Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

Gorkšs: "Var diskutēt par daža laba teikto, bet ir arī pamatota kritika"

Rolands Eliņš

Gorkšs: "Var diskutēt par daža laba teikto, bet ir arī pamatota kritika"
Kaspars Gorkšs. Foto: Vladislavs Proškins/F64

LETA. Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidentam Kasparam Gorkšam ceturtdien notikušais ārkārtas kongress, kurā biedri balsoja par viņa palikšanu vai nepalikšanu amatā, bija kā labs brīdinājums, neslēpa organizācijas vadītājs.

"Neesmu gatavas sēdēt uz lauriem, šis bija kā labs brīdinājums. Bija kritika, kura bija vērā ņemama. Paldies visiem, kuri nobalsoja par mani, bet pārējos man būs laiks pārliecināt. Nebiju nevienā brīdī sēdējis un domājis, mēģinot paredzēt kongresa iznākumu. Laika bija diezgan maz, lai sēdētu un domātu. Var diskutēt par daža laba teikto, bet ir arī pamatota kritika. Tāpēc pēc kongresa bija ilga saruna ar Edgaru Pukinsku, lai konstatētu, kādi soļi jāveic tuvākajā laikā," pēc ārkārtas kongresa žurnālistiem teica Gorkšs.

"Intensitāte, kādā noritēja komunikācijas šajās pēdējās nedēļās, bija arī ļoti augstu frekvenci. Manai komandai šī bija pirmā pieredze un mums tā bija ļoti liela mācību stunda," pauda Gorkšs.

Trešdien par aiziešanu no federācijas paziņoja LFF Sacensību nodaļas vadītājs Artūrs Gaidels, turklāt organizācijā varētu būt vēl vairāki Ļašenko atbalstītāji, taču Gorkšs konkrēti neatbildēja uz jautājumu, vai kādam pēc pēdējo nedēļu notikumiem, kad tika nopludināta dažāda veida informācija, būs jāatvadās no darba organizācijā.

"Ļoti strikti skatīsimies uz lietām, kas notika pēdējā laikā. Nevienā brīdī šādi precedenti nav pieļaujami jebkuras organizācijas iekšienē. Šādas informācijas, viltojumu parādīšanās nav tas, kas celtu mūsu organizācijas prestižu," neslēpa Gorkšs.

Trešdien publiski parādījās informācija par veiktu audioierakstu, kurā Gorkšs dzirdams kopā ar bēdīgi slaveno Oļegu Gavrilovu, kurš par manipulācijām ar spēļu rezultātiem ir diskvalificēts no Latvijas futbola. Šajā audio abi it kā vienojas par Gavrilova amnestiju un viņam vajadzīgu cilvēku pieņemšanu darbā LFF, bet pretī tiek apsolīta Gorkša kļūšana par federācijas prezidentu, tomēr tiek apšaubīts šī ieraksta autentiskums.

Gorkšs gan kategoriski noliedz jebkādu vienošanos un norāda, ka nekomentēs falsificētus ierakstus.

Pēc šī audio noklausīšanās tieši par aiziešanu no LFF lēma Gaidels. Tikmēr Gorkšs uzsvēra, ka pirms nākamgad gaidāmajām federācijas prezidenta vēlēšanām ar Gavrilovu netiksies.

"Nākamajos mēnešos turpināsies ļoti aktīvs darbs pie statūtu maiņas, kuri tiks veidoti sadarbībā ar starptautiskajiem partneriem un piedāvāti valdei un biedriem apspriešanai," izteicās Gorkšs. "Pēdējo trīs nedēļu laikā gulēju vidēji piecas stundas. Liela daļa no manas komandas arī pabojāja savu veselību. Būtu labprātāk šo kongresa naudu izmantojis kādā attīstībā - tie bija apmēram 6000 eiro."

Ceturtdien 87 federācijas biedri balsoja pret Gorkša atstādināšanu no prezidenta amata. Ārkārtas kongresā bija sanākuši 133 biedri, bet, lai lēmums par Gorkša atbrīvošanu no LFF prezidenta amata stātos spēkā, bija nepieciešamas vismaz 68 balsis.

Izmantotie resursi:
LETA

  +3 [+] [-]

, 2019-02-28 19:41, pirms 10 mēnešiem
Riherts izraudaaja savu tiesu!Bet ja pats taisi klubu tad nevajag iedomaties ka LFF jasponsore obligati!tas tomer ir jusu privatais klubs un jusu privata darishana kur naudu dabut!par berna menesa maksu 50e ar taka pa traku,nav jau hokejs!

