Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Oficiāli: "Liepājas" jaunais futbolists Tobers pievienojas Gdaņskas "Lechia"

Rolands Eliņš

Oficiāli: "Liepājas" jaunais futbolists Tobers pievienojas Gdaņskas "Lechia"
Kristers Tobers. Foto: Lechia.pl

Polijas Ekstraklases klubs Gdaņskas „Lechia” apstiprinājis, ka papildinājis sastāvu ar Latvijas jauno futbolistu Kristeru Toberu. Viņš izīrēts no „Liepājas”, taču Gdaņskas klubam pastāv iespēja viņa līgumu izpirkt.

Par Kristera Tobera gaidāmo pievienošanos „Lechia” portāls Sportacentrs.com ziņoja jau pirms divām dienām. Tobrīd Toberam bija atlicis tikai iziet medicīniskās pārbaudes, bet šodien oficiāli noslēgts līgums. Darījums noformēts kā īre, proti, Tobers pievienojies „Lechia” līdz šīs sezonas beigām īrē no „Liepājas”, un pēc tam Gdaņskas klubam būs iespēja veikt pilnvērtīgu transfēru.

„Gdaņskas kluba izvēle ir man liela iespēja, lai pakāptos līmeni augstāk,” sava jaunā kluba mājaslapā citēts 19 gadus vecais Tobers. „Kolīdz parādījās šāds piedāvājums, biju gatavs pievienoties „Lechia”. Esmu ļoti priecīgs, ka esmu šeit. Vēlos pēc iespējas ātrāk iemācīties poļu valodu un izveidot labu kontaktu ar pārējo komandu. Pēc tam būs tikai vieglāk.”

Tobers aizvadītajā gadā pārsvarā spēlēja kā balsta pussargs, taču Gdaņskas komandā pieteikts kā centra aizsargs, un viņam arī ticis šīs pozīcijas tradicionālais krekls ar otro numuru.

Tobers aizvadītajā gadā debitēja Latvijas izlasē, turklāt uzspēlēja arī pret Polijas izlasi. Viņš izlases rindās piedalījās sešās spēlēs.

Tobera jaunā komanda pēc sezonas pirmās puses ieņem septīto vietu Polijas līgā, kurā gan ir visai blīva situācija. "Lechia" ir pieskaitāma pie Polijas bagātākajām komandām, un tās gada budžets tiek lēsts ap 12 miljoniem eiro.

Polijā sezona atsāksies februāra pirmajā nedēļā, un „Lechia” pirmā spēle pēc ziemas pārtraukuma būs izbraukumā pret Vroclavas „Slask”.

Izmantotie resursi:
Strona oficjalna – Lechia Gdańsk – Lechia.pl

  +3 [+] [-]

, 2020-01-17 21:47, pirms mēneša
Galvenais nostiprināties sastāvā un tikt pie minūtēm un ta jau startā, veiksmi!

  +3 [+] [-]

, 2020-01-17 22:02, pirms mēneša
Da pietiks tie centra aizsargi mums... Vidū vispār nav ko likt spēlēt.

  +1 [+] [-]

, 2020-01-17 22:08, pirms mēneša
Lai veicas! Pēc dažiem gadiem lai tēmē vēl augstāk!

  +1 [+] [-]

, 2020-01-17 23:12, pirms mēneša
Liels talants, jācer uz veiksmi! Riskanti, kaut kā Polijā daudziem latviešiem nav izdevies sevi pierādīt, specifisks turnīrs, tomēr A-Eiropa, liekas labāk būtu kāda 2.Bundeslīga vai tālāk - Rietumos, tomēr rupīgāka attieksme..

  +1 [+] [-]

, 2020-01-17 23:24, pirms mēneša
Daniel rakstīja: Liels talants, jācer uz veiksmi! Riskanti, kaut kā Polijā daudziem latviešiem nav izdevies sevi pierādīt, specifisks turnīrs, tomēr A-Eiropa, liekas labāk būtu kāda 2.Bundeslīga vai tālāk - Rietumos, tomēr rupīgāka attieksme..
Nu, nu... Šteinbors, Rudņevs, Lukjanovs, Rakels, tiem Polijā klājās ļoti labi. Problēmas sākās pēc aiziešanas no POL čempja, runājot par pēdējiem. Tarasovs lažo pēdējā laikā, bet ilgi bija tur stabila vērtība.

     [+] [-]

, 2020-01-17 23:25, pirms mēneša
Diezgan nenopietni! Līgums uz pus sezonu bez garantijas, ka poļi viņu gribēs paturēt!
Vienīgi, cerams būs labāk kā muļļāties ar padsmit trešās šķiras āfrikāņiem FKL. Veiksmi Tobi!

  +1 [+] [-]

, 2020-01-18 00:28, pirms mēneša
Kaspars_Biedriņš rakstīja: Nu, nu... Šteinbors, Rudņevs, Lukjanovs, Rakels, tiem Polijā klājās ļoti labi. Problēmas sākās pēc aiziešanas no POL čempja, runājot par pēdējiem. Tarasovs lažo pēdējā laikā, bet ilgi bija tur stabila vērtība.
jā šie ir zināmi. tu nosauci 4 (vēl E.Višņakovs brīdi spīdēja). tur spēlējuši ir daudz vairāk, principā visi ilgāka laika izlases veči, daudzi pat nonīkuši rezervē ..

