Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:331, Did:0, useCase: 0
"Saulkrastu kokteiļa" organizatori Renārs Buivids (no kreisās) un Andris Vanags kopā ar "Cietā rieksta" saimnieku Artūru Ancānu
Publicitātes foto

27. jūlijā 3x3 basketbola atgriešanās “Saulkrastu kokteiļa” programmā

Sporta un izklaides pasākuma “Saulkrastu kokteilis” programmā pirmo reizi kopš 2013. gada atgriezīsies nu jau olimpiskais sporta veids 3x3 basketbols. Sestdien, 27. jūlijā Saulkrastos, stāvvietā pie “Cietā rieksta” notiks “Uno Group Quest Stop”, kurā varēs piedalīties jebkura vīriešu komanda bez meistarības vai vecuma ierobežojumiem, pretendējot uz daļu no 500 eiro lielā balvu fonda.
Cēsnieks Dāvis Rozītis cīnās "Ghetto Basket"
Publicitātes foto
3

21. jūlijā Cēsīs “Ghetto Basket” turnīrs un bērnu “Slam Dunk” konkurss

“Ghetto Basket” 11. sezonas turpinājumā svētdien, 21. jūlijā Cēsu centrā Vienības laukumā notiks “Ghetto Basket” starptautiskais 3x3 basketbola turnīrs. Ar Latvijas, Lietuvas un Polijas pārstāvjiem konkurēs arī cēsnieka Dāvja Rozīša veidotā komanda. Programmā arī tradicionālais “Slam Dunk” konkurss bērniem, kuri nav vecāki par 12 gadiem.
Krāslavas "Ghetto Basket" nav iedomājams bez Raita un Jāņa Timmas (vidū)
Publicitātes foto

20. jūlijā Krāslavā starptautiskais “Ghetto Basket” 3x3 basketbola turnīrs

“Ghetto Basket” 11. sezonas turpinājumā sestdien, 20. jūlijā Krāslavā notiks tālākais no izbraukuma turnīriem 3x3 basketbolā, aizvadot spēles Pro, Amatieru, Sieviešu un trijās jauniešu vecuma grupās, kā arī sniedzot iespēju jebkuram basketbolistam piedalīties tālmetienu konkursā kopā ar Latvijas izlases basketbolistu, krāslavieti Jāni Timmu.
"Inline" skrituļslidošana "Ghetto Games" festivālā Ventspilī
Publicitātes foto

Noslēdzies ikgadējais "Ghetto Games" festivāls Venstpilī

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 12. un 13. jūlijā astoto gadu amatieri, pasaules līmeņa sportisti un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji pulcējās Ventspilī, lai piedalītos lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā – "Ghetto Games" festivālā. Tā kulminācija tika sasniegta, līdz ar vērienīgāko "hip-hop" mūzikas koncertu Latvijā, kas vienkopus pulcēja lielāko skaitu šī žanra labākos izpildītājus.
"Ventspils Ghetto" kvartets. Foto: FIBA
6

Latvijas 3 pret 3 basketbola kvarteti zaudē Belgradas "Challenger" turnīra pusfinālā

Starptautiskās basketbola federācijas (FIBA) rīkotā 3 pret 3 basketbola "Challenger" turnīru seriāla Serbijas galvaspilsētas Belgradas posma pusfinālos zaudējumus piedzīvojušas abas Latviju pārstāvošās komandas - "Riga Ghetto" un "Ventspils Ghetto".
2012. gada čempionvienība "Armet" (no kreisās): Andris Justovičs, Kristaps Kanbergs, Edgars Krūmiņš, Gatis Justovičs.
Foto: Renārs Buivids

13. jūlijā Ventspilī “Ghetto Basket” spēles un “Slam Dunk” konkurss

“Ghetto Basket” 11. sezonas turpinājumā sestdien, 13. jūlijā Ventspilī uz Lielā prospekta notiks “Ghetto Basket” 3x3 formāta turnīri gan Pro un Amatieru grupā ar iespaidīgām naudas balvām, gan spēles Sieviešu un trijās jauniešu grupās – U16, U14, U12 vecumā, kā arī starptautiskais “Slam Dunk” konkurss ar pašmāju čempiona Kristapa Dārgā piedalīšanos.
"Ghetto Games" Daugavpilī - 12 stundu futbola maratons
Publicitātes foto

