Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

Daugavpils OC vadītājs Šteinbergs piesaka kandidatūru uz LFF viceprezidenta amatu

Jānis Celmiņš

Daugavpils OC vadītājs Šteinbergs piesaka kandidatūru uz LFF viceprezidenta amatu
Vladimirs Šteinbergs. Foto: LFF

LETA. Daugavpils Olimpiskā centra vadītājs Vladimirs Šteinbergs kā pirmais oficiāli pieteicis savu kandidatūru Latvijas Futbola federācijas (LFF) viceprezidenta amatam, vēsta amatpersonas preses dienesta pārstāvji.

Pirmais par dalību LFF vēlēšanās oficiāli paziņoja Daugavpils Olimpiskā centra vadītājs, LFF klubu sacensību komitejas loceklis Šteinbergs. Viņu šim amatam virzīja LFF biedri.

"Divi pēdējie gadi bijuši īpaši sarežģīti Latvijas futbolam, un man jāatzīst, ka šobrīd LFF atrodas dziļas krīzes situācijā, tāpēc esmu gatavs ieguldīt savas zināšanas, pieredzi un laiku, strādājot konstruktīvā komandā, lai celtu Latvijas futbola līmeni un prestižu, un padarītu to atkal ievērojamu Eiropā un pasaulē," gatavību strādāt LFF labā apliecināja Šteinbergs.

"Man ir idejas un redzējums, kā turpmākos četrus gadus būtu jāattīstās Latvijas futbolam. Uzskatu, ka lielāka pašnoteikšanās jādod reģioniem. Kandidējot LFF viceprezidenta amatam, es piedāvāju savu programmu - stratēģisku skatījumu uz Latvijas futbola attīstību, un par LFF prioritātēm uzskatu reģionālo attīstību un varas decentralizāciju, elites futbola infrastruktūras tālāku izveidi, bērnu un jauniešu futbola klubu ilgtspējīgu attīstību un kvalitāti, futbolistu sagatavošanas kompensācijas mehānisma uzlabošanu, futbola akadēmiju attīstīšanu, sacensību sistēmas sakārtošanu un stabilizēšanu, piepūšamo futbola haļļu uzstādīšanu Rīgā un reģionos kā arī Nacionālās izlases atgriešanos "Skonto" stadionā."

Šteinbergam ir vairāk nekā 11 gadu pieredze sporta vadībā, - kopš 2019.gada viņš vada Daugavpils Olimpisko centru, iepriekš bijis Rīgas Futbola skolas direktora vietnieks (2013. - 2019.gadam) un strādājis LFF (2009. - 2013.gadam). Viņa priekšrocības ir zināšanas un pieredze sporta vadībā, reģionu situācijas, sporta likumdošanas un sporta organizāciju sistēmas pārzināšana.

Šteinbergs absolvējis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju Sporta un izglītības vadības specialitātē, studē maģistrantūrā vadības zinības Latvijas Universitātes Biznesa vadības un ekonomikas fakultātē, specializējoties stratēģiskās vadības un līderības jomā.

Izmantotie resursi:
LETA

  +1 [+] [-]

, 2020-03-09 14:17, pirms 3 mēnešiem
Karikatūras akadēmijas jālikvidē nevis jāatīsta. Akadēmijas..... bez laukumiem, bez zālēm,slikti treneri.....

  +2 [+] [-]

, 2020-03-09 14:53, pirms 3 mēnešiem
Problēma nr. 1 ex-soviet republikās ir cilvēku uztvere un domāšana, tā nomainās tikai ar paaudžu nomaiņu, vai mūsu gadījumā varbūt pat divām. Tā kā šobrīd uz nekādām dižām pārmaiņām nevar nemaz cerēt.

  +1 [+] [-]

, 2020-03-09 15:21, pirms 3 mēnešiem
Tādā pundurvalstī kā Latvijā notiekti jābūt varas centralizācijai, vienotai sistēmai. Jābūt izstrādātiem guidelines kā, ko un cik daudz trenēt.

Tas, ka reģioni jāatīsta, tam es piekrītu.

Vienīgais priekšstats par šo cilvēku ir no kongresa videotranslācijām - uzdeva daudz jautājumu/repliku, bet kopējā domāšana nedaudz "vienkārša" un slāviska cilvēkam.

  +1 [+] [-]

, 2020-03-09 16:02, pirms 3 mēnešiem
AK MANS DIEVS ------ Negribu bļaut, ka viss ir slikti, bet Basketbolā - Volejbolā un tagad Futbolā tāda sajūta ka ir iekrists pilnigā... Sorry,, Bet... Es šobrīd redzu vienu cilvēku kurš tur nebūs diemžēl, bet kuram tur vajadzētu būt -- Maāris Verpakovskis

  +1 [+] [-]

, 2020-03-09 16:05, pirms 3 mēnešiem
KO VIŅŠ IR SASNIEDZIS?
Viens liels blēdis, kurš pats bija spiests pamest LFF dēļ šaubu ēnas pār totošmoto

  -2 [+] [-]

, 2020-03-09 18:59, pirms 3 mēnešiem
Es un daudzie citi viņu pazīst, ka kompetentu futbola cilvēku, pateicoties kuram Rīgas Futbola skola šobrīd ir LFF Elites futbola akadēmija
The one and the only rakstīja: KO VIŅŠ IR SASNIEDZIS?
Viens liels blēdis, kurš pats bija spiests pamest LFF dēļ šaubu ēnas pār totošmoto

  +1 [+] [-]

, 2020-03-09 21:04, pirms 3 mēnešiem
Kāpēc nav pieminēts, ka Šteinberga kungs bija "Rīgas toto Daugavas" sporta direktors?

     [+] [-]

, 2020-03-09 21:28, pirms 3 mēnešiem
futbolaeksperts rakstīja: Es un daudzie citi viņu pazīst, ka kompetentu futbola cilvēku, pateicoties kuram Rīgas Futbola skola šobrīd ir LFF Elites futbola akadēmija
Un???? Kompetents jā, bet vai mums vajadzīgi vecie blēži? Šteinbergs ir Vladimira Žuka protežē! Ar to arī viss ir pateikts. Rīgas Futbola skolas Elites futbola akadēmijas statuss neko Latvijas futbola nedos.

     [+] [-]

, 2020-03-09 21:52, pirms 3 mēnešiem
Verpakovskis un Gorkšs bija toto Ergotelis spēlētāji. Dobrecovs Toto Altantas treneris, Pertia toto Daugava treneris un šo sarakstu var turpināt un turpināt.....
Hezers rakstīja: Kāpēc nav pieminēts, ka Šteinberga kungs bija "Rīgas toto Daugavas" sporta direktors?

     [+] [-]

, 2020-03-09 22:08, pirms 3 mēnešiem
futbolaeksperts: aa tad viss ok!
Tu laikam biji viens no tiem, kas visu laiku par Ušakovu gāja balsot, tāpat visi zog... Vismaz kaut, ko dara... Nakošo reizi kad domāsi sev niku, izņem batonus no ausīm eksperts....