Layout: current:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:118, Did:0, useCase:0

Sezonu atsāks arī Šveices latviešu leģions, Krievijas Premjerlīga notiks ar skatītājiem

Sezonu atsāks arī Šveices latviešu leģions, Krievijas Premjerlīga notiks ar skatītājiem
Roberts Uldriķis divcīņā ar Mārci Ošu Šveices līgā. Foto: FC Sion

Jauni lēmumi futbola sezonas atsākšanas sakarā pieņemti Šveicē, Krievijā un Itālijā.

Šveices Futbola līgas klubi pārliecinoši nobalsoja par sezonas atsākšanu, par balsojot 17 no 20 klubiem, pret esot diviem klubiem un vienam atturoties. Sezona atsāksies 19. jūnijā. Tā kā Šveice bija pirmā augstākā līga, kas pārtrauca sezonu (februāra beigās), tai atlicis izspēlēt ļoti daudz kārtu – 13 Superlīgā, kā arī ceturtdaļfinālus, pusfinālus un finālu kausā. Lai līgu izspēlētu līdz 2. augustam, nāksies spēlēt arī nedēļas vidū.

Līga arī otro reizi piecu nedēļu laikā nobalsoja pret Superlīgas paplašināšanu (14 par, 5 pret, 1 atturējās), līdz ar to Roberta Uldriķa un Mārča Oša klubiem būs sīvas cīņas par palikšanu augstākajā divīzijā. Uldriķa "Sion" desmit komandu konkurencē atrodas astotajā pozīcijā, bet Oša "Xamax" – devītajā. Andra Vaņina "Zurich" atrodas piektajā vietā, kamēr "St. Gallen", kuras sistēmai ziemā pievienojās Daniels Ontužāns, ir līgas vadībā.

Krievijas Premjerlīgas atgriešanos šodien oficiāli apstiprinājusi Patērētāju tiesību aizsardzības un cilvēka labklājības uzraudzības federālais dienests jeb "Rospotrebnadzor", kas pieņēma futbola amatpersonu piedāvāto medicīnas un sacensību organizēšanas protokolu. Premjerlīgas sezona atsāksies 21. jūnijā un beigsies 22. jūlijā, bet 25. jūlijā paredzēts kausa fināls. Tāpat federālais dienests atļāva spēles aizvadīt ar skatītājiem – līdz 10% no stadiona ietilpības. Attiecīgi Sanktpēterburgas "Zenit" spēles drīkstēs apmeklēt līdz 6780 skatītājiem, bet "Orenburg" – līdz 752 skatītājiem.

Itālijas sporta ministrs Vinčenco Spadafora vakar oficiāli apstiprināja, ka A sērijas sezona tiks atsākta 20. jūnijā. Tiesa gan, futbola sezona atsāksies vēl agrāk – kausa pusfināli norisināsies 13. un 17. jūnijā.

Izmantotie resursi:
https://www.sfl.ch/news/news/artike...
https://www.sport-express.ru/footba...