Layout: current:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:844, Did:0, useCase:0

Ševčenko: "Rīgas "Dinamo" ir klubs, kur vispār nav saprotams, kas notiek"

Gatis Druvietis

Ševčenko:
Foto: sport-express.ru

Krievijas medija apskatnieks Aleksejs Ševčenko šoreiz izsakās neierasti bargi, izvērtējot Rīgas "Dinamo" aktualitātes. Jūtams, ka sevišķi aizkaitinājusi informācija par viņa tautieša Kirila Koļcova iespējamo ierašanos Latvijā, pozitīvas emocijas neraisa arī divu perspektīvo latviešu hokejistu došanās uz rietumu klubiem.

Aleksejs Ševčenko: "Rīgas "Dinamo" joprojām ir klubs, kur vispār nav saprotams, kas notiek. KHL pēdējā komanda bez galvenā trenera. No Latvijas pienāk tikai vaidi, ka pandēmija izjaukusi vairāku hokejistu piesaistīšanu. Tajā pašā laikā valsts labākais jaunais vārtsargs Jānis Voris ir devies uz Dāniju, bet pagājušās sezonas komandas rezultatīvākais aizsargs Uvis Balinskis pārcēlies uz Čehiju. Bet Latvijā tik un tā ir pārliecināti, ka var piedāvāt lieliskus apstākļus ārzemniekiem, kaut gan abi minētie vietējie spēlētāji aizbrauca uz citiem čempionātiem - acīmredzami ne naudas dēļ. Uvis vispār devās spēlēt par kapeikām, jo Čehijā algas ir nobrukušas."

"Tagad parādījusies informācija, ka komandai varētu pievienoties Kirils Koļcovs. Tas ir rādītājs tam, ka ar "Dinamo" vadītājiem kaut kas nav īsti labi, vai nu vienkārši gatavojas uzjautrināt cilvēkus, vai arī galīgi neko nesaprot no hokeja," pikts ir krievu hokeja speciālists. "Bet varbūt viņiem būs nauda tikai tādu spēlētāju uzaicināšanai."

"Koļcovs nespēlēja pagājušajā čempionātā, staigāja kājām pirms gada Jekaterinburgā, tiesa, tur viņš ātri salūza, jo organisms vairs netur minimālās slodzes. Koļcovam aiz muguras ir pat spēlēšana Voroņežas klubā VHL, bet tur viņu paņēma reklāmai, nevis sportisko rezultātu dēļ. Viņš nebrauc vienkārši no gadatirgus. Viņam nav pat preces, ko veda līdzi - beidzies derīguma termiņš."

"Kad parādījusies bauma, ka komandai varētu pievienoties Koļcovs, tā nekavējoties jāpārtrauc ar dusmīgu preses relīzi, kurā ir frāze: "Vai jūs esat pie pilna prāta?" Ja "Dinamo" tiešām apsver Kirilu, tad labāk viņu pieteikt savas valsts čempionātā. KHL kas tāds noteikti nav vajadzīgs," norāda apskatnieks.

Izmantotie resursi:
sport-express.ru

  +8 [+] [-]

, 2020-06-20 23:35, pirms 2 mēnešiem
Krievi ńirgājas jau par čekistu savicki, naudu nedos vinam jo pashiem krieviem ekonomika ir zem nulles, es velreiz atkartoju, RĪGAS DINĀMO NESPĒLĒS KOLHOZU LĪGĀ
Slēpts komentārs:Dzimmiy

  +7 [+] [-]

, 2020-06-21 01:17, pirms 2 mēnešiem
Kaput klubels😆
Slēpts komentārs:oxa

  -2 [+] [-]

, 2020-06-21 06:57, pirms 2 mēnešiem
tautas klubs
Slēpts komentārs:ZORRO

 +14 [+] [-]

, 2020-06-21 07:45, pirms 2 mēnešiem
Krievs diemžēl pateica kā ir...lai gan visi redz ,ka kaut kas nav kārtībā...
Ja būtu viss ok,tad Paste varētu Dinamo sistēmā būt kā tikai un vienīgi skatītājs tribīnēs...būtu treneris un piesais'tītu LV talantīgākos jaunos...
Bet savickis gaida krievu naudu...un savu savickis,ulmanis neieguldīs,
kā to dara ārzemēs komandu īpašnieki...pretīgi...

     [+] [-]

, 2020-06-21 09:15, pirms 2 mēnešiem
Viņš nezina, ka paste viņam vēl maksā. Un tādi uvji nav vajadzīgi.

  +4 [+] [-]

, 2020-06-21 09:26, pirms 2 mēnešiem
Olimpā viņš varbūt noderētu, bet ne Dinamo.

  +6 [+] [-]

, 2020-06-21 09:58, pirms 2 mēnešiem
Dzimmiy rakstīja: Paste tak komplektējot sastāvu jaunajai sezonai, varbūt Irbi lai ieliek vārtos !
Irbe ar to čekistu midzeni nesaistīsies. Vai arī tas būs cits cilvēks ar tādu uzvārdu.

  +4 [+] [-]

, 2020-06-21 10:00, pirms 2 mēnešiem
cesinieks777 rakstīja: Krievs diemžēl pateica kā ir...lai gan visi redz ,ka kaut kas nav kārtībā...
Ja būtu viss ok,tad Paste varētu Dinamo sistēmā būt kā tikai un vienīgi skatītājs tribīnēs...būtu treneris un piesais'tītu LV talantīgākos jaunos...
Bet savickis gaida krievu naudu...un savu savickis,ulmanis neieguldīs,
kā to dara ārzemēs komandu īpašnieki...pretīgi...
Vietējie gnīdas ir īpašnieki tikai uz papīra, reāli viņiem nav nekādas varas.

  +9 [+] [-]

, 2020-06-21 11:26, pirms 2 mēnešiem
Līdz viņam arī beidzot aizgājis,ka nav saprotams,kas notiek klubā.Mums jau n-tos gadus ir pielecis,ka tiek uzturēta hokeja imitācija(cēloņus zinām)un skaļa runāšana par it kā Latvijas hokeja bāzes klubu(jaunie letiņi spēlē maz,tos ātri izēd).
Guņa gan saka: spēlēs tie,kuri prot spēlēt . Balinskim,Vorim,tātad vēl kā teica Lielais ļēņins : mācīties,mācīties un vēlreiz mācīties!
Līgo !

 +12 [+] [-]

, 2020-06-21 11:31, pirms 2 mēnešiem
Taisnību vien pateica.Citu neko.

  +9 [+] [-]

, 2020-06-21 12:01, pirms 2 mēnešiem
Vismaz viens,kurš no Krievijas liek saprast mūsu jampampiņiem Dinamo vadībā,kas viņi ir .

  -1 [+] [-]

, 2020-06-21 14:12, pirms 2 mēnešiem
Viņš nezina, ka Paste mums vilku specs. Un spēlēs tie, kuri prot spēlēt. Un tas vuenkārši žurnālists.

  +1 [+] [-]

, 2020-06-21 15:11, pirms 2 mēnešiem
Rd nav klubs bez gan oligarhu vadīta mašīna..