Layout: current:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:117, Did:0, useCase:0

Rīgā atklās modernu futbola halli ar septiņiem mazajiem laukumiem

Rīgā atklās modernu futbola halli ar septiņiem mazajiem laukumiem
Publicitātes foto

Šogad 3. septembrī Rīgā tiks atklāta modernākā futbola halle Baltijā «Playoff Arena» ar septiņiem "mini-pitch" jeb mazā izmēra futbola laukumiem, bet jau šodien sākusies laukumu rezervācija.

Kristofers Ritovs, uzņēmējs un «Playoff Arena» futbola halles projekta autors: «Pirms 11 gadiem, kad studēju Francijā, draugi mani uzaicināja uzspēlēt futbolu. Spēlējām hallē mini-pitch laukumā, kas man bija pirmā tāda pieredze, un es biju ļoti patīkami pārsteigts, ka spēlēt četri pret četri nelielā laukumā var būt tik aizraujoši. Pēdējos gados, strādājot daudzviet Eiropā, pamanīju, ka šāda veida futbols ir ārkārtīgi populārs. Piemēram, Francijā ir vairāk nekā 200, Vācijā – pat vairāk nekā 300 šādu haļļu. Zinot, ka Rīgā pieprasījums pēc futbola laukumiem ir krietni lielāks nekā iespējas, nolēmu, ka šāds projekts ir jārealizē arī pie mums. Domāju, «Playoff Arena» ieņems ļoti nozīmīgu vietu Rīgas futbola infrastruktūrā un būs liels ieguvums sabiedrībai kopumā.»

Ilvars Koscinkevičs, «Playoff Arena» futbola halles vadītājs: «Ar Kristoferu iepazināmies pirms trijiem gadiem, un, var teikt, kopš tā brīža modernas futbola halles projekts man galvā nelika mieru. Prieks, ka šogad ideja ir pārvērsta darbos – Pārdaugavā šīs vasaras laikā taps brīnišķīga vieta, kas daudziem kļūs par neatņemamu ikdienas pieturvietu. Jau tagad iztēlojos, kā halli piepildīs futbolistu prieks un smaids. Mēs nodrošināsim ne tikai izcilus futbola laukumus, bezmaksas pirti un dzeramo ūdeni, bet būs pat bērnu auklīte darba dienu vakaros, kas bez maksas pieskatīs jūsu bērnus. Pats esmu tētis un zinu, ka treniņi mēdz iet secen, jo nav, kas pieskata atvasītes.»

Futbola halle «Playoff Arena» atradīsies Pārdaugavā blakus Kalnciema tiltam pretim viesnīcai «Elephant». Katra laukuma izmērs būs 11x20 metru. Katru laukumu ierobežos borti un tīkls, kas bumbai ļaus nemitīgi būt spēlē. Ikvienam klientam, kas īrēs laukumu vai rīkos šeit dzimšanas dienas ballīti, būs pieejamas arī bērnu un jauniešu zonas ar dažādām galda spēlēm, novusu, PlayStation, galda futbolu, arī bezmaksas pirts, dzeramais ūdens, autostāvvieta, bērnu auklīte, platforma meklēt komandas biedrus un citas brīnišķīgas lietas. Vairāk informācijas var meklēt halles mājaslapā Playoff Arena

Informāciju sagatavoja:
Ilvars Koscinkevičs,
Playoff Arena vadītājs

  +1 [+] [-]

, 2020-06-03 16:39, pirms mēneša
Hallei ar futbolu ir tikpat liela saistība, kā operai ar naktsklubu.

  +5 [+] [-]

, 2020-06-03 17:30, pirms mēneša
Ak, Ilvar! Borti??? Varbūt tomēr latviski varētu rakstīt vismaz preses relīzēs? Apmales!!!

  +1 [+] [-]

, 2020-06-03 18:45, pirms mēneša
vitax rakstīja: Hallei ar futbolu ir tikpat liela saistība, kā operai ar naktsklubu.
Nedi rs, bērniem daudz labāk ir spēlēt mazajos laukumos lai izkoptu tehniku, lielie laukumi tikai padara fiziski lielākos/ātrāk augušos spēlētājus labākus.

  +2 [+] [-]

, 2020-06-03 20:06, pirms mēneša
Labāk būtu uzbūvējuši vienu lielo iekštelpas laukumu, lielāka jēga būtu

  -3 [+] [-]

, 2020-06-03 21:06, pirms mēneša
Renārs Buivids rakstīja: Ak, Ilvar! Borti??? Varbūt tomēr latviski varētu rakstīt vismaz preses relīzēs? Apmales!!!
Eu, tunci, tas viss ko vareji pateikt???

  +2 [+] [-]

, 2020-06-03 21:42, pirms mēneša
Forši. Es gan neiešu bet projekts super.

  +1 [+] [-]

, 2020-06-03 22:42, pirms mēneša
varenais_eksperts rakstīja: Nedi rs, bērniem daudz labāk ir spēlēt mazajos laukumos lai izkoptu tehniku, lielie laukumi tikai padara fiziski lielākos/ātrāk augušos spēlētājus labākus.
Nedaudz iebrauc tēmā...tas ir biznesa projekts, večiem bumbu padzenāt, ar bērnu treniņiem nekāda sakara.

     [+] [-]

, 2020-06-04 14:54, pirms mēneša
Super. Ideja lieliska.Bet ļoti interesē kāda būs īres maksa tam vienam mazajam laukumiņam stundā.
Cik sanāks pusotrai stundai 12 cilvēkiem.
Tas būs galvenais faktors daudziem.

     [+] [-]

, 2020-06-05 20:29, pirms mēneša
tads rakstīja: Super. Ideja lieliska.Bet ļoti interesē kāda būs īres maksa tam vienam mazajam laukumiņam stundā.
Cik sanāks pusotrai stundai 12 cilvēkiem.
Tas būs galvenais faktors daudziem.
https://playoff.lv/#prices-link