“Ghetto Games” Daugavpilī pulcē teju 1400 dalībnieku

6. jūlijā Daugavpilī noritēja starptautiskais ielu sporta festivāls – sacensības “Ghetto Games”, ko organizēja Latgales plānošanas reģions sadarbībā ar biedrību “STREETBASKET” un Daugavpils pilsētas domi. Šis bija viens no vērienīgākajiem pasākumiem projekta LLI-402 “Riska grupas jauniešu sociālā integrācija, balstoties uz sporta aktivitātēm” (risk-free) ietvaros, kas vienuviet pulcēja jauniešus no Latgales un Lietuvas pašvaldībām.
"Ghetto Nextball" čempions Pjotrs Kielars.
Publicitātes foto

Par “Ghetto Nextball” futbola frīstaila čempionu kronēts polis Kielars

“Ghetto Football” sezonas turpinājumā trešdien, 3. jūlijā Rīgā, Grīziņkalnā sešu valstu kopumā 16 futbola frīstaila jauno meistaru konkurencē par “Ghetto Nextball” čempionu tika kronēts Pjotrs Kielars no Polijas, balvā saņemot braucienu uz pasaules čempionātu “Super Ball” Čehijā.
"Ghetto Basket" turnīrs 2019. gadā Ogrē.
Publicitātes foto

“Ghetto Basket” izziņo naudas balvas Amatieru grupā Daugavpilī un Ventspilī

“Ghetto Basket” 11. sezonas turpinājumā Amatieru grupas komandām 6. jūlijā Daugavpilī un 13. jūlijā Ventspilī būs iespēja cīnīties par 500 eiro lielo balvu fondu katrā no turnīriem. Jāatgādina, ka abas reizes paralēli notiekošajos Pro grupas “Satellite” līmeņa starptautiskajos turnīros tiks izspēlēts pa 1000 eiro.
Futbola frīstails Grīziņkalnā.
Publicitātes foto

3. jūlijā Rīgā notiks starptautiskās futbola frīstaila sacensības “Ghetto Nextball”

“Ghetto Football” devītās sezonas turpinājumā trešdien, 3. jūlijā Rīgā, Grīziņkalnā notiks starptautiskās futbola frīstaila sacensības “Ghetto Nextball”. Startēs septiņu valstu kopumā 18 futbola frīstaila meistari vecumā līdz 18 gadiem. “Ghetto” Kolizejā klātienē būs iespējas vērot jaunos talantus, kuri jau tuvākajā nākotnē ar saviem trikiem iekaros pasaules slavu, būs redzami populārākajos futbola frīstaila “YouTube” klipos.
Latvijas 3x3 basketbola izlase. Foto: ghetto.lv
3

Latvijas 3x3 izlase izrēķinās ar visiem un sasniedz Eiropas kausa finālturnīru

Latvijas 3x3 basketbola izlase – Nauris Miezis, Edgars Krūmiņš, Kārlis Lasmanis un Agnis Čavars – svētdien Grīziņkalnā droši uzvarēja izšķirošajās divās Eiropas kausa kvalifikācijas turnīra spēlēs un dosies uz Ungārijā paredzēto finālturnīru.
Latvijas 3x3 basketbola izlases. Publicitātes foto
3

Latvijas 3x3 izlases ar uzvarām Rīgā sāk Eiropas kausa kvalifikāciju

Latvijas vīriešu un sieviešu izlases 3x3 basketbolā sestdien Grīziņkalnā ar uzvarām sāka Eiropas kausa kvalifikācijas turnīru.
Latvijas izlase spēlē "Ghetto" Kolizejā.
Publicitātes foto
4

"Ghetto” Kolizejā 29. un 30. jūnijā sacentīsies 3x3 basketbola valstsvienības

“Ghetto Basket” 11. sezonas turpinājumā Rīgā, Grīziņkalna Kolizejā pirmo reizi tā vēsturē sacentīsies 3x3 basketbola valstsvienības. 29. un 30. jūnijā par ceļazīmēm uz Eiropas kausa izcīņas finālturnīru Debrecenā (Ungārija) sacentīsies 11 valstu vīriešu izlases un deviņas sieviešu komandas. Dalībnieku pulkā būs arī abas Latvijas valstsvienības.
Pasaules kausa vicečempioni ar sagaidītājiem Rīgas lidostā.
Publicitātes foto

