Layout: current: getContentLayoutLoad (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayoutLoad (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

LFF neizslēdz Pātelainena palikšanu Latvijas izlasē par spīti sliktiem rezultātiem

Rolands Eliņš

LFF neizslēdz Pātelainena palikšanu Latvijas izlasē par spīti sliktiem rezultātiem
Miksu Pātelainens. Foto: LFF

Latvijas Futbola federācijas ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks norādīja, ka Latvijas izlases galvenā trenera Miksu Pātelainena paveiktajā papildus acīmredzamajam negatīvajam (rezultāti, uzvaru trūkums) ir arī pozitīvie aspekti, kas tiks ņemti vērā gaidāmajās diskusijās par viņa līguma pagarināšanu. Pukinsks sarunā ar portālu Sportacentrs.com pauda vēlēšanos par galvenā trenera jautājumu tikt skaidrībā pēc iespējas ātrāk, taču dienu pēc sāpīgās spēles pret Andoru vēlējās konkrētus apgalvojumus atstāt vēlākam laikam, kad emocijas būs rimušās.

„Vai federācija ir apmierināta ar Nāciju līgas pirmo sezonu? Tas ir jautājums, uz ko jāatbild divās daļās,” sacīja Edgars Pukinsks, aicinot vērtēt izlases rezultātus un trenera Miksu Pātelainena paveikto atsevišķi. „Skaidrs, ka no sportiskās puses un rezultātu ziņā nekādas apmierinātības nav. Nāciju līgu mēs uztvērām kā iespēju spēlēs pret sev līdzīga līmeņa komandām izsisties uz augšu, mērķis bija pirmā vieta grupā. Tāds mērķis gan bija gandrīz visām izlasēm D līgā, bet mēs savu neizpildījām. Mērķis bija uzvarēt Andoru gan mājās, gan viesos.”

„Cita lieta ir par to, ko treneris Miksu Pātelainens ir mainījis mūsu izlases darbā,” turpināja Pukinsks, kuram kopā ar LFF jauno vadību tagad noslēdzies pirmais oficiālais turnīrs ar Latvijas izlasi. „Jāvērtē arī viņa panāktais vairākās ikdienas lietās, Miksu ir panācis pozitīvu atmosfēru izlasē, ir patīkams mikroklimats, viņš ievieš izlasē savus darba principus. Tāpēc vienu konkrētu atbildi par to, vai federāciju apmierina sadarbība ar Pātelainenu, varēs sniegt vēlāk pēc diskusijām ar treneri un valdē. Tagad vēl ir emocijas pēc spēles, skaidrs, ka noskaņojums nav vislabākais, taču šādi lēmumi jāpieņem ar vēsu prātu.”

LFF ģenerālsekretārs norādīja, ka Pātelainens tiks aicināts tuvākajā laikā sagatavot atskaiti par darbu ar izlasi, savu redzējumu par paveikto un iespējām nākotnē, kā arī savus tālākos mērķus. Bet diskusijas ar Pātelainenu noteikti būs, un Pukinskis apliecināja, ka tas fakts, ka Nāciju līgā Latvija palika bez uzvarām, nenozīmē, ka sadarbība ar treneri noteikti netiks turpināta.

„Taču vēlamies skaidrību šajā jautājumā maksimāli operatīvi,” sacīja Pukinsks. „Šomēnes vēl būs valdes sēde, kurā centīsimies tikt ar to skaidrībā, un, ja iznākums būs pozitīvs, tad Miksu ar mums kopā brauks uz „Euro 2020” kvalifikācijas izlozi otrajā decembrī. Bet līgums jau mums tāpat ir noslēgts līdz decembra beigām, un nav plāna šo līgumu pārtraukt priekšlaicīgi. Konkrētākas atbildes galvenā trenera jautājumā šobrīd nevaru piedāvāt.”

