lipmans ir sa.... Latvijas hokeju.Man ko sadedzināties vajadzēja, lai citi tukšpauri saprastu kas ir kas?
Kaut kāds pasīvs esi. Un gaidi debesu mannu. Tādi parasti arī visbiežāk redz apkārt "līkdeguņus"...

     [+] [-]

, 2019-02-28 14:39, pirms 9 mēnešiem
norcha 172 rakstīja: Līdz šim domāju, ka esi gudrāks, bet izrādās, ka pārgudrs.Veselu teoriju izdomāji tā vietā, lai saprastu, ka šajā stāstā ir tikai viens žīds, kurš izmanto situāciju, lai par sevi atgādinātu hokeja sakarā. Lipmans cer ka vai nu Savicki nomet, vai valdi paplašina, bet varbūt vēl kā var uzvārīties atrodoties blakus krievu gāzei.Zondē situāciju ar savu līko degunu.Žīdi NEKAD neko nedara , ja nav iespējas tikt pie izdevīguma. Tāds ir mans viedoklis.
Kāpēc jāuzsver, ka viņš ir "žīds"? Ja būtu tīrasiņu letiņš, būtu supertruper?

  -4 [+] [-]

, 2019-02-28 14:48, pirms 9 mēnešiem
Tikai un vienīgi treneris izgāza sezonu ar savu neprofesionalitāti!!!

  -1 [+] [-]

, 2019-02-28 14:56, pirms 9 mēnešiem
Fuņveidīgajiem patīk, tas ir galvenais.

  -4 [+] [-]

, 2019-02-28 15:03, pirms 9 mēnešiem
zaipis rakstīja: skrien uz arēnu, abonentus tirgot sāka nākošai sezonai!
Skrien tādi kā tu, man abonementu piegādās pēc adreses.

  +6 [+] [-]

, 2019-02-28 15:17, pirms 9 mēnešiem
Ja būtu 70% vietējo, tad RD būtu stabili pēdējā vietā, šodien allhockey. ru ielikti algu rādītāji Rietumu zonā, kam interesē var apskatīties, RD algas ir mazākās rietumos un otras mazākās līgā, tā kā uzskatu ka nospēlēts šogad labi.. runājot par Lipmanu viņam ir tiesības izteikt savu viedokli, bet ja viņš tiešām būtu tāds hokeja patriots būtu izveidojis OHL savu komandu Grindeks un tad pierādijis savu varējumu...

  +4 [+] [-]

, 2019-02-28 15:18, pirms 9 mēnešiem
Nu ja godīgi, tad šis gads ar citiem salīdzinot bija pat ļoti labs, žēl, ka netika play offā!

  -2 [+] [-]

, 2019-02-28 15:21, pirms 9 mēnešiem
Pareizi, Kirov, Ankipānu atlaist, Majoni atlaist, Videlu atlaist, Biļalovu atlaist, par treneri likt Lipmanu, uzbrukumā Lipmanu, aizsardzībā Lipmanu, bet vārtos - Lipmanu! Kluba nosaukumu nomainīt uz "Kirova Brigāde." Noformēt paramilitāru grupējumu no hokejistiem un federācijā izdarīt valsts apvērsumu. Federācijas prezidentu pārdēvēt par hokeja imperatoru.

  -1 [+] [-]

, 2019-02-28 15:25, pirms 9 mēnešiem
saskaņa dziļā okstā, Rīgas Dome paņemta aiz olām, skaidrs, ka kremlim neveiksmīga sezona. Kad blice sauksies Mežabrāļi, Livonieši vai Abrenes atriebēji, būs arī latviešu interese par krievu pabiru līgu.

  +1 [+] [-]

, 2019-02-28 15:54, pirms 9 mēnešiem
Kira - šie jau ir tevis izaudzinātie hokejisti, kas neko nevar izdarīt. Citus nolikt jau tu vienmēr esi bijis nasks, bet nevienu reizi neesmu dzirdējis no tevis vārdus - tā ir mana vaina... es neizdarīju... utt.

  +4 [+] [-]

, 2019-02-28 15:59, pirms 9 mēnešiem
pernambucano rakstīja: Skrien tādi kā tu, man abonementu piegādās pēc adreses.
Nu tev varbūt "po adresu" arī piegādās. Latviešiem - adresē.

