Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0
Latvijas U18 futbolisti sīvā cīņā atzīst čehu vienaudžu pārākumu
Latvijas U18 futbolisti sīvā cīņā atzīst čehu vienaudžu pārākumu
Virslīga protestē pret LFF lēmumu UEFA solidaritātes maksājumu sadalē
Virslīga protestē pret LFF lēmumu UEFA solidaritātes maksājumu sadalē
43
U18 izlase pārbaudes mačā ar 2:3 piekāpjas Ungārijai
U18 izlase pārbaudes mačā ar 2:3 piekāpjas Ungārijai
Latvijas izlase būs iekļauta "PES 2020" spēlē
Latvijas izlase būs iekļauta "PES 2020" spēlē
17
LFF valdes sēdē tika piesaukta iespēja kā ģenerālsekretāram atkal strādāt Mežeckim
LFF valdes sēdē tika piesaukta iespēja kā ģenerālsekretāram atkal strādāt Mežeckim
131
Mareks Gruškevics. Foto: Nora Krevņeva-Baibakova, f64
36

Valde noraida Gruškevica kandidatūru, Gorkšs viņu ieceļ par vietas izpildītāju

Par Latvijas Futbola federācijas ģenerālsekretāra pienākumu izpildītāju iecelts bijušais Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretārs un bijušais Latvijas Badmintona federācijas prezidents Mareks Gruškevics, informē Latvijas Futbola federācija.
Foto: Staicelesnovads.lv
3

LFF mācību un treniņu centrs "Staicele" atzīts par cietušo kriminālprocesā

Turpinās lietas izmeklēšana pēc Latvijas Futbola federācijas (LFF) lūguma par SIA Latvijas Futbola federācijas mācību un treniņu centru “Staicele” iepriekšējo amatpersonu veiktajām darbībām. LFF saņēmusi paziņojumu no Valsts policijas par to, ka MTC "Staicele" ir atzīts par cietušo kriminālprocesā par iespējamu noziedzīgu nodarījumu rezultātā radītiem mantiskiem zaudējumiem.
Kaspars Gorkšs. Foto: Vladislavs Proškins, f64
19

Gorkšs un Riekstiņš uzskata, ka futbols jāiekļauj starp prioritārajiem sporta veidiem

LFF prezidents Kaspars Gorkšs pirmdien tikās ar Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas priekšsēdētāju Sandi Riekstiņu, pārrunājot aktualitātes, kā, kopīgi līdziesaistoties LFF un valdībai, attīstīt futbolu Latvijā.
Foto: LFF

Latvijas U16 komandām uzvaras pār norvēģu "Valerenga" un Berlīnes "Hertha"

LETA. Latvijas U-16 B un A puišu izlases svētdien Latvijas Futbola federācijas (LFF) rīkoto Neatkarības kausu noslēdza attiecīgi piektajā un septītajā vietā.
Vadims Ļašenko
Foto: LTFA
9

Ļašenko par LFF prezidenta vēlēšanām: "Esmu ļoti optimistiski noskaņots"

Latvijas Telpu futbola asociācijas sagatavotajā intervijā tās prezidents Vadims Ļašenko stāstīja par U19 izlases gatavošanos EČ finālturnīram, novērtēja robu Latvijas telpu futbola Virslīgā, ko atstājusi "Nikara" aiziešana, kā arī apliecināja savu gatavību piedalīties nākamajās LFF prezidenta vēlēšanās. Pārpublicējam interviju pilnā apjomā.
Foto: LFF

LFF Neatkarības kausa pirmajā dienā Latvijas komandām viena uzvara

LETA. Latvijas U-16 A komandas futbolisti piektdien Latvijas Futbola federācijas (LFF) rīkotajā Neatkarības kausā izcīnīja vienu uzvaru, kamēr B komanda pie panākumiem netika, vēstīts LFF mājaslapā.
Foto: Zigismunds Zālmanis, Riga FC

Sportacentrs.com TV: olimpiskie čempioni Madonā un Rīgas superderbijs Arkādijā

Sportacentrs.com TV šajā nedēļas nogalē piedāvās pasaules čempionātu rollerslēpošanā, Rīgas triatlonu un, protams, principiālāko dueli šīs sezonas “Optibet” Virslīgā - Rīgas derbijā divu ambiciozāko Latvijas futbola klubu klubu cīņā Dāvja Ikaunieka pārstāvētā RFS tiksies ar joprojām Eiropas līgā dzīvo čempioni “Riga”.
Kaspars Gorkšs. Foto: Vladislavs Proškins, f64
82

Gorkšs: "Vēstules saturs klaji demonstrē nekompetenci vai vēlēšanos maldināt"

"Nakts apvērsuma mēģinājums ir mēģinājums saglabāt veco, daudzus gadus ierasto kārtību, vienkārši nomainot labuma guvējus," atbildes vēstulē pēc vairāku Latvijas Futbola federācijas (LFF) valdes locekļu parakstītās vēstules ar aicinājumu atkāpties saka LFF prezidents Kaspars Gorkšs. Sportacentrs.com publicē Gorkša vēstuli pilnā apmērā.
Foto: Vladislavs Proškins, f64
16

LFF: "Vismaz daļa valdes lika šķēršļus un ir līdzatbildīga"

Pašlaik Latvijas Futbola federācija (LFF) turpina aktīvi pildīt visas tai uzticētās funkcijas un pienākumus, neviens no LFF atbildības sfērā esošiem darba blokiem nav apturēts vai būtiski apgrūtināts, sacīts LFF oficiālajā komentārā pēc tam, kad seši LFF valdes locekļi 30. jūlijā parakstīja LFF prezidentam Kasparam Gorkšam adresētu vēstuli par neuzticības izteikšanu un aicinājumu atkāpties no amata.
Kaspars Gorkšs kopā ar Slavišu Stojanoviču vēro "Riga" uzvaru pār "Piast". Foto: Zigismunds Zālmanis, rigafc.lv
69

Krīze LFF: valdes vairākums pieprasa Gorkša demisiju

Latvijas Futbola federācijas biedriem izsūtīta Kasparam Gorkšam adresēta vēstule, kurā seši valdes locekļi izsaka viņam neuzticību un aicina atkāpties no federācijas prezidenta amata. Šo vēstuli parakstījuši jūnija sākumā ievēlētie Arturs Gaidels, Jānis Engelis, Egons Brants un Anastasija Kučinska, kā arī Vadims Direktorenko un Aleksandrs Isakovs, kuri pavasarī neatkāpās no valdes locekļa amata. Vēstuli no valdes locekļiem šobrīd nav parakstījuši Guntis Blumbergs, Arturs Zakreševskis, Sergejs Kovaļovs un, protams, arī pats Gorkšs. Viena valdes locekļa vieta arvien ir vakanta.