Galvenā trenera jautājums saasinājies arī diskusijās par U21 izlasi, kas oktobrī ar pieticīgiem rezultātiem pabeidza savu ciklu Eiropas čempionātā. Pukinsks norādīja, ka LFF vēl ir līgums ar U21 izlases galveno treneri Daini Kazakeviču arī uz nākamo ciklu un pagaidām nav ticis apspriests jautājums par šī līguma pārtraukšanu, tiesa, Pukinsks arī piebilda, ka tas saistīts ar citu aktualitāšu (Virslīgas leģionāru limits un iespējamā paplašināšanās, lielās izlases cikla beigas) prioritātēm un par U21 izlases lietām vēl daudz nav ticis runāts.

Rīt (trešdien) Sportacentrs.com meklē apaļā galda diskusiju par un ap Latvijas izlses sniegumu Nāciju līgā, kā arī to, vai Miksu Pātalainenenam jāpaliek savā amatā. Diskusijā piedalās futbola eksperti Edmunds Novickis, Askolds Uldriķis, kā arī FS Metta līdzdibinātājs Ģirts Mihelsons.

1 2 53 komentāri

 +16 [+] [-]

, 2018-11-20 14:34, pirms gada
Lai tik turpina Miksu. Ar šādu "materiālu" pat Maurinju neko nespētu iesākt, tā kā nav nekādas jēgas mainīt.

 +14 [+] [-]

, 2018-11-20 14:40, pirms gada
Lai vēl paliek jo strāda neilgi nakamā kvalī redzēsim vai būs kas pozitīvs uz augšu.
Slēpts komentārs: Kā Tev iet, Bērziņ?

 +11 [+] [-]

, 2018-11-20 14:51, pirms gada
LAI PALIEK! Pārāk īss laiks pagājis, lai viņš kaut ko paspētu mainīt. Turklāt uzreiz jūtams, ka atmosfēra ap komandu un tajā ir labāka. Tas jau vien ir ieguvums

 +11 [+] [-]

, 2018-11-20 14:56, pirms gada
Kā Tev iet, Bērziņ? rakstīja: Nē, Andoru vienā no 2 spēlēm ir jāapspēlē jebkuram sevi par treneri saucošam speciālistam. Mums pa abām spēlēm bija 3.5 momenti.
Pēc Tavām domām Miksu būtu jāmāca mūsu spēlētājiem atdod precīzu piespēli, pieņemt un apstrādāt bumbu, atbrīvoties un izvlēlēties pareizu pozīciju tā, lai būtu kam piespēli atdot? Tās ir lietas, kuras pat jauniešu futbolā vairs nemāca. Bet futbols sākas ar individuālo meistarību.

 +16 [+] [-]

, 2018-11-20 14:56, pirms gada
Nesaskatu jēgu mainīt uzreiz treneri. Jā, rezultāti nebija lieliski, bet tāds nu šobrīd ir spēlētāju līmenis.
Lai paliek vēl uz pāris gadiem, ja nekas neuzlabosies pēc Eiropas čempja kvalifikācijas, tad var domāt ko mainīt.

 +17 [+] [-]

, 2018-11-20 15:00, pirms gada
Pareizi jau saka Pukinskis! Nav jēgas mainīt trenerus ik pāris gadus, tas tāpat neko neizmainīs Lv futene, spēlētāju līmenis ir nožēlojams, individuālās meistarības nav pilnīgi nevienam, absolūti nulles..

  -1 [+] [-]

, 2018-11-20 15:00, pirms gada
Man patīk !!! Kozļakēvičs pats pagarinājis līgumu ar sevi vēl uz ciklu !?!?!?

  +2 [+] [-]

, 2018-11-20 15:03, pirms gada
Pilnīgi saprotami, jo Pātelainena vadībā spēles uzlabojumi ir manāmi, un ar šo sastāvu par Gvardiola labāku rezultātu neuzrādītu. Zudusi paaudze. Jāgaida tagadējie U17 un U19.

  +5 [+] [-]

, 2018-11-20 15:13, pirms gada
Pandora rakstīja: Pilnīgi saprotami, jo Pātelainena vadībā spēles uzlabojumi ir manāmi, un ar šo sastāvu par Gvardiola labāku rezultātu neuzrādītu. Zudusi paaudze. Jāgaida tagadējie U17 un U19.
U19 ? Kipru nevar uzvarēt!!!