  +3 [+] [-]

, 2019-02-28 16:02, pirms 9 mēnešiem
Kirov, kapēc vairs nesponsorē hokeju? Nu kaut vienu blici Latvijas Čempī? Bija taču tāda sirdslieta...

     [+] [-]

, 2019-02-28 16:59, pirms 9 mēnešiem
Kur tad palicis Ozo draugs Paste? Pagājušajā gadā SC regulāri prasīja viņa "eksperta" viedokli. Tad jau labāk, lai tiešam parunā ar Kiru - vismaz pasmieties var, no Pastes tikai murgi.

  +1 [+] [-]

, 2019-02-28 17:24, pirms 9 mēnešiem
Vitok rakstīja: Tikai un vienīgi treneris izgāza sezonu ar savu neprofesionalitāti!!!
piekrītu, par vēlu atjēdzās kurš ir nr1 gk. Un vispār par GK nozīmi.. Biļalovs arī nav nekāds monstrs, bet ja viņš būtu no sezonas sākuma spēlējis, būtu arī tie playoff. starpsezonā vajag dabūt stabilu gk, nevis kaķi maisā . pagarināt līgumu ar to pašu Biļalovu, vai meklēt labāku, kurš spēlē NHL vai KHL playoffos ar lielisku sniegumu

  -1 [+] [-]

, 2019-02-28 17:27, pirms 9 mēnešiem
Vai vēl kāds pēc šīs tabulas apskates domā ka mums bija slikta sezona?
https://allhockey.ru/news/show/3482...

  +1 [+] [-]

, 2019-02-28 17:30, pirms 9 mēnešiem
un vsp, žēl ka mums tik maz piķa piešķir no gāzes trubas. Kremlim vajadzētu pasponsorēt vairāk, lai letiņi jūk prātā ar playoff auru , un tiek pārkrieviskoti efektīvāk

     [+] [-]

, 2019-02-28 17:33, pirms 9 mēnešiem
piters_kvils_5491377 rakstīja: Kur tad palicis Ozo draugs Paste? Pagājušajā gadā SC regulāri prasīja viņa "eksperta" viedokli. Tad jau labāk, lai tiešam parunā ar Kiru - vismaz pasmieties var, no Pastes tikai murgi.
Vispār vēl ir Rd satafā?

  -1 [+] [-]

, 2019-02-28 17:35, pirms 9 mēnešiem
FUNS rakstīja: Vai vēl kāds pēc šīs tabulas apskates domā ka mums bija slikta sezona?
https://allhockey.ru/news/show/348288-Istochnik_stali_izvestny_zarplatnye_bjudzhety_klubov_KHL_Zapadnoj_konferencii
ko tu īdi vislaik? pēti savu tabulu un domā ko domā, kas tev par daļu ko citi domā?

     [+] [-]

, 2019-02-28 17:40, pirms 9 mēnešiem
Banss rakstīja: Vispār vēl ir Rd satafā?
Vismaz mājaslapā šo neatrod. Bet vai tad viņs ir bijis RD staffā? Cik atceros SC viņu saukāja par neatkarīgo ekspertu

     [+] [-]

, 2019-02-28 17:56, pirms 9 mēnešiem
Banss rakstīja: ko tu īdi vislaik? pēti savu tabulu un domā ko domā, kas tev par daļu ko citi domā?
funs visu vasaru ries šo dziesmu

     [+] [-]

, 2019-02-28 17:57, pirms 9 mēnešiem
Banss rakstīja: Vispār vēl ir Rd satafā?
viņš kādreiz ir bijis vai tad?

  -2 [+] [-]

, 2019-02-28 17:57, pirms 9 mēnešiem
Banss rakstīja: ko tu īdi vislaik? pēti savu tabulu un domā ko domā, kas tev par daļu ko citi domā?
Ko tu vari īdēt. Vai tev nav vienalga ,ko tāds Funs domā? Neņem to Funu nopietni.

  -1 [+] [-]

, 2019-02-28 17:58, pirms 9 mēnešiem
zaipis rakstīja: funs visu vasaru ries šo dziesmu
Mums bija laba sezona. Vau! Saprotu ka tev nepatīk,jo trūkst pretargumenti. Vau!
1 2 48 komentāri