Lasmanis, Miezis, Čavars un Krūmiņš atgriezušies mājās ar Pasaules kausa sudraba medaļām

Latvijas 3x3 basketbola valstsvienība - Kārlis Pauls Lasmanis, Nauris Miezis, Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš – pirmdienas vakarā atgriezās dzimtenē ar dienu iepriekš Amsterdamā (Nīderlande) izcīnītajām Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3x3 basketbola Pasaules kausa sudraba medaļām. “Ghetto Basket” kvartets finālā ar 14:18 zaudēja ASV valstsvienībai, Eiropas kausa zelta un sudraba medaļu komplektam pievienojot arī Pasaules kausa godalgas.
Armands Ginters (ar bumbu) Eiropas spēļu finālā. Foto: Natalia Fedosenko/TASS/Scanpix
23

3x3 basketbola lielvalsts: Latvija izcīna sudrabu arī Eiropas spēlēs

Latvijas 3x3 basketbolisti Armands Seņkāns, Armands Ginters, Mārtiņš Šteinbergs un Roberts Pāže pirmdien Minskā izcīnīja sudraba medaļu otrajās Eiropas spēlēs, dodot mūsu valstij jau piekto godalgu šajās sacensībās.
Latvijas 3x3 basketbola izlase. Foto: FIBA
50

Latvijas 3x3 basketbolisti izcīna sudrabu Pasaules kausā

Latvijas 3x3 basketbola izlase svētdien Amsterdamā Pasaules kausa pusfinālā ar 22:19 pieveica pasaules ranga līderi Serbiju, bet vēlāk finālā ar 14:18 zaudēja ASV izlasei un izcīnīja sudraba medaļas. Līdz ar šo panākumu Latvija garantēja ceļazīmi uz Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru.
Latvijas 3x3 basketbolistu prieki. Foto: FIBA
7

Graujošs sniegums Latvijas 3x3 izlasei dod vietu Pasaules kausa pusfinālā

Latvijas 3x3 basketbola izlase sestdien Pasaules kausa ceturtdaļfināla spēlē ar rezultātu 21:7 sagrāva Ukrainu, nokļūstot viena panākuma attālumā no medaļām un dalības olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā.
Kārlis Pauls Lasmanis. Foto: FIBA
11

Latvijas 3x3 vīriešu izlase PK izcīņu sāk ar uzvaru un zaudējumu

Ne visai pārliecinoši Pasaules kausa izcīņu 3x3 basketbolā sākusi Latvijas vīriešu izlase. Latvieši pirmajā spēlē krietni pamocījās pret Japānas izlasi, galu galā izcīnot uzvaru nerezultatīvā spēlē ar 14:11, bet otrajā spēlē ar 13:15 atzina Polijas pārākumu.
Latvijas 3x3 basketbola izlases.
Publicitātes foto
3

Latvijas 3x3 basketbola izlases 18. jūnijā startēs Pasaules kausa finālturnīrā Amsterdamā

"Ghetto Basket" izlase - Kārlis Pauls Lasmanis, Nauris Miezis, Agnis Čavars un Edgars Krūmiņš - otrdien, 18. jūnijā Amsterdamā (Nīderlande) uzsāks Latvijas krāsu aizstāvēšanu Pasaules kausa finālturnīrā. Arī Latvijas sieviešu 3x3 basketbola izlasei - Lienei Stalidzānei, Baibai Eglītei, Kristīnai Petermanei un Ievai Kūlītei - otrdien pirmās divas spēles.
"Ventspils Ghetto" komandai 4. vieta. FIBA foto

"Ventspils Ghetto" 3x3 basketbolisti aizcīnās līdz "Challenger" turnīra pusfinālam

LETA. "Ventspils Ghetto" 3x3 basketbola komanda ar Armandu Ginteru, Robertu Pāži, Mārtiņu Šteinbergu un Armandu Seņkānu sastāvā sestdien Horvātijā aizkļuva līdz Lipikas "Challenger" turnīra pusfinālam.