 +14 [+] [-]

, 2018-11-20 15:35, pirms gada
Nu kad Pahars trenneja, daudzi teica, slikts treneris, nu ir cits , rezultati tadi pasi. Labrit visiem, no suda zeltu neuztaisisi. Te ari Fergusons varetu trenet un nekas nemainitos. Mes neesam individuali specigi, trad kur vel runat par koamndas speli... nes pecigs sitiens kadam, kur nu vel precizs, ne fiziska, ne tehnika, piespelu kvalitates. Jasaka, ka atrodamies pelinta vieta pasaule sobrid. Ta nu tas ir.

  +6 [+] [-]

, 2018-11-20 15:45, pirms gada
Curtiys rakstīja: Nu kad Pahars trenneja, daudzi teica, slikts treneris, nu ir cits , rezultati tadi pasi. Labrit visiem, no suda zeltu neuztaisisi. Te ari Fergusons varetu trenet un nekas nemainitos. Mes neesam individuali specigi, trad kur vel runat par koamndas speli... nes pecigs sitiens kadam, kur nu vel precizs, ne fiziska, ne tehnika, piespelu kvalitates. Jasaka, ka atrodamies pelinta vieta pasaule sobrid. Ta nu tas ir.
Pahars kā izlases treneris bija vecās sistēmas seja. Tās sistēmas, kura vispirms Latvijas futbolu pacēla augstāk par pēcpusi, bet pēc tam nogremdēja līdz Andoras līmenim. Tāpēc arī Paharam no izlases bija jāiet prom.

 +15 [+] [-]

, 2018-11-20 16:41, pirms gada
Nav tāda ternera pasaulē, kurš ar šo sastāvu mūs būtu izvedis no grupas. Te tikai pareizo domāšanu un virzienu var sākt ieviest nākamajai paaudzei. Ielikt pamatus tā sakot.

  +5 [+] [-]

, 2018-11-20 16:56, pirms gada
Lai paliek, jo pie šī sastāva meklēt vainu trenerī ir bezjēdzīgi.

  +1 [+] [-]

, 2018-11-20 17:29, pirms gada
berimors rakstīja: Lai tik turpina Miksu. Ar šādu "materiālu" pat Maurinju neko nespētu iesākt, tā kā nav nekādas jēgas mainīt.
ko tad treneris nesauc uz lielo izlasi U19 izlases večus , kas ir daudz labāki par lielās izlases spēlētājiem?

     [+] [-]

, 2018-11-20 17:30, pirms gada
aizermans rakstīja: U19 ? Kipru nevar uzvarēt!!!
Kipra nav nemaz tik švaka kā domā
Slēpts komentārs: Goofy

  +5 [+] [-]

, 2018-11-20 17:39, pirms gada
Pārāk maz laika pagājis un spēļu aizvadīts, lai varētu no bedres izrāpties. Ļausim trenerim vēl pastrādāt, jo izlases materiāls ir tāds, kāds nu ir, un ar tādu tik īsā laikā neviens treneris neko ievērības cienīgu nepaveiktu. Pozitīvi jau tas, ka izlasē izveidojies labs mikroklimats, bet tas vien uzvaras neveidos. Tam vajadzīgs laiks un meistarīgāki spēlētāji.

  -2 [+] [-]

, 2018-11-20 18:05, pirms gada
Kāpēc mani tas nepārsteidz?
Laikam jau pārāk esmu pieradis pie tā, ka latvieši mīl klausīties muldēšanā, un nevis skatīties uz reāli (ne)padarītiem darbiem.

  -2 [+] [-]

, 2018-11-20 18:06, pirms gada
rihardilio rakstīja: Nesaskatu jēgu mainīt uzreiz treneri. Jā, rezultāti nebija lieliski, bet tāds nu šobrīd ir spēlētāju līmenis.
Lai paliek vēl uz pāris gadiem, ja nekas neuzlabosies pēc Eiropas čempja kvalifikācijas, tad var domāt ko mainīt.
Slinkums meklēt ko Tu rakstīji par Starkova palikšanu, vai nepalikšanu amatā.
Ceru, ka esi pietiekami konsekvents?

