Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2, Did:0, useCase: 0

Futbols, notikumu kalendārs, 22.07.2019 — 28.07.2019

iepriekšējā nedēļa nākamā nedēļa

Otrdiena, 23. jūlijs

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Ararat-Armenia — Lincoln Red Imps 18:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
HB — Linfield 18:45

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Shkendija — F91 Dudelange 18:55

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA ČL 19/20
Viktoria Plzeň — Olympiakos Piraeus 20:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA ČL 19/20
Saburtalo — Dinamo Zagreb 20:30

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA ČL 19/20
PSV — Basel 21:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA ČL 19/20
The New Saints — København 21:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
FC Santa Coloma — Astana 21:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA ČL 19/20
Sutjeska — APOEL 21:15

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Tre Penne — Sūduva 21:30

0 0 0 0

Trešdiena, 24. jūlijs

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Slovan Bratislava — Feronikeli 19:00

0 0 0 0

Leģionāri
Futbolisti ārzemēs FNL
Chayka — SKA Khabarovsk

V.Kamešs

20:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA ČL 19/20
BATE — Rosenborg 20:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA ČL 19/20
Ferencváros — Valletta 21:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA ČL 19/20
CFR Cluj — Maccabi Tel Aviv 21:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA ČL 19/20
Maribor — AIK 21:15

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA ČL 19/20
Celtic — Nõmme Kalju 21:45

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA ČL 19/20
Crvena Zvezda — HJK 21:45

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA ČL 19/20
Dundalk — Qarabağ 21:45

0 0 0 0

Ceturtdiena, 25. jūlijs

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Pyunik — Jablonec 16:30

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
FK Ventspils — Gzira United 17:45

1 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Qəbələ — Dinamo Tbilisi 18:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Partizani Tirana — Sheriff 18:30

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
AEK Larnaca — Levski Sofia 18:30

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Chikhura — Aberdeen 19:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Utrecht — Zrinjski 19:30

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Honvéd — Universitatea Craiova 19:55

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Lechia Gdańsk — Brøndby 20:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Haugesund — Sturm Graz 20:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Molde — Čukarički 20:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Mladá Boleslav — Ordabasy 20:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Arsenal Tula — Neftçi 20:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Lechia Gdańsk — Brøndby 20:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Shakhtyor — Esbjerg 20:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Yeni Malatyaspor — Olimpija 20:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Flora — Eintracht Frankfurt 20:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Alashkert — FCSB 20:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
CSKA Sofia — Osijek 20:30

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Lokomotiv Plovdiv — Spartak Trnava 20:30

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Connah's Quay — Partizan 20:30

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Hapoel Be'er Sheva — Kairat 20:30

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Norrköping — FK Liepāja 21:00

1 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Jeunesse d'Esch — Vitória Guimarães 21:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Fehérvár — Vaduz 21:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Piast Gliwice — Riga FC 21:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Luzern — KÍ 21:15

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Gent — Viitorul 21:30

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Aris — AEL 21:30

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
DAC — Atromitos 21:30

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
AZ — Häcken 21:30

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Rangers — Progrès Niederkorn 21:45

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Budućnost — Zorya 21:45

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Domžale — Malmö FF 21:45

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Strasbourg — Maccabi Haifa 21:45

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Wolverhampton Wanderers — Crusaders 21:45

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Espanyol — Stjarnan 22:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Torino — Debrecen 22:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Legia Warszawa — KuPS 22:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Shamrock Rovers — Apollon 22:00

0 0 0 0

Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Valur — Ludogorets 22:00

0 0 0 0

Sestdiena, 27. jūlijs

Turnīra tabula Virslīga
Optibet Futbola virslīga 23.kārta
FK Jelgava — FK Spartaks 18:00

0 0 0 0

Leģionāri
Futbolisti ārzemēs Super League
Servette — Sion

R.Uldriķis

20:00

0 0 0 0

Leģionāri
Futbolisti ārzemēs I Liga
Nieciecza — Sandecja Nowy Sącz

V.Gutkovskis

21:00

0 0 0 0

Svētdiena, 28. jūlijs

Leģionāri
Futbolisti ārzemēs FNL
SKA Khabarovsk — Fakel

V.Kamešs

10:00

0 0 0 0

Turnīra tabula Virslīga
Optibet Futbola virslīga 23.kārta
FK Ventspils — BFC Daugavpils 17:00

0 0 0 0

Turnīra tabula Virslīga
Optibet Futbola virslīga 23.kārta
FK Metta — FK Liepāja 17:00

0 0 0 0

Leģionāri
Futbolisti ārzemēs Super League
Luzern — Zürich

A.Vaņins

17:00

0 0 0 0

Leģionāri
Futbolisti ārzemēs Super League
Neuchâtel Xamax — Young Boys

M.Ošs

17:00

0 0 0 0

Turnīra tabula Virslīga
Optibet Futbola virslīga 23.kārta
RFS — Valmiera Glass VIA 19:00

0 0 0 0

Leģionāri
Futbolisti ārzemēs 1.SNL
Maribor — Olimpija

V.Maksimenko

21:30

0 0 0 0

restorāni Rīgā - saņem atlaides