Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 0

Latvijā aptur handbola sacensības, izlases spēle Telavivā visdrīzāk nenotiks

Agris Suveizda

Latvijā aptur handbola sacensības, izlases spēle Telavivā visdrīzāk nenotiks
Dainis Krištopāns. Foto: Axel Heimken / kolektiffimages, men2020.ehf-euro.com

Arī Latvijas Handbola federācija un Latvijas Hokeja federācija nākušas klajā ar pieņemtajiem lēmumiem koronavīrusa pandēmijas sakarā.

Handbola federācija

"LHF pēc valdības 12. marta lēmuma, izsludinot valstī ārkārtas stāvokli, pieņēmusi lēmumu atlikt visu federācijas organizēto sacensību un pasākumu norisi, kas nozīmē, ka uz nenoteiktu laiku atlikta "SynotTip" handbola virslīgas, Latvijas handbola virslīgas sievietēm, 1. līgas vīriešiem, Latvijas jaunatnes čempionātu un minihandbola spēļu organizēšana.

LHF ģenerālsekretārs Guntis Ciematnieks informē, ka attiecībā uz pasaules čempionāta kvalifikācijas cikla spēlēm aprīlī pret Izraēlas valstsvienību šobrīd LHF ir aktīvā komunikācijā ar Eiropas Handbola federāciju (EHF) un Izraēlas pusi, taču jau šobrīd noprotams, ka komanda uz Izraēlu, visticamāk, nedosies, un 16. aprīlī spēle Telavivā nenotiks. Par tālāku notikumu attīstību jaunumi būs pēc oficiāla EHF lēmuma.

LHF turpinās sekot līdzi notikumu attīstībai saistībā ar koronavīrusu un tā izraistīto slimību "Covid-19" un informēs handbola sabiedrību par tālāko darbības plānu. "

Hokeja federācija

"Sakarā izsludināto ārkārtas stāvokli mūsu valstī, Latvijas Hokeja federācija (LHF) aptur Latvijas bērnu un jaunatnes čempionāta (LBJČH), kā arī Jaunatnes Attīstības Hokeja Līgas turpmākās 2019./2020.gada sezonas sacensības.
Savukārt Optibet Hokeja Līgas (OHL) atlikušās divas regulārā čempionāta spēles, kur abos mačos tiksies "Olimp" un HS "Rīga", tiks aizvadītas pie tukšām tribīnēm - bez līdzjutējiem.

Lēmumu par OHL izslēgšanas spēlēm Latvijas Hokeja federācija (LHF) paziņos jau tuvākajā laikā.

Atgādināsim, ka Latvijas valdība, ņemot vērā koronavīrusa (Covid-19) augsto izplatību, nolēmusi valstī ieviest ārkārtas stāvokli un noteikusi stingrus aizliegumus pulcēties."

Izmantotie resursi:
LHF saistībā ar straujo koronavīrusa izplatību...
https://lhf.lv/lv/article/6630/lbjc...