  +1 [+] [-]

, 2018-11-20 18:15, pirms gada
Kopumā viss nav tik slikti, cik izskatās. Bija nesliktas spēles izbraukumā gan pret Gruziju gan Kazahiem. Arī mājās pret šīm komandām izskatījāmies gana labi. Lielākie mesli vienmēr ir tad, kad jāspēlē kā pirmajam numuram un to mēs galīgi nemākam darīt. Tāpēc arī ir šīs problēmas ar vārtu gūšanu pret pundurvalstīm. Es neteiktu, ka arī mūsu pagatnes superizlase īpaši labi izskatījās spēlēs ar vajāku pretinieku. Kur ir problēma? Iespējams, ka vaina ir pašpārliecinātības trūkumā vai arī nepietiekamā motivācija.... Es neteiktu, ka galīgi tās meistarības nav...jo brīžiem taču sanāk pat ļoti labi.
Varētu nosaukt arī tos, kuriem iespējams kādu laiciņu vajadzētu aizmirst par spēlēšanu izlasē, piemēram, Šabala, kurš galīgi ir tā teikt "pazaudējies". Viņa līmenis šobrīd ir atbilstošs Latvijas vietai FIFA rangā. Arī Gabovs, Maksimenko un Savaļnieks ir aptuveni tur pat. LV spēles stils un vispār mūsdienu futbols prasa, lai malējie aizsargi būtu cita līmenī, īpaši pieslēdzoties uzbrukumiem. Neviens no šiem trim nespēj lādzīgi uzcentrēt. Praktiski vienmēr tas sanāk ļoti slikti. Ja ņem vērā, ka mums ir Uldriķis, kas spēj būt ļoti bīstams spēlē otrajā stāvā, tad nemācēsana iecentrēt ir vienkārši katastrofa priekš mūsu cerībām pēc labiem rezultātiem.

Kopumā man liekas, ka Somu treneris mums ir ienesis pozitīvas pārmaiņas un spēles stils, ko viņš mēģina ieviest ir ļoti atbilstoš mūsu izlasei. Problēma ir tajā, ka trūkst trīs vai četri spēlētaji, kas spētu izpildīt tos uzdevumus, ko vēlās treneris. Malējie aizsargi un centra pussargs ir mūsu lielākā problēma. Liels potencials ir Cigaņikam un Isajevam. Arī Rakels sāk atgūties. Karašausks var būt ļoti spēcīgs. Uldriķis var būt monstrs, ja viņu pareizi izmanto. Patika Lukjanovs - saiknē ar Rakelu izskatas ļoti labi, kā arī veic ļoti lielu darba apjomu. Gan Rakels gan Lukjanovs izskatītos labāk, ja viņiem blakus būtu īsts centra pussargs....jāmeklē. Jāsagaida puisi no U19 un būs krietni labāk, vismaz jācer ka būs...

     [+] [-]

, 2018-11-20 18:27, pirms gada
mani gan vairāk satrauc tieši sliktais sniegums, nevis rezultāti (6 spēlēs tikai 2 zaudējumi), pilnīgi nekāda progresa.
pozitīva atmosfēra protams priecē ..

jautājums vai ir droši kaut kas labāks vietā? mainīt maiņas pēc nav jēgas, skaidrs ka apmēram šādu rezultātu atnestu gandrīz jebkurš treneris ..

     [+] [-]

, 2018-11-20 18:30, pirms gada
NAMEJS 9999 rakstīja: Slinkums meklēt ko Tu rakstīji par Starkova palikšanu, vai nepalikšanu amatā.
Ceru, ka esi pietiekami konsekvents?
Kurš gan būtu runājis par konsekvenci.

