Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:124, Did:0, useCase: 0

"Nice" izmet no sastāva jauno talantu, kurš komandas biedram nozaga dārgu pulksteni

Rolands Eliņš

"Nice" izmet no sastāva jauno talantu, kurš komandas biedram nozaga dārgu pulksteni
Lamins Diabī-Fadigā. Foto: imago images / PanoramiC/Scanpix

Francijas augstākās līgas klubs „Nice” oficiāli paziņojis, ka lauž līgumu ar 18 gadus veco futbolistu Laminu Diabī-Fadigā, kurš esot atzinies, ka nozadzis komandas biedram Kasperam Dolbergam dārgu pulksteni.

„Pēc tam, kad no mūsu komandas ģērbtuvēm Kasperam Dolbergam tika nozagts pulkstenis, un pēc vainīgās personas sekojošās atzīšanās šajā rīcībā mūsu klubs ir nolēmis lauzt līgumu ar 18 gadus vecs Laminu Diabī-Fadigā ar tūlītēju efektu,” vēstīts „Nice” paziņojumā.

„Neskatoties uz visiem sportiskajiem un finansiālajiem argumentiem, „Nice” klubs nevar akceptēt un neakceptēs šādu uzvedību, kas nodod uzticību, ko kluba darbinieki izjūt cits pret citu,” norādīts paziņojumā.

Diabī-Fadigā ir talantīgs uzbrucējs, kurš jau bija debitējis „Nice” galvenās komandas sastāvā, turklāt spēlējis Francijas U16, U17 un U18 izlasēs. Francijas mediji vēsta, ka viņš, visticamāk, pievienosies valsts otrās līgas klubam „Paris”.

Zādzība notika 16. septembrī, kad Dānijas futbolists Kaspers Dolbergs konstatēja, ka viņam no kluba ģērbtuvēm pazudis dārgs pulkstenis (70 tūkstošu eiro vērtībā). Dolbergs vērsās ar iesniegumu policijā, un Francijas medijos drīz pavīdēja ziņas, ka „Nice” kluba pārstāvji zādzībā vaino Diabī-Fadigā. Kā liecina šodienas paziņojums, Diabī-Fadigā ir atzinies savā rīcībā.

Francijas mediji vēsta, ka krimināllieta, visticamāk, tiks apturēta un Diabī-Fadigā kompensēs Dolbergam nodarītos zaudējumus. Jāpiemin, ka 21 gadu vecais Dolbergs komandā ieradās tikai šovasar transfērā no Amsterdamas „Ajax”, taču Francijas līgā paspējis izcelties ar diviem vārtu guvumiem.

Izmantotie resursi:
https://www.ogcnice.com/en/news/379...

  +6 [+] [-]

, 2019-10-01 19:48, pirms 4 mēnešiem
Kāds nabaga muļķis

  -2 [+] [-]

, 2019-10-01 20:39, pirms 4 mēnešiem
Nu ko var gribēt no muslimiem. Tas ir kkas nofenderēt komandā kaut ko, kauna traips.

  -2 [+] [-]

, 2019-10-01 20:58, pirms 4 mēnešiem
Sāka ar elka krekla nozagšanu , ... tad nemieri Parīzė, auto dedzināšanas u.t.t. ... Laipni lūgti tādi Francijā!!!
Varbūt tagad kāds Latvijas Virslīgas klubs piedāvās par simbolisku summu pārstāvēt talantīgo futbolistu savu klubu ar kopmītni Getliņos?

  +1 [+] [-]

, 2019-10-01 21:18, pirms 4 mēnešiem
fire rakstīja: Nu ko var gribēt no muslimiem. Tas ir kkas nofenderēt komandā kaut ko, kauna traips.
Pretīgais rasist-kristieti jūsu zināšanai, tad islamā par zagšanu nocērt roku kā rezultātā arābu zemēs zog minimāli. Zog tieši kristieši - paskaties, kas sēž cietumos par zagšanu
Un ja, kas nezinu, kur esi izrāvis, ka viņš ir musulmanis. Vismaz pēc publiskajām ziņām nekas par to neliecina. Drīzāk tieši otrādi.

P.S. Ak jā, rasist-kristieti - ir tāda slimība kleptomānija, kas ir diezgan bieži sastopama bagāto vidū. Viņš jau nezaga naudas dēļ!

  -1 [+] [-]

, 2019-10-01 21:23, pirms 4 mēnešiem
elfs rakstīja: Pretīgais rasist-kristieti jūsu zināšanai, tad islamā par zagšanu nocērt roku kā rezultātā arābu zemēs zog minimāli. Zog tieši kristieši - paskaties, kas sēž cietumos par zagšanu
Un ja, kas nezinu, kur esi izrāvis, ka viņš ir musulmanis. Vismaz pēc publiskajām ziņām nekas par to neliecina. Drīzāk tieši otrādi.

P.S. Ak jā, rasist-kristieti - ir tāda slimība kleptomānija, kas ir diezgan bieži sastopama bagāto vidū. Viņš jau nezaga naudas dēļ!
Ceru, ka tuvākajā laikā uzsprāgsi

     [+] [-]

, 2019-10-01 21:46, pirms 4 mēnešiem
Klavulapa-1 rakstīja: Ceru, ka tuvākajā laikā uzsprāgsi
Par velti nekas nenotiek. Apsoli 70 jaunavas un tad jau redzēs...

     [+] [-]

, 2019-10-01 21:51, pirms 4 mēnešiem
Artēmij, lūdzu komentāru!

     [+] [-]

, 2019-10-02 09:41, pirms 4 mēnešiem
Dzīvē gadās visādi, cilvēki pieļauj kļūdas. Nu un ko tagad 18 gadīgam puisim pakārties? Nu gan jau ka kaut ko iemācīsies no šī gadījuma un vairs tā nedarīs.

     [+] [-]

, 2019-10-02 15:50, pirms 4 mēnešiem
Janoss1989 rakstīja: Dzīvē gadās visādi, cilvēki pieļauj kļūdas. Nu un ko tagad 18 gadīgam puisim pakārties? Nu gan jau ka kaut ko iemācīsies no šī gadījuma un vairs tā nedarīs.
Cietumi pilni ar tiem kuri it kā mācījušies un solījušies vairs tā nedarīt