  +1 [+] [-]

, 2020-01-18 00:34, pirms mēneša
Daniel rakstīja: jā šie ir zināmi. tu nosauci 4 (vēl E.Višņakovs brīdi spīdēja). tur spēlējuši ir daudz vairāk, principā visi ilgāka laika izlases veči, daudzi pat nonīkuši rezervē ..
Kurā vēl puslīdz spēcīgā ārzemju līgā tik daudz veiksmīgu piemēru? Pēdējos gados desmit?

     [+] [-]

, 2020-01-18 02:53, pirms mēneša
Ļoti Labs darījums.
Ja FKL būs kā pērn, Tobers neaugtu.

  +1 [+] [-]

, 2020-01-18 06:06, pirms mēneša
Ja kā aizsargs, tad būs ļoti smagi jāstrādā, lai izsistos....

     [+] [-]

, 2020-01-18 07:18, pirms mēneša
sasperjods-k rakstīja: Ļoti Labs darījums.
Ja FKL būs kā pērn, Tobers neaugtu.
Jo ātrāk prom, jo labāk. Latvijas virslīgā progresēt ir praktiski neiespējami.

  +1 [+] [-]

, 2020-01-18 07:30, pirms mēneša
janis_vaivods_5482736 rakstīja: Jo ātrāk prom, jo labāk. Latvijas virslīgā progresēt ir praktiski neiespējami.
...19 gados virslīgā progresēt ir praktiski neiespējami....jāāā,Vaivod tu nu esi gudrs tur nav ko piebilst...

  -2 [+] [-]

, 2020-01-18 09:35, pirms mēneša
Bronsons rakstīja: ...19 gados virslīgā progresēt ir praktiski neiespējami....jāāā,Vaivod tu nu esi gudrs tur nav ko piebilst...
Virslīgas "siltumnīcā" progresēt nav iespējams nekādā vecumā. Tur var tikai pierast pie garlaikotas, lēnīgas bumbošanās koka kāju izpildījumā. Cerams, pēc leģionāru limita atcelšanas kaut kas mainīsies uz labo pusi.

  +1 [+] [-]

, 2020-01-18 09:49, pirms mēneša
Bronsons rakstīja: ...19 gados virslīgā progresēt ir praktiski neiespējami....jāāā,Vaivod tu nu esi gudrs tur nav ko piebilst...
Ja mērķis ir piemēram nokļūt uz bundeslīgu vai cita TOP līga , tad tagad Polija labs variants progresam...
Ja mērķis ir daudz mazāks , tad protams der Liepāja priekš ''progresa"!

     [+] [-]

, 2020-01-18 10:35, pirms mēneša
Cerams kas sanāks

     [+] [-]

, 2020-01-18 10:47, pirms mēneša
zaipis rakstīja: Ja mērķis ir piemēram nokļūt uz bundeslīgu vai cita TOP līga , tad tagad Polija labs variants progresam...
Ja mērķis ir daudz mazāks , tad protams der Liepāja priekš ''progresa"!
Šinī gadījumā neit runa par Tobera variantu...

     [+] [-]

, 2020-01-18 10:53, pirms mēneša
janis_vaivods_5482736 rakstīja: Virslīgas "siltumnīcā" progresēt nav iespējams nekādā vecumā. Tur var tikai pierast pie garlaikotas, lēnīgas bumbošanās koka kāju izpildījumā. Cerams, pēc leģionāru limita atcelšanas kaut kas mainīsies uz labo pusi.
Nu tad nosauc tos 18-19 gadīgos kas patreiz pārauguši virslīgas līmeni un kam laiks doties prom...cik ir tādu?.....ja nevar šie jaunieši izkarot vietu pamatsastāvā virslīgas mačos ,kāda var būt runa par nākamo līmeni.....un es šeit nerunāju par tādiem klubiem kā metta kur ppamatā spēlē jaunieši,kas konkurē savā starpā.

     [+] [-]

, 2020-01-18 11:03, pirms mēneša
janis_vaivods_5482736 rakstīja: Virslīgas "siltumnīcā" progresēt nav iespējams nekādā vecumā. Tur var tikai pierast pie garlaikotas, lēnīgas bumbošanās koka kāju izpildījumā. Cerams, pēc leģionāru limita atcelšanas kaut kas mainīsies uz labo pusi.
Vairums no aizbraukušajiem spēlē ,lielāko tiess sēž rezervē,jauniešu komandās...atrāk par megatalantīgo Samoilovu runāja kā perspektīvo spēlētāju,aizbrauca uz vāciju,nu tik būs...kur viņš ir tagat?...Valmierā ,un ir pamatotas aizdomas ka tieši šeit viņš Tamaza vadībā progresēs ne sēžot rezervē vācijā jauniešu komandā.