  +2 [+] [-]

, 2018-11-20 18:31, pirms gada
ja muusu laikaa vareejam paarsteigt gan norveegiju ,gan griekiju ,nospeelet nicokus pret daniju vai SPANIJU,nerunaajot par vidusmeera sloveenijam,albaanijaaam u.tt tad laikam newaretu vainot par pasatdevi , par nieka tukstosa dolaaru ,tagad gudri vairaakus gadus staastam ka visi maak speelet,maiznieki ,zvejnieki bankieri,tad tagad puikas liekas nemaz neraujas ,tad lieki buutu ko mikroklimatu slavinaat naw rezultaata,paldies un CAW ,

     [+] [-]

, 2018-11-20 18:31, pirms gada
juha rakstīja: Pahars kā izlases treneris bija vecās sistēmas seja. Tās sistēmas, kura vispirms Latvijas futbolu pacēla augstāk par pēcpusi, bet pēc tam nogremdēja līdz Andoras līmenim. Tāpēc arī Paharam no izlases bija jāiet prom.
Vienalga kuras sistemas treneris vins bija, tada bagaza, kā viņam, pieredze, nevienam lv nav. Ja nemaldos, kada intervija vins teica, to ko vins uzdod speletajiem, pielauju, ka neko sarezgitu, vini tapat nevar izpildit, disciplinas nav, tad ko var gribet. Sistema visu laiku bijusi suda, nekas nav pacelts vai nogremdets, vienigais pecelums bija euro 2004 un pirms tam nedaudz.Un ka pats Verpakovskis intervija teica, tas tikai tapec, ka bija labi speletaji, visi speleja labas ligas, labos klubos, tapec taja cempi un atlases cikla, tas nebija nekads trenera panakums. Bija labi speletaji, ta ari atslega. Ka zinams pec empa Starkovu parakstija Spartaks Maskava laikam un loti atri vinu no turienes izmeta, ka kaķi no pienotavas, jo rezultatu nebija. Padzivoja bez darba un atgriezas izlase, tacu tad jau sastavs mainijies un rezultati ciks.

  +1 [+] [-]

, 2018-11-20 18:44, pirms gada
Varbūt es nesaprotu, bet kādiem sliktiem rezultātiem? Atbilstoši mūsu spēkiem, neizšķirts Kazakstānā ir pat labs rezultāts.

  -2 [+] [-]

, 2018-11-20 19:24, pirms gada
Par kadu atlaisanu seit var but diskusijas.So treneri un vina paligu LFF ir janotur ar rokam un kajam.Lasiju abu divu treneru komentarus.Vinu futbola izpratni un domasanu nevar salidzinat ne ar Starkova,ne ar Pahara,ne ar Kazakevica un parejiem domasanu.Patelainenam ir jadod kadus 2-3 gadus laika lai vismaz sagatavotu speletajus musdienas futbola izpratnei.LFF varetu izpetit Andoras izaugsmi,izanalizet kapec vini tik stauji attistijas.Nesaprotu ko izlase dara Sabala.Izskatas ka vinam jau ir pielipusi zvaigznu slimiba.Pedejas speles neko nerada,tikai stridas ar tiesniesiem.Karasausku ir japarmaca no bumbas parturesanas,nevar but ka ta ir neizarstama slimiba.Savalnieks tris reizes pec kartas nevareja apstradat bumbu un norava labus uzbrukumus.Aizsardzibu ir japastiprina ar diviem naturalizetiem negeriem,ipasi malejus aizsargus ir jamaina.Vienu kandidatu varu ieteikt,tas ir Gejs no Liepajas.Vel citas Latvijas virsligas komandas ir dazi labi aizsargi .legionari.LFF ir jamegina ar viniem runat.Pec ta kad no izlases aizgaja vecie buki,mums visu laiku ir problemas ar aizsardzibu,briziem pretinieki vaza musu aizsargus ka bernus.Bet viss sakas no aizsardzibas un ar to ir kaut kas jadara.

