Layout: current:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase:0

Strīdā starp Kazačoku un Koļesovu pret "Ventspili" LFF pieņem klubam labvēlīgu lēmumu

Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Strīdā starp Kazačoku un Koļesovu pret
Jevgeņijs Kazačoks. Foto: LFF

Latvijas Futbola federācijas Spēlētāju statusa un pāreju komisija izskatījusi Jevgeņija Kazačoka un Ņikitas Koļesova iesniegumus pret "Ventspili". Pieņemts lēmums par to noraidīšanu, paziņojis Kurzemes klubs.

"Komisija izskatīja Jevgeņija Kazačoka un Ņikitas Koļesova iesniegumus pret "Ventspili" attiecībā uz spēlētāju darba līgumiem un ti kā esošiem pārkāpumiem, par ko šie spēlētāji iepriekš izteikušies plašsaziņas līdzekļos, nepamatoti nomelnojot mūsu kluba vārdu," piektdien rakstīts futbola kluba "Ventspils" mājaslapā.

"Iesniegumu izskatīšanas rezultātā komisija pieņēma lēmumu pilnībā noraidīt spēlētāju finansiālās pretenzijas pret "Ventspili", jo pretenzijām nav nekāda juridiskā pamatouma. No savas puses "Ventspils" izsaka pateicību par objektīvo un profesionālo attieksmi šīs situācijas izskatīšanā. Mūsu klubam nebija šaubu par mūsu pozīcijas korektumu, un esam gandarīti, ka veselais saprāts dotajā situācijā guva virsroku," paudis klubs.

Jāatgādina, ka marta otrajā pusē portāls Sportacentrs.com publicēja materiālu, kurā Kazačoks un Koļesovs izteica pretenzijas pret "Ventspils" attieksmi. Vēlāk Valsts ieņēmumu dienests veica kratīšanu ar "Ventspili" saistītos objektos, vēršoties pret algu maksāšanu aploksnēs.

Izmantotie resursi:
https://fkventspils.com/fk-ventspil...

  +1 [+] [-]

, 2020-05-15 20:54, pirms 2 mēnešiem
Koļesova stāstītajā jau bija norādes, ka viss nav tik vienkārši, kā likās viņa juristam:

rumāņu pusē palika risks, ka, noslēdzot līgumu ar mani, "Ventspils" iesniedz apelāciju federācijā.
ar šiem klubiem sāka veikt pārrunas, tie saskatīja riskus, ka klubam, kas mani paņems, var tikt piespriests transfēru liegums

  +1 [+] [-]

, 2020-05-16 10:30, pirms 2 mēnešiem
Tagad ar viss to LFF kantori ir skaidrs,tiem nekas vairs nav svēts.Piesegt klubu kas maksā aploksnēs,nez cik tad Adlans piesolījā aploksnē ko Pukinska kungs?

  -1 [+] [-]

, 2020-05-16 13:05, pirms 2 mēnešiem
maikls19 rakstīja: Tagad ar viss to LFF kantori ir skaidrs,tiem nekas vairs nav svēts.Piesegt klubu kas maksā aploksnēs,nez cik tad Adlans piesolījā aploksnē ko Pukinska kungs?
Jeb atldzība ,par Gorkša novākšanu no amata...