Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

Finālā gūstot sešus vārtus, Latvijas kausu izcīna "LDz Cargo/DFA"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Finālā gūstot sešus vārtus, Latvijas kausu izcīna "LDz Cargo/DFA"
Foto: Nora Krevņeva-Baibakova

Par 2019. gada Latvijas kausa ieguvēju telpu futbolā kronēta "LDz Cargo/DFA" komanda, kas Kuldīgā notikušajā finālā pārliecinoši ar 6:2 pārspēja "New Project".

Pirmos vārtus finālā guva "New Project", kas vadības grožus ieguva jau spēles 31. sekundē, ar precīzu sitienu izceļoties Mārtiņam Sīpolam. Sākums bija veiksmīgs, taču turpinājums izpalika – pirmā puslaika turpinājumā tika ielaisti četri vārti pēc kārtas.

Īpaši neveiksmīga izrādījās 19. minūte. Vispirms Ričards Raščevskis guva savus trešos vārtus mačā, bet tikai 12 sekundes vēlāk sāncenšu vārtsargu pārspēja arī Jans Radevičs. Turpinājumā viņš izcēlās vēlreiz, savukārt Jurijam Halimonam piecas minūtes pirms beigām izdevās panākt jau 6:1 "LDz Cargo/DFA" labā.

Tiesa, gan pirmos, gan arī pēdējos vārtus finālā iesita zaudējusī komanda, izceļoties Aleksejam Lavrenovam. Tomēr viņa precīzais sitiens daugavpiliešu priekus nemazināja, un "LDz Cargo/DFA" kļuva par 2019. gada Latvijas kausa ieguvēju telpu futbolā.

Ceļā pretī titulam "LDz Cargo/DFA" pusfinālā ar 5:0 atstāja sausā Latvijas flagmani "Nikaru", bet ceturtdaļfinālā izdevās ar 6:3 pārspēt "Rēzekni/RFA". Daugavpils komanda arī turpina cīņu par Latvijas čempionāta zeltu – tur izdevies sasniegt pusfināla stadiju.