     [+] [-]

, 2018-11-20 19:37, pirms gada
NAMEJS 9999 rakstīja: Kāpēc mani tas nepārsteidz?
Laikam jau pārāk esmu pieradis pie tā, ka latvieši mīl klausīties muldēšanā, un nevis skatīties uz reāli (ne)padarītiem darbiem.
Es biju par Starkova atlaišanu. Visu cieņu par sasniegumiem, taču pēc zāģa pret Gibraltāru, pašam jāaiziet.
Tomēr, man pat prātā nenāca, ka vietā ņems somu, kurš no visurienes ir padzīts. Sākot no Somijas izlases, beidzot ar visiem klubiem kurus patrenējis pēc FIN izlases laikiem. Skaidrs ka es būtu par Starika palikšanu, ja zinātu, ka LFF ar visiem lohiem valdē šito nevienam nevajadzīgo somu paņems.
Kas attiecās uz Miksu - viņu var atlaist bez finansiālām sankcijām un tas arī jāizmanto. Vietējie pieejamie nebūs ne ar ko sliktāki, bet tie vismaz vietējie, un izdevīgāki arī!
Palieku pie sava, ko teicu pēc GIB zaudējuma - vajag īstu ārzemju plaša profila speciālistu, kurš ne tikai trenēs, bet arī LFF vadībā darbosies. Gorkšam uzticība - 0, patreiz, no malas izskatās ka tikai bezjēgā tērē UEFA līdzekļus. Pusgads jau pagājis, kopš iecēla par prezi... Labi, ka tikai uz 2 gadiem ievēlēts.

     [+] [-]

, 2018-11-20 19:38, pirms gada
Daniel rakstīja: mani gan vairāk satrauc tieši sliktais sniegums, nevis rezultāti (6 spēlēs tikai 2 zaudējumi), pilnīgi nekāda progresa.
pozitīva atmosfēra protams priecē ..

jautājums vai ir droši kaut kas labāks vietā? mainīt maiņas pēc nav jēgas, skaidrs ka apmēram šādu rezultātu atnestu gandrīz jebkurš treneris ..
Diemžēl vismaz gadus 5 nekāda cita rezultāta nebūs, mums futenis ir sapuvis paša sakne, nezinu kāda LFF ir ietekme uz sporta skolām, bet jāsāk ir no turienes vai ari problēma vispārīga pašos Latvijas iedzīvotajos, kas nevēlas, negrib un doma - gan jau kaut ka, bez kāda mērķa centības.

  -4 [+] [-]

, 2018-11-20 19:38, pirms gada
Diemžēl pie mums vienmēr ir tā, kā nav nevienam. Uzaicinājām strādāt treneri, bet viņš ieņem pēdējo vietu. Par ko tu runā, Pukinsk? Puis, tu vispār zini, kas ir futbols? Tas nav izprintēt papīrus un sniegt interviju preses konferencē. Futbols nav tavs personīgais futbols, futbols ir tauta, un tauta prasa r e z u l t ā t u s.
Šodien es redzu tikai divus kandidātus, kuri var labot izlasi, tie ir Riherds un Pertia, jo abi jau ļoti ilgi ir Latvijas futbolā un zin visus un katru atsevišķi... Varbūt viņus vajadzētu salikt kopā, tad būtu redzams rezultāts. Pahars un Starkovs jau bija un nerādīja nekādu izaugsmi.
Tūlīt atkal sāksies jauns cikls, un kamēr atkal jauns treneris sapratīs kas un kā- atkal paliksim bez rezultāta... Beidziet ņirgāties par tautu un melot, ka būs progress? Kāds progress, ja ir 0 iesisto golu?

  +1 [+] [-]

, 2018-11-20 19:42, pirms gada
kanvit rakstīja: Par kadu atlaisanu seit var but diskusijas.So treneri un vina paligu LFF ir janotur ar rokam un kajam.Lasiju abu divu treneru komentarus.Vinu futbola izpratni un domasanu nevar salidzinat ne ar Starkova,ne ar Pahara,ne ar Kazakevica un parejiem domasanu.Patelainenam ir jadod kadus 2-3 gadus laika lai vismaz sagatavotu speletajus musdienas futbola izpratnei.LFF varetu izpetit Andoras izaugsmi,izanalizet kapec vini tik stauji attistijas.Nesaprotu ko izlase dara Sabala.Izskatas ka vinam jau ir pielipusi zvaigznu slimiba.Pedejas speles neko nerada,tikai stridas ar tiesniesiem.Karasausku ir japarmaca no bumbas parturesanas,nevar but ka ta ir neizarstama slimiba.Savalnieks tris reizes pec kartas nevareja apstradat bumbu un norava labus uzbrukumus.Aizsardzibu ir japastiprina ar diviem naturalizetiem negeriem,ipasi malejus aizsargus ir jamaina.Vienu kandidatu varu ieteikt,tas ir Gejs no Liepajas.Vel citas Latvijas virsligas komandas ir dazi labi aizsargi .legionari.LFF ir jamegina ar viniem runat.Pec ta kad no izlases aizgaja vecie buki,mums visu laiku ir problemas ar aizsardzibu,briziem pretinieki vaza musu aizsargus ka bernus.Bet viss sakas no aizsardzibas un ar to ir kaut kas jadara.
Cik skaisti visu uzrakstīji.
Ieteikšu Tevi par LV futbila izlases treneri.

