Layout: current:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:844, Did:0, useCase:0

Paste: "No vietējiem hokejistiem Rīgas "Dinamo" paliks tie, kuri māk spēlēt"

Gatis Druvietis

Paste:
Guntars Paste. Foto: DinamoRigaOfficial

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas "Dinamo" vadības padomnieks Guntars Paste atklāj, ka ar komandas potenciālajiem spēlētājiem notiek sarunas, pēc jaunā budžeta apstiprināšanas "sāks dejot", lasāms laikrakstā "Latvijas Avīze".

Sarunas tiek risinātas ar Mārtiņu Karsumu un Oskaru Cibuļski, komandā turpinās spēlēt Lauris Dārziņš, Kristaps Sotnieks un droši vien arī Miķelis Rēdlihs. Bet vispirms jāsagaida, kad būs zināms kluba sezonas budžets. "Kā to apstiprinās, tad arī "sāks dejot"," norāda Guntars Paste, kurš neatklāj savu statusu klubā. "No vietējiem paliks tie, kuri māk spēlēt. Tie, kas nemāk, lai cer spēlēt citur." Ar vietējiem hokejistiem pārrunas notiek grūtāk, jo vairāki šajā klubā nokļuvuši vienīgi tādēļ, ka ir Latvijas spēlētāji, atklāj speciālists. "Par to atalgojumu, kas "Dinamo" ir minimālais, Eiropā var tikai sapņot. Daudzi spēlētāji to nesaprot. Lai cilvēki pamēģina nopelnīt naudu citur."

Aizrunāti vairāki leģionāri - ASV spēlētājs, trīs vai četri no Kanādas, kā arī Krievijas vārtsargs, aizsargs un uzbrucējs. Žēl, ka joprojām nav skaidrības par budžetu un nevar uzreiz parakstīt, jo šiem spēlētājiem ir arī citi varianti. Lēmumus par attiecīgajiem spēlētājiem pieņems kluba galvenais treneris, kas patlaban vēl nav iecelts.

Kluba padomes priekšsēdētājs Juris Savickis ir apmierināts ar Pastes darba rezultātiem un norāda, ka komandas vadības padomdevēja statuss nav mainījies.

Parādījusies neoficiāla informācija, ka Rīgas "Dinamo" treneru korpusā varētu strādāt Aleksejs Širokovs, Georgijs Pujacs un Valērijs Kuļibaba, taču visi trīs minēto iespēju nosauc par baumām.

Atgādinām, ka sesto reizi pēc kārtas Rīgas "Dinamo" netika KHL izslēgšanas spēlēs un šopavasar finišēja turnīra tabulas priekšpēdējā vietā. Patlaban nekas neliecina, ka jaunajā sezonā komanda būs spēcīgāka, taču laiks vēl ir.

Izmantotie resursi:
Laikraksts "Latvijas Avīze", Gints Narogs

  +1 [+] [-]

, 2020-06-11 18:27, pirms 2 mēnešiem
Pieriebies jau katru dienu lasīt rakstus par neko. Katram rakstam maza piebilde ''kad būs nauda''. Šis saka, ka aizrunāti 4 ziemeļamerikāņi, bet iepriekš baumās visi bija eiropieši.

  +1 [+] [-]

, 2020-06-11 18:35, pirms 2 mēnešiem
Oooo, ja ir intervija ar leģendāro OlyBet ekspertu Guntaru Pasti, nu nevar taču neizlasīt

  +1 [+] [-]

, 2020-06-11 18:47, pirms 2 mēnešiem
Pag! Vai tad Sotnieks nenoslēdza līgumu ar HK Sochi?

  +1 [+] [-]

, 2020-06-11 18:49, pirms 2 mēnešiem
Sanāk ka Džera nemāk spēlēt

  +1 [+] [-]

, 2020-06-11 18:52, pirms 2 mēnešiem
No defiem paliek Gimajevs, 100%

  +3 [+] [-]

, 2020-06-11 18:53, pirms 2 mēnešiem
Gūža rakstīja: Pieriebies jau katru dienu lasīt rakstus par neko. Katram rakstam maza piebilde ''kad būs nauda''. Šis saka, ka aizrunāti 4 ziemeļamerikāņi, bet iepriekš baumās visi bija eiropieši.
Es domāju Pastem visi kas nemāk runāt latviski vai krieviski ir kanādieši

  +1 [+] [-]

, 2020-06-11 18:54, pirms 2 mēnešiem
Ja visi šokā par Vityaz bandītiem, kas pie ruļļiem, ko tad teikt par RD

  +1 [+] [-]

, 2020-06-11 19:02, pirms 2 mēnešiem
ainars_vindulis_4034643 rakstīja: Ja visi šokā par Vityaz bandītiem, kas pie ruļļiem, ko tad teikt par RD
Kas ar Vityaz nav kārtībā, spēlē labi, plejofos tika, kaut ko esmu palaidis garām?
Runājot par Pasti, visu es saprotu, bet ja tu saki tādus skaļus teikumus, kā, paliks tie kas māk spēlēt, tad lūdzu pasaki kuri ir tie kas nemāk, runā atklāti ja jau iesaaki, vai arī sanāk visi kuri netiks parakstīti tiek uzskatīti par tiem kas nemāk spēlēt?

  +1 [+] [-]

, 2020-06-11 19:09, pirms 2 mēnešiem
Varētu kāds šos ākstu vienreiz apklusināt apriebies klausīties kā viņš tēlo viszini Paste ir nulle

  +1 [+] [-]

, 2020-06-11 19:10, pirms 2 mēnešiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Pag! Vai tad Sotnieks nenoslēdza līgumu ar HK Sochi?
Neskaidrībā ar algu līgums netika noslēgts!

     [+] [-]

, 2020-06-11 19:33, pirms 2 mēnešiem
Man patiik Pastes izteikumi. Dziezgan tieshi un pareizajaa virzienaa.
Vai tad vajag mullaaties ar tiem kuriem vieniigaa motivaacija ir "babkas" piem, Dzerinsh vai uzbruceeji ar statistiku tipa 1+2 taadi kaa Batna, Lipsbergs, Marenis...

Es jau sen gribeeju teikt ka piem., Dzerinsh atbilst KHL liimena komandai kura ir play off zonaa un vina vieta buutu 4 mainaa. Ja augstaak tad komanda automaatiski nespeeleetu play off.
Varbuut par skarbu pateicu bet doma taada ka vinsh nav nekaads liideris vai pirmo 2 mainu liimena uzbruceejs. Tad kad Riigas Dinamo speeleeja play off tad Dzerinsh bija 4 mainas speleetaajs.Peedeejaa laikaa vinsh taads smagneejs bet statistikaa 2 goli... tukshos vaartos. Zvaigzne. Vot taa.