  +3 [+] [-]

, 2019-02-28 19:42, pirms 10 mēnešiem
Apsveicu Kasparu,Edgaru un viņa komandu!GG Latvija!

  -1 [+] [-]

, 2019-02-28 19:44, pirms 10 mēnešiem
Jaatlaiž opozicionāri,lai turpmāk var strādāt kā komanda

  +1 [+] [-]

, 2019-02-28 19:54, pirms 10 mēnešiem
Par to noplūdi; normāli būtu arī jāpasaka, ka jā, izdzīs ar sū mietu ārā stukačus. Stukači un nodevēji nevienā organizācijā nav labu darbu darītāji, atkarīgi un korumpēti....

     [+] [-]

, 2019-02-28 20:16, pirms 10 mēnešiem
Šādi pārbaudījumi tikai padara stiprākus,tākā Ļašenko tikai nostiprināja ar šo visu Gorkša komandu!

  +7 [+] [-]

, 2019-02-28 20:24, pirms 10 mēnešiem
Sportacentrs varētu uztaisīt kādu apjomīgāku izpēti par LFF biedriem. Daļa no tiem izskatās pēc pilnīgākās mistikas.

  +6 [+] [-]

, 2019-02-28 20:27, pirms 10 mēnešiem
Iespējams Gorkšs nav labākais iespējamais prezidents, bet nu viens ir skaidrs,ka iesāktās pārmaiņas ir pareizajā virzienā jo shēmotāji ir manāmi satraukušies .
Kaspar,nākotnes vārdā ir jāgriež,jo šie džeki nebeigs nodarboties ar sabotāžu kā rezultātā līdz futbola lietu uzlabošanai tā arī netiksi!

  +2 [+] [-]

, 2019-02-28 20:35, pirms 10 mēnešiem
puslaiks rakstīja: Sportacentrs varētu uztaisīt kādu apjomīgāku izpēti par LFF biedriem. Daļa no tiem izskatās pēc pilnīgākās mistikas.
Tur ir aplamību mudžeklis ... piem pa vienai balsij ir Liepājai (virslīgas klubs+visa bērnu akadēmija) un klubs ar vienu bērnu komandu.... Pat ir tādi kam jau nav pat tās vienas komandas.... Nu šās ir tās lētās balsis,
ieliek čarterā vai sagādā biļetītes utt

  +5 [+] [-]

, 2019-02-28 20:54, pirms 10 mēnešiem
Opozīcija ar prāta spējām īpaši neizcēlās...kaut vai tas Metas čalītis - uzkāpj tribīnē un kā vienu no pārmetumiem publikai deklamē to, ka pa daudz nauda aiziet reģioniem. Publikai, kurā nospiedošs vairākums biedru ir no reģioniem Noteikti tā publika padomāja "jā, tam džekam taisnība - jāmet Gorkšs nost, jo pa daudz naudas reģioniem dod" Tas taču kkāds pilnīgs idiotisms - bišk ar galvu jādomā ko runā un kādai publikai runā.

  +3 [+] [-]

, 2019-02-28 21:09, pirms 10 mēnešiem
Madzīgais, man viens zeperis teica,ka par iestāšanos Mettā vecākiem jāšķiras no 250 eiro. Izrēķini, kādu piķi kāš šie Uldriķi ,Mihelsoni Riherti.

  +2 [+] [-]

, 2019-02-28 21:20, pirms 10 mēnešiem
Kurā 2.līgas komandā pērn spēlēja aizdomīgie viesspēlētāji?

  +3 [+] [-]

, 2019-02-28 21:23, pirms 10 mēnešiem
Strops,isti nezinu,bet jebkura gadijuma dzirdeets lai tiktu pirmaja komanda ir japiemaksa kabata viniem vel vairak,taka reklamejas vinji labi,un visi doma ka metta ir lzbs klubs prieksh berniem,bet godigi vini neizturas,kam nauda tas spele..

  +1 [+] [-]

, 2019-02-28 21:48, pirms 10 mēnešiem
Madzigais rakstīja: Jaatlaiž opozicionāri,lai turpmāk var strādāt kā komanda
Šis jau tāds krieviskais variants - tavas domas nesanskan ar manām - uz redzi

  +2 [+] [-]

, 2019-02-28 22:03, pirms 10 mēnešiem
Dažbrīd liekas absurda tā biedru ideoloģija. Agrāk nepatika korupcija, jo nebija galda pareizajā pusē. Tagad, kad korupciju cenšas izskaust, tad saprot, ka iespējams nebūs tik labi kā cerējuši un atkal kaut ko mēģina mainīt.
Skaidrs ir viens - visi nekad nebūs apmierināti. Katrs grib vilt segu uz savu pusi.

