Layout: current:getLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:331, Did:0, useCase:0
 • "Run For Fun" izaicinājums - 4. maija skrējiens visā Latvijā
  28.apr. "Run For Fun" izaicinājums - 4. maija skrējiens visā Latvijā
  Pirms 30 gadiem Latvija bija vienota tauta, kura neskatoties uz grūtībām spēja turēties tām pretī un pastāvēt par savām vērtībām un uzskatiem. Kas to būtu domājis, ka 2020. gadā, kad Latvijas valsts svin savu 30. neatkarības atjaunošanas gadadienu, mums ir jābūt vēl vienotākiem, lai kopā pārvarētu grūtības, taču tas nenozīme, ka svētku sajūta būtu jānoliek malā. Lielākā ielu sporta un kultūras organizācija “Ghetto Games” aicina vienoties kopīgā skrējienā 4. maija rītā, lai pierādītu gan sev, gan citiem, ka arī šajā laikā, kad esam šķirti, mēs varam būt vienoti.
 • “Visas robežas ir galvā” - futbolists Matīss stājas pretī 205 km
  16.apr. “Visas robežas ir galvā” - futbolists Matīss stājas pretī 205 km(3)
  Latvijas telpu futbola izlases spēlētājs Matīss Babris, 16. aprīlī izaicināja sevi “Ghetto EKO Games” ietvaros un mēroja 205 km garu maršrutu Rīga-Preiļi, lai pierādītu, ka viss ir iespējams un nevajag baidīties no lietām, ko iepriekš neesi darījis, visa veiksmes atslēga ir pareiza plānošana un gribasspēks.
 • Izaicinot sevi un apkārtējos tiek radītā jauna online programma - “Ghetto EKO Games”
  08.apr. Izaicinot sevi un apkārtējos tiek radītā jauna online programma - “Ghetto EKO Games”
  Viena no Eiropā lielākajām ielu sporta un kultūras organizācijām Ghetto Games ir izveidojusi platformu, kurā ikviens var nodarboties ar fiziskām aktivitātēm un sacensties, neapmeklējot masveida treniņus vai sportiskus pasākumus - Ghetto EKO Games. Zaļā starta gaisma šim projektam tiks dota jau šajā sestdienā, kad ikviens interesents varēs izvēlēties sev piemērotāko disciplīnu un izaicināt sevi un citus dažādās aktivitātes, astoņu dienu garumā. Reģistrācija projektam ir jau sākusies ghetto.lv vietnē.
 • Noslēgusies "VEF Rīgas skolu superlīgas" 11. sezona
  28.feb. Noslēgusies "VEF Rīgas skolu superlīgas" 11. sezona
  27. februāra vakarā Daugavas Sporta namā, noslēdzās 11. VEF Rīgas skolu superlīgas sezona, kurā uzvaras laurus 10. - 12. klašu zēnu finālā plūca Rīgas Hanzas vidusskola, nopelnot savai skolai 500 eiro sporta inventāra iegādei. Par meiteņu čepionēm tika kronētas Rīgas 47. vidusskolas spēlētājas.
 • Atvērta reģistrācija pirmajam “Ghetto Football” organizētajam Eirolīgas posmam Barselonā
  21.feb. Atvērta reģistrācija pirmajam “Ghetto Football” organizētajam Eirolīgas posmam Barselonā
  Šodien, 21. februārī, ir atvērusies reģistrācija pirmajam ielu futbola Eirolīgas turnīram Barselonā 21. martā, ko organizē viena no Eiropas lielākajām sporta un kultūras organizācijām “Ghetto Football” sadarbība ar vēl desmit valstu partneru līdzdalību. Reģistrācija visiem Eiropas tūres “Grand Prix” turnīriem atvērsies mēnesi pirms posma, bet aizvērsies 24 stundas pirms tā sākuma. Piereģistrēties turnīram var vietnē Euro League — Ghetto Football Euro League 2020
 • Uz viena laukuma jaunie danekeri un Singapūras Satīns - VEF Rīgas skolu superlīgas fināli
  21.feb. Uz viena laukuma jaunie danekeri un Singapūras Satīns - VEF Rīgas skolu superlīgas fināli
  11. sezonas laikā “VEF Rīgas skolu superlīgas” laukumos savā starpā ir cīnījušās 66 skolas, veidojot 216 komandas sešās vecuma grupās. Sezonas laikā esam noskaidrojuši labākās skolu komandas, kuras savā starpā, 26. un 27. februārī Daugavas Sporta namā, cīnīsies par čempionu tituliem.
 • Jaunie dankeri tiksies “VEF Rīgas skolu superlīgas” finālā
  17.feb. Jaunie dankeri tiksies “VEF Rīgas skolu superlīgas” finālā(1)
  11. sezonas izskaņā “VEF Rīgas skolu superlīgas” fināla pēdējā dienā, 27. februārī, Daugavas Sporta namā norisināsies vidusskolēnu Vislatvijas slam dunk konkurss, kurā piedalīsies septiņi jaunie dankeri - Gustavs Drava, Ernests Ločmelis, Rihards Aleksandrovs, Mārtiņš Krūmiņš, Mariss Stašāns, Kristians Birznieks, Eduards Avotiņš un Kristers Valeiko. 
 • Ghetto Games 12. sezona šogad sāksies 21. martā Barselonā
  06.feb. Ghetto Games 12. sezona šogad sāksies 21. martā Barselonā(1)
  Grandiozu nospiedumu ielu sporta vēsturē plāno atstāt viena no lielākajām ielu sporta un kultūras organizācijām “Ghetto Games”, kas kopā ar vēl desmit valstu partneru līdzdalību organizēs pirmo ielu futbola Eirolīgas tūri. Atklāšanas posms jau 21. martā Barselonā. Savukārt Rīgā, ar grandiozu Eirolīgas finālturnīru 13.maijā, tiks atklāta jaunā “Ghetto Games” sezona Latvijā.
 • Laiks “VEF Rīgas skolu superlīgas” spraigākajām spēlēm
  27.jan. Laiks “VEF Rīgas skolu superlīgas” spraigākajām spēlēm
  Pēdējās apakšgrupu spēles šajā sezonā noslēgs 10./12. klašu meitenes, kuras 27. janvārī uzsāks savus mačus Rīgas 47. vidusskolā, lai jau nākošajā nedēļā noskaidrotu četras skolas, kas tiksies lielajos pusfinālos. “VEF Rīgas skolu superlīgas” turnīrs norisinās dažādās Rīgas skolās, pulcējot klasiskā basketbola fanus un spēlētājus.
 • Armands Ginters: "Jebkuram pretiniekam ir nepatīkami spēlēt pret mums.."
  26.jan. Armands Ginters: "Jebkuram pretiniekam ir nepatīkami spēlēt pret mums.."
  Latviju “United League Europe 3x3” pirmajā posmā pārstāvēja divas komandas, pagājušā gada čempioni “Rīga Ghetto” ( Kārlis Pauls Lasmanis, Nauris Miezis, Edgars Krūmiņš un Agnis Čavars), kā arī “wild card” ieguvēji “Ventspils Ghetto” ( Armands Ginters, Roberts Pāže, Armands Seņkāns un Mārtiņš Šteinbergs).
 • Piecas spēles un piecas uzvaras - “Ventspils Ghetto” izcīna 1. vietu “Palova Snowball '20”
  19.jan. Piecas spēles un piecas uzvaras - “Ventspils Ghetto” izcīna 1. vietu “Palova Snowball '20”
  “Ventspils Ghetto” ( Armands Ginters, Roberts Pāže, Mārtiņš Šteinbergs un Armands Seņkāns) svētdien, 19. janvārī Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā izcīnija pirmo vietu 3x3 basketbola turnīrā “Palova Snowball '20”. Turnīrā piedalījās 12 vīriešu un četras sieviešu komandas.
 • "Ventspils Ghetto" dodas uz Minsku pierādīt favorīta statusu
  17.jan. "Ventspils Ghetto" dodas uz Minsku pierādīt favorīta statusu
  Revanšēties par pagājušā gada neveiksmi uz Baltkrieviju dosies “Ghetto Basket” komanda “Ventspils Ghetto”, kas 18. janvārī uzsāks dalību Minskā organizētajā FIBA 3x3 basketbola Challenger turnīrā “Palova Snowball ‘20”. Pirmā spēle pulkst. 11.00 pret vietējo “RCOP” komandu, bet otrā “A” grupas cīņa 12.00 pret “Dynamo-Rosenergoatom”.
 • "VEF skolu superlīgas" cīņā iesaistās 8./9. klašu meitenes
  13.jan. "VEF skolu superlīgas" cīņā iesaistās 8./9. klašu meitenes
  Savus pirmos metienus “VEF skolu superlīgā” ir veikuši 8./9.klāsu zēni, noskaidrojot katras grupas līderi. Savus pilšetu finālus skolas aizvadīs divos datumos - 14. janvārī A grupas skolas tiksies O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu skolā, bet 21. janvārī Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolā savus mačus aizvadīs B grupas komandas.
 • 2020. gada “VEF Rīgas skolu superlīgas" spēles atklāj 8./9. klašu zēni
  06.jan. 2020. gada “VEF Rīgas skolu superlīgas" spēles atklāj 8./9. klašu zēni
  2020. gada VEF Skolu superlīgas spēļu sezonu atklās 8./9. klašu grupas zēni, kuri savus apakšgrupu mačus sāks jau 7. janvārī, sešās Rīgas skolās. Nākošas nedēļas laikā uzzināsim apakšgrupu uzvarētājus, kuri cīnisies par iespēju tikt uz pusfinālu.
 • Ghetto Football mainīs vēsturi - tiek dota zaļā gaisma Eiropas līgai ielu futbolā
  10.dec. Ghetto Football mainīs vēsturi - tiek dota zaļā gaisma Eiropas līgai ielu futbolā(1)
  Vēsturisku kustību ielu kultūrā aizsāks viena no Eiropā lielākajām ielu sporta un kultūras organizācijām “Ghetto Games”, kas 2020. gadā organizēs pirmos starptautiskos ielu futbola turnīrus Eiropas lielākajās pilsētās. Atvērtie ielu futbola Eiropas līgas turnīri no gaidāmā gada marta līdz aprīļa beigām pa reizei norisināsies Barselonā, Milānā, Prāgā, Budapeštā, Briselē, Berlīnē, Amsterdamā, Varšavā, Kopenhāgenā un Djakovā. Saldais ēdiens jeb fināla sacensības paredzētas 13. maijā Rīgā, līdz ar “Ghetto Games” 12. sezonas atklāšanu, kas turklāt raženi aizsāks arī desmito ielu futbola sezonu Grīziņkalnā.
 • "VEF Rīgas skolu superlīgā" savas uzvaras svin 6./7. klašu zēni
  02.dec. "VEF Rīgas skolu superlīgā" savas uzvaras svin 6./7. klašu zēni
  Savas spēles “VEF Rīgas skolas superlīgā” ir uzsākuši 6./7. klašu zēni, kuri pagājušās nedēļas garumā dažādās Rīgas skolās cīnījās par vietām grupu finālsacensībās, kas norisināsies, 3. decembrī O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā. A apakšgrupā par pusfināla vietām cīnīsies Āgenskalna Valsts ģimnāzija, O. Kalpaka Tautas daiļamatu pamatskola, Rīgas Kultūras vidusskola, bet B apakšgrupā, savā starpā, tiksies Rīgas Juglas vidusskola, Rīgas 69. vidusskola un Rīgas Valsts 1. ģimnāzija.
 • 6./7. klašu meitenes atklāj “VEF skolu superlīgu”
  22.nov. 6./7. klašu meitenes atklāj “VEF skolu superlīgu”
  “VEF Rīgas skolu superlīgas” 6./7.klašu grupas meitenes 19. novembrī uzsāka apakšgrupu spēles, lai uzzinātu, kuras skolas tiksies grupu finālos, kas norisināsies 26. novembrī, Rīgas 47. vidusskolā. plkst. 14.00.
 • 23 Eiropas sporta līderi tiksies konferencē "Medicines for World's Ghettos"
  19.nov. 23 Eiropas sporta līderi tiksies konferencē "Medicines for World's Ghettos"
  Viena no Eiropā lielākajām ielu sporta kustībām “Ghetto Games” 5.decembrī jau trešo gadu rīkos vienīgo ielu sporta konferenci Eiropā “Medicines for World's Ghettos”. Konferences laikā dalībniekiem būs iespēja dzirdēt jomas profesionāļu viedokļus un pieredzes stāstus par ielu sporta infrastruktūru, sociālo ietekmi uz sabiedrību, ielu sporta attīstības tendencēm Eiropā un pasaulē.
 • “VEF Rīgas skolu superlīgas” 11. sezonā startēs 66 skolu 216 basketbola komandas
  05.nov. “VEF Rīgas skolu superlīgas” 11. sezonā startēs 66 skolu 216 basketbola komandas
  “VEF Rīgas skolu superlīgas” 11. sezonas pirmās spēles notiks 20. novembrī, bet kopumā šajā sezonā trijās vecuma grupās gan zēniem, gan meitenēm startēs galvaspilsētas 66 skolu kopumā 216 basketbola komandas. Čempioni tiks kronēti nākamā gada 26. februārī Rīgā, “Daugavas” sporta namā.
 • “VEF Rīgas skolu superlīgas” 11. sezonas izloze un preses konference 5. novembrī Rīgas domē
  04.nov. “VEF Rīgas skolu superlīgas” 11. sezonas izloze un preses konference 5. novembrī Rīgas domē
  “VEF Rīgas skolu superlīgas” 11. sezonas cīņā iesaistīsies 65 skolu kopumā 214 basketbola komandas. Pirmās spēles notiks 20. novembrī, bet čempioni trijās vecuma grupās gan puišiem, gan meitenēm tiks kronēti nākamā gada 26. februārī Rīgā, “Daugavas” sporta namā.
 • lasīt vairāk