     [+] [-]

, 2020-01-18 16:30, pirms mēneša
Bronsons rakstīja: Šinī gadījumā neit runa par Tobera variantu...
Un kāpēc gan ne? Domā, viņam nav sapnis kādreiz spēlēt kādā no Top līgām?

     [+] [-]

, 2020-01-18 16:39, pirms mēneša
janis_vaivods_5482736 rakstīja: Un kāpēc gan ne? Domā, viņam nav sapnis kādreiz spēlēt kādā no Top līgām?
Nespēj argumentēt savu uzskatu par jauniešiem kas dzīvo virslīgas ,,siltumnīcā,,...kaut kā nemaz nepārsteidz..

     [+] [-]

, 2020-01-18 16:42, pirms mēneša
Bronsons rakstīja: Nu tad nosauc tos 18-19 gadīgos kas patreiz pārauguši virslīgas līmeni un kam laiks doties prom...cik ir tādu?.....ja nevar šie jaunieši izkarot vietu pamatsastāvā virslīgas mačos ,kāda var būt runa par nākamo līmeni.....un es šeit nerunāju par tādiem klubiem kā metta kur ppamatā spēlē jaunieši,kas konkurē savā starpā.
Vajag saprast, ka futbolists nav masveida profesija un patiesība ir diezgan skarba- ja neesi pietiekami talantīgs un gatavs fanātiski nodoties futbolam, tad ir daudz citi arodi, ko var mierīgi apvienot ar dažāda veida tusiņiem un citām izdarībām.

     [+] [-]

, 2020-01-18 17:07, pirms mēneša
janis_vaivods_5482736 rakstīja: Vajag saprast, ka futbolists nav masveida profesija un patiesība ir diezgan skarba- ja neesi pietiekami talantīgs un gatavs fanātiski nodoties futbolam, tad ir daudz citi arodi, ko var mierīgi apvienot ar dažāda veida tusiņiem un citām izdarībām.
Par to jau tas stāsts...ja nevari 18 ,19 gados būt virslīgas pamatsastāvā,značit nav lemts un nav te tev taisnība par kaut kādu ,,siltumnīcu,,kur neesot iespējams progresēr 18 ,19 gadīgiem...tāpēc tev prasu cik tad ir to jauniešu no virslīgas kam tagat būtu jaaizbrauc uc augstāku līmeni?...pat par Toberu nav īsta pārliecība vai viņš pārauga virslīgas līmeni...

     [+] [-]

, 2020-01-18 17:07, pirms mēneša
Bronsons rakstīja: Nespēj argumentēt savu uzskatu par jauniešiem kas dzīvo virslīgas ,,siltumnīcā,,...kaut kā nemaz nepārsteidz..
Mani, savukārt, nepārsteidz fakts, ka tie čaļi, kuri tiek paņemti no virslīgas uz izlases spēlēm, uz īsto profiņu fona pretinieku komandās, izskatās pēc pilnīgiem nabagiem

     [+] [-]

, 2020-01-18 17:14, pirms mēneša
Bronsons rakstīja: Par to jau tas stāsts...ja nevari 18 ,19 gados būt virslīgas pamatsastāvā,značit nav lemts un nav te tev taisnība par kaut kādu ,,siltumnīcu,,kur neesot iespējams progresēr 18 ,19 gadīgiem...tāpēc tev prasu cik tad ir to jauniešu no virslīgas kam tagat būtu jaaizbrauc uc augstāku līmeni?...pat par Toberu nav īsta pārliecība vai viņš pārauga virslīgas līmeni...
Ok, lai nebūtu "siltumnīca"! Mans uzskats ir tāds, ka LV virslīgā tiek spēlēts tipisks "krievu futbols" un atrodoties tur, tiek tikai pazaudēts laiks.

     [+] [-]

, 2020-01-18 17:33, pirms mēneša
janis_vaivods_5482736 rakstīja: Ok, lai nebūtu "siltumnīca"! Mans uzskats ir tāds, ka LV virslīgā tiek spēlēts tipisks "krievu futbols" un atrodoties tur, tiek tikai pazaudēts laiks.
Ne ,ne...tu kaut ko smagi putrojies....pirmīt rakstīji ,ka virslīgā nevar progresēt,un jadodas prom ,jo atrāk ,jo labāk...kā var neprogresēt virslīgā 18,19 gadīgi čaļi?.....tapēc tev konkrēti prasu kuri ir tie kam jadodas prom ātrāk ?Pat par Toberu saku ka īsti neesmu pārliecināts ka viņš izauga no virslīgas līmeņa.Kad prom devās Uldriķis ar teicu ka manuprāt neko ievērību cienīgu virslīgā nesasniedza lai lektu uztādu līmeni,iznākums ar viņu ir visiem redzams...tapēc tavs apgalvojums par ,,siltumnīcu,,šī vecuma jauniešiem ir pārspīlēts ,es piekristu par ,,siltumnīcu,,tikai par tādiem spēlētājiem kam ir LV pieraksts un ir pārliecināti ka katrā no nākamajām virslīgas spēlēm viņam vieta pamatsastāvā nodrošināta ,dēļ pieraksta...