Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

"Daugavpils": "Kontrabandas cigaretes Latvijā centās ievest šoferis, nevis komanda"

Agris Suveizda

"Daugavpils": "Kontrabandas cigaretes Latvijā centās ievest šoferis, nevis komanda"
"Daugavpils" leģionārs Marsiu de Oliveira. Foto: Sergejs Kuzņecovs, BFC "Daugavpils"

Portāls grani.lv vakar vēstīja, ka uz Baltkrievijas un Latvijas robežas aizdomās par kontrabandas cigaretēm tika aizturēts Virslīgas komandas BFC "Daugavpils" autobuss ar bērniem. Kluba vadība šorīt izplatījusi paziņojumu par notikušo skandālu.

"Vakar vairākos vietējos un valsts medijos izskanēja skaļi virsraksti par to, ka mūsu bērni(!) no Baltkrievijas centušies ievest kontrabandu. Diemžēl kārtējo reizi nākas pārliecināties, ka dižie rakstītāji raksta to, ko viņiem pašiem gribētos rakstīt," teikts BFC "Daugavpils" profilā sociālo tīklu vietnē Facebook. Ieraksta bildē netieši tiek norādīts, ka klubs šīs ziņas uzskata par fake news jeb viltus ziņām.

"BFC "Daugavpils" nekad nav bijis un nebūs nekāda sakara ar kontrabandas ieviešanu Latvijas vai kādas citas valsts teritorijā! Uz Baltkrievijas-Latvijas robežas tika apturēts Virslīgas komandas, nevis bērnu komandas autobuss un kontrabandu (cigaretes) savām vajadzībām centās ievest autobusa šoferis, nevis kāds no spēlētājiem vai treneriem. Nevienam no mūsu komandas pārstāvjiem nebija ne mazākās nojausmas par viņa nodomiem," paziņojumā turpināts.

"Ļoti žēl, ka nepatiesa informācija medijos tiek izplatīta tik izkropļotā veidā, kā arī izbrīnu izraisa mūsu robežsargu darbība, kuri izplatīja šāda veida informāciju masu medijos, jo saskaņā ar darba līgumu šāda veida informāciju izpaust nav atļauts. Vēl vairāk, robežsargu darbība bija ļoti provokatīva un agresīva, kas liek aizdomāties...," sacīts paziņojumā.

BFC "Daugavpils" galvenā komanda iepriekšējā nedēļā aizvadīja treniņnometni Baltkrievijā, piedaloties pārbaudes spēļu turnīrā "Belazovec-2019". Tajā daugavpilieši cīnījās neizšķirti pret "Neman" (1:1, vārti Iļjam Ševčukam), kā arī piedzīvoja divas sagrāves - 0:5 pret "Torpedo-BelAZ" un 0:4 pret "Isloch".

Izmantotie resursi:
https://www.facebook.com/bfcdaugavp...
Скандал: пограничники задержали автобус с...

  +4 [+] [-]

, 2019-02-04 11:46, pirms 7 mēnešiem
Varētu būt tas pats šoferis, kurš kārto toto lietiņas? Universālais kareivis.

  +1 [+] [-]

, 2019-02-04 12:03, pirms 7 mēnešiem
Tik nabadzīga komanda, ka pat cīgas nevar nopirkt Latvijā

  +1 [+] [-]

, 2019-02-04 12:09, pirms 7 mēnešiem
Lai nevienu nemulsinātu, Virslīgas komandas oficiālajam nosaukumam jābūt FC Daugavpils (bez "B'').

  +1 [+] [-]

, 2019-02-04 12:17, pirms 7 mēnešiem
Nākamreiz vajag iet ar kājām, nevis ņemt par šoferi visādus "Premjer" pīpmaņus.

     [+] [-]

, 2019-02-04 13:26, pirms 7 mēnešiem
Sitaja ubagzemee , nav svariga ne izglitiba , nekas , svarigi , ka naudu nopelnit, ja negribi braukt uz angliju

     [+] [-]

, 2019-02-04 13:44, pirms 7 mēnešiem
normāli uzpīpos d- pilī

     [+] [-]

, 2019-02-04 14:40, pirms 7 mēnešiem
Baigais pīpmanis!

     [+] [-]

, 2019-02-05 16:47, pirms 7 mēnešiem
Protams, ka vainīgs šoferis! Blēdās un pa tiesam vazājas tikai Ronaldo un Mesi, bet Daugavpils bumbas meistari nopelna pietiekoši.