  -1 [+] [-]

, 2018-11-20 19:44, pirms gada
Ne jau tur tik daudz tā Pātelainena vaina... nav jau jēdzīgu futbolistu, vārdu sakot materiāla ar ko strādāt. Viņam jāstrādā ar to kàds ir

  +1 [+] [-]

, 2018-11-20 19:45, pirms gada
soccerlover rakstīja: Diemžēl pie mums vienmēr ir tā, kā nav nevienam. Uzaicinājām strādāt treneri, bet viņš ieņem pēdējo vietu. Par ko tu runā, Pukinsk? Puis, tu vispār zini, kas ir futbols? Tas nav izprintēt papīrus un sniegt interviju preses konferencē. Futbols nav tavs personīgais futbols, futbols ir tauta, un tauta prasa r e z u l t ā t u s.
Šodien es redzu tikai divus kandidātus, kuri var labot izlasi, tie ir Riherds un Pertia, jo abi jau ļoti ilgi ir Latvijas futbolā un zin visus un katru atsevišķi... Varbūt viņus vajadzētu salikt kopā, tad būtu redzams rezultāts. Pahars un Starkovs jau bija un nerādīja nekādu izaugsmi.
Tūlīt atkal sāksies jauns cikls, un kamēr atkal jauns treneris sapratīs kas un kā- atkal paliksim bez rezultāta... Beidziet ņirgāties par tautu un melot, ka būs progress? Kāds progress, ja ir 0 iesisto golu?
Pertiju?
Aizej pie psihiatra kamēr neesi vel ielaidis savu garīgo kaiti

     [+] [-]

, 2018-11-20 19:47, pirms gada
Zombijs rakstīja: Diemžēl vismaz gadus 5 nekāda cita rezultāta nebūs, mums futenis ir sapuvis paša sakne, nezinu kāda LFF ir ietekme uz sporta skolām, bet jāsāk ir no turienes vai ari problēma vispārīga pašos Latvijas iedzīvotajos, kas nevēlas, negrib un doma - gan jau kaut ka, bez kāda mērķa centības.
es drīzāk teiktu tuvāk 10 - kamēr nomaina un izaudzina jaunu paaudzi no bērniem. tagadējie 24-27 ir pilnībā zudusi paaudze, bezcerīgi.

bet jebkurā gadījumā - pat tādus pareizi saliekot kopā, var un vajag uzvarēt Andoru un vēl rindiņu ar izlasēm, kas pēc būtības nav īpaši labāki, talantīgāki.

  +3 [+] [-]

, 2018-11-20 19:52, pirms gada
lacis67 rakstīja: Ne jau tur tik daudz tā Pātelainena vaina... nav jau jēdzīgu futbolistu, vārdu sakot materiāla ar ko strādāt. Viņam jāstrādā ar to kàds ir
nepiekrītam.
protams - pretendēt uz finālturnīru nav materiāla.
bet uzvarēt Andoru - ir. individuāli LV spēlētāji ir labāk trenēti, meistarīgāki. to novērtē arī speciālisti Eiropā, lai arī zemā līmenī, tomēr izvēlas naudiņu maksāt Latvijas futbolistiem. nevis Andoras.
tātad izlasē Androras treneris savējos ir salicis kopā labāk nekā Latvijas treneris.
1 2 53 komentāri