     [+] [-]

, 2019-02-28 22:32, pirms 10 mēnešiem
piters_kvils_5491377 rakstīja: Šis jau tāds krieviskais variants - tavas domas nesanskan ar manām - uz redzi
Opozicionāri arī ir pātsvarā krieveļi,un viņi domā tieši tā arī nedarītu!tāpat jārīkojas pretī!bye bye

     [+] [-]

, 2019-03-01 07:00, pirms 10 mēnešiem
Madzigais rakstīja: Riherts izraudaaja savu tiesu!Bet ja pats taisi klubu tad nevajag iedomaties ka LFF jasponsore obligati!tas tomer ir jusu privatais klubs un jusu privata darishana kur naudu dabut!par berna menesa maksu 50e ar taka pa traku,nav jau hokejs!
Gluži manas domas... Ir tāda sajūta, ka daudzi vienkārši sēž un gaida, kad viņiem piesviedīs kādu naudiņu un ka LFF noteikti ir viņiem kaut ko paradā. Pašiem jameklē sponsori, jāapmāca treneri, jāveido sistema un ifrastruktūra. Iedomājaties, ja tagad visi biedri pieprasītu lielu finansiālo atbalstu no LFF puses....kas tur katram sanāktu??? Turklāt ar ko viens stipri labaks par otru??? Kapec Metai piemēram jabūt stipri privileģētākai???

     [+] [-]

, 2019-03-01 07:04, pirms 10 mēnešiem
puslaiks rakstīja: Sportacentrs varētu uztaisīt kādu apjomīgāku izpēti par LFF biedriem. Daļa no tiem izskatās pēc pilnīgākās mistikas.
Izskatās, ka vairāki biedri tur ir pēc būtības viena un tā pati organizācija... četri biedri - viena organizācija - vieni un tie pasi cilveki pie stūres, bet četras balsis pie balsošanas...

  +1 [+] [-]

, 2019-03-01 07:14, pirms 10 mēnešiem
killo2000 rakstīja: Opozīcija ar prāta spējām īpaši neizcēlās...kaut vai tas Metas čalītis - uzkāpj tribīnē un kā vienu no pārmetumiem publikai deklamē to, ka pa daudz nauda aiziet reģioniem. Publikai, kurā nospiedošs vairākums biedru ir no reģioniem Noteikti tā publika padomāja "jā, tam džekam taisnība - jāmet Gorkšs nost, jo pa daudz naudas reģioniem dod" Tas taču kkāds pilnīgs idiotisms - bišk ar galvu jādomā ko runā un kādai publikai runā.
Vēl man nedaudz nesaprotama liekas tā Metas sprēgāšana, ka tiem esot labākā akadēmija u.t.t. Domaju, ka vispirms viņiem vajadzētu izaudzināt kādus patiešām spēcīgus jaunos futbolistus, kas būtu pieprasīti kaut kur ārpus LV un , kas atnestu Metai pieklājīgu naudiņu un tikai tad mērīties ar krāniņiem. Gan jau, ka šobrīd ir kādi perspektīvi čaļi, bet paskatīsimies kā būs tad, kad viņiem būs jāsāk spēlēt lielais futbols.

     [+] [-]

, 2019-03-01 08:49, pirms 10 mēnešiem
imils rakstīja: Vēl man nedaudz nesaprotama liekas tā Metas sprēgāšana, ka tiem esot labākā akadēmija u.t.t. Domaju, ka vispirms viņiem vajadzētu izaudzināt kādus patiešām spēcīgus jaunos futbolistus, kas būtu pieprasīti kaut kur ārpus LV un , kas atnestu Metai pieklājīgu naudiņu un tikai tad mērīties ar krāniņiem. Gan jau, ka šobrīd ir kādi perspektīvi čaļi, bet paskatīsimies kā būs tad, kad viņiem būs jāsāk spēlēt lielais futbols.
Viņi jau spēlē! Tūlīt Mihelsonam ar Rihertu jāceļ virslīgas tituls! Bet par to jau praktiski neviens vairs nerunā! Lielie futbola celmlauži
Viss ko viņi ir paveikuši, kunkstējuši! Jo nav vairs tās kārtis kas bija sākumā! Sen jau atkosti un ceru ka ar laiku nosmirdēs mēslainē.

     [+] [-]

, 2019-03-01 10:06, pirms 10 mēnešiem
Mani izbrīna vecāki, kuri ved savas atvases pie šiem neadekvātiem (rihertu-mihelsonu).