Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

Miris viens no šīs sezonas rezultatīvākajiem telpu futbola pirmās līgas spēlētājiem Gospodarjovs

Ints Megnis
Ints Megnis

Miris viens no šīs sezonas rezultatīvākajiem telpu futbola pirmās līgas spēlētājiem Gospodarjovs
Aleksandrs Gospodarjovs

Trešdien, 18. aprīlī miris telpu futbola komandas "Jēkabpils lūši/Ošukalns" spēlētājs Aleksandrs Gospodarjovs, kurš šosezon bija viens no rezultatīvākajiem Latvijas čempionāta pirmās līgas spēlētājiem.

"Izsakām visdziļāko līdzjūtību 18.aprīlī pāragri mūžībā aizgājušā TFK "Jēkabpils lūši/Ošukalns" komandas biedra Aleksandra Gospodarjova tuviniekiem un draugiem. Lai atmiņas par kopā pavadītiem prieka un nozīmīgiem dzīves mirkļiem palīdz pārvarēt šo grūto brīdi. Aleksandrs uz sev mīļajiem turpmāk noraudzīsies no mākoņa maliņas. Lai paliek gaišā atmiņā!" vēsta Latvijas Telpu futbola asociācija.

"Jēkabpils lūši/Ošukalns" komanda šosezon guva otro vietu pirmās līgas čempionāta Austrumu konferencē, bet Gospodarjovs ar 12 precīziem sitieniem dalīja astoto vietu rezultatīvāko spēlētāju vidū.

Turpinājumā izslēgšanas turnīrā Jēkabpils komanda aizkļuva līdz finālam, kurā 25. martā ar 1:3 piekāpās "LDz Cargo/DFA" vienībai, šajā mačā piedaloties arī Gospodarjovam. Izslēgšanas turnīrā trijos mačos viņš pievienoja vēl četrus precīzus sitienus.

Gospodarjovs bija 33 gadus vecs, vasarās pārstāvot Jēkabpils komandu arī futbolā.