Layout: current:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase:0

Ļašenko: "Cerams, izdosies neatkārtot Gorkša kļūdas"

Ļašenko:
Vadims Ļašenko. Foto: LFF

"Mans pirmais darbs prezidenta amatā? Piezvanīšu visiem biedriem un pateikšu paldies par uzticību," pēc ievēlēšanas par Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidentu sacīja Vadims Ļašenko.

"Man ir liels gods vadīt LFF. No savas puses izdarīšu visu iespējamo, lai uzlabotu reputāciju un sasniegtu pozitīvus rezultātus," savu ievēlēšanu komentēja Ļašenko. "Rēķinājāmies ar šādu rezultātu. Jau pirms pāris dienām runāju ar biedriem un nojautu, ka varētu būt šāds - pozitīvs - rezultāts. Sabiedrībai un LFF biedriem ir svarīgi, lai ar viņiem būtu cilvēks no futbola saimes. Pazīstu katru biedru, zinu viņu problēmas un redzu risinājumus. Viņiem tas bija svarīgi, tāpēc arī bija šāds biedru lēmums."

"Vienojāmies ar valdes locekļu kandidātiem, ka trešdien, visticamāk, būs valdes sēde, kur izrunāsim gan ģenerālsekretāra jautājumu, gan iespējamos kandidātus," Ļašenko nebija gatavs uzreiz nosaukt savu ģenerālsekretāra kandidātu. "Tuvākajā laikā nosauksim sabiedrībai uzvārdus. Mans pirmais darbs prezidenta amatā? Piezvanīšu visiem biedriem un pateikšu paldies par uzticību."

"Kā jau minēju programmā, uztaisīsim LFF funkcionālo revīziju, satiksimies ar komandu, redzēsim plānu un vīziju. Tad lemsim par darbiniekiem - vai saglabāt visus esošos darbiniekus vai kādu atbrīvot. Negribu veikt revolūciju, gribu evolūciju," citus tuvākos darbus iezīmēja Ļašenko. "Pēc preses konferences uzreiz uzrakstīšu iesniegumu par atkāpšanos no Latvijas Telpu futbola asociācijas prezidenta amata."

Tāpat Ļašenko vēlreiz apstiprināja, jau iepriekš kandidējot sacīto, ka savas uzvaras gadījumā viņam pietuvinātais būvuzņēmums "LNK Group" nepiedalīsies ar LFF saistītos konkursos, lai nebūtu nekādu interešu konfliktu. Jaunais LFF prezidents bija gatavs būt atklāts arī par visiem saviem ienākumu avotiem: "Mans uzņēmums ir Latvijā reģistrēts SIA. Bizness saistīts ar mēbeļu pārdošanu. Strādāju kopā ar savu māti. Strādājam Francijā un Itālijā. Ja būs nepieciešams, varu atklāt vairāk."

Ļašenko nav slēpis, ka vēlas saņemt atalgojumu, strādājot par LFF prezidentu, un preses konferencē to apstirpināja vēlreiz: "Grūti pateikt, kādai jābūt prezidenta algai. Neesmu gatavs šobrīd uz to atbildēt. LFF ir labas pārvaldības komiteja, kas arī varēs nosaukt ciparu. Gribētu tā, lai pietiek manai ģimenei. Man neko nevajag, galvenais - lai ģimenei visa pietiek. Lai arī nesanāks bieži būt mājās, galvenais lai ģimenei būtu miers."

Iepriekš Ļašenko bija viens no iniciatoriem ārkārtas kongresu organizēšanā, kad prezidenta amatā bija Kaspars Gorkšs. "Biedri bija neapmierināti ar daudziem jautājumiem. Esmu aktīvs futbola cilvēks un uzskatīju, ka man jārīkojas. Ja kāds atkal drīz gribēs ārkārtas kongresu? Tās ir biedru tiesības. Mans uzdevums ir pārliecināt katru biedru, ka esmu atbilstošs savā amatā. Ceru, ka [ārkārtas kongresu] nebūs, bet, ja būs - ko varu izdarīt? Ja būs, tad būs, atbildēsim uz [sasāpējušajiem] jautājumiem. Cerams, izdosies neatkārtot Kaspara [Gorkša] kļūdas."

     [+] [-]

, 2020-07-03 21:45, pirms mēneša
Lai izdodas

     [+] [-]

, 2020-07-03 22:13, pirms mēneša
Wtffff, kā vispār var tā pateikt ? Baunis

  -1 [+] [-]

, 2020-07-03 22:17, pirms mēneša
Beidzot LFF beidzot valdīs miers un saticība, darboņi kolektīvi, bez liekas ažiotāžas varēs pumpēt piķi.
Kāda tauta, tāds prezidents. Jeb, kāda federācija, tāds prezidents.

     [+] [-]

, 2020-07-03 22:25, pirms mēneša
Vienīgā Gorkša kļūda bija kandidēšana uz prezidenta amatu, tikai sasmērēja savu tēlu tajā salašņu kantorī.

     [+] [-]

, 2020-07-03 22:26, pirms mēneša
Nu, re - Ļaška visu arī atklāti pasaka - godīgs un tīrs Latvijas futbols nav viņa prioritāte. Zagsim un shēmosiem uz nebēdu!

     [+] [-]

, 2020-07-03 22:29, pirms mēneša
Pretīgs purns, ar tādu nekas nemainīsies

     [+] [-]

, 2020-07-03 22:31, pirms mēneša
"Ļašenko nav slēpis, ka vēlas saņemt atalgojumu, strādājot par LFF prezidentu, un preses konferencē to apstirpināja vēlreiz: "Grūti pateikt, kādai jābūt prezidenta algai. Neesmu gatavs šobrīd uz to atbildēt. LFF ir labas pārvaldības komiteja, kas arī varēs nosaukt ciparu. Gribētu tā, lai pietiek manai ģimenei. Man neko nevajag, galvenais - lai ģimenei visa pietiek"

😂😂😂😂😂 Viss skaidrs...

  -1 [+] [-]

, 2020-07-03 22:33, pirms mēneša
playthegame rakstīja: Beidzot LFF beidzot valdīs miers un saticība, darboņi kolektīvi, bez liekas ažiotāžas varēs pumpēt piķi.
Kāda tauta, tāds prezidents. Jeb, kāda federācija, tāds prezidents.
Neraudi pļukata,vis būs labi,turi savu naudu zem deķa,lai neviens nenozog.

  -1 [+] [-]

, 2020-07-03 22:35, pirms mēneša
berimors rakstīja: Nu, re - Ļaška visu arī atklāti pasaka - godīgs un tīrs Latvijas futbols nav viņa prioritāte. Zagsim un shēmosiem uz nebēdu!
Vel viens paranoiķis

     [+] [-]

, 2020-07-03 22:41, pirms mēneša
andromons2 rakstīja: Vel viens paranoiķis
Ko tu te Audas logo apkauno, pāķi. Ieliec labāk kādu RFS vai Spartak.