Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:125, Did:0, useCase: 0

Igaunijas līga pārbauda visus spēlētājus un tiesnešus, visas 350 analīzes ir negatīvas

Agris Suveizda

Igaunijas līga pārbauda visus spēlētājus un tiesnešus, visas 350 analīzes ir negatīvas
Foto: Premium liiga

Igaunijas augstākā futbola līga pirmdien veica Covid-19 analīzes visu desmit komandu spēlētājiem, treneriem, personālam un tiesnešiem.

Igaunijas Futbola asociācija ziņo, ka kopumā tika veiktas aptuveni 350 analīzes un ka neviena no tām neizrādījās pozitīva. Bez analīžu veikšanas spēkā joprojām ir virkne citu piesardzības pasākumu – pirms katra treniņa tiek mērīta visu iesaistīto personu ķermeņa temperatūra, visiem jāievēro higiēna utml.

Otrdien Igaunijas valdības Krīzes komiteja atļāva no 19. maija jeb nākamās otrdienas rīkot profesionālā sporta sacensības ārtelpās, dalībnieku skaitam nepārsniedzot 100 personas. Šodien valdībai šo lēmumu vajadzētu apstiprināt oficiāli. Ja tas tiks izdarīts, Igaunijas futbola augstākā līga atsāksies jau otrdien un visdrīzāk kļūs par trešo augstāko līgu Eiropā, kas atsākusi spēles. Iepriekšējā sestdienā to paveica Fēru salas, bet šo sestdien pirmie mači ir paredzēti Vācijā.

Atgādinām, ka Lietuvas valdība vakar oficiāli no 30. maija atļāva rīkot profesionālā sporta sacensības un Lietuvas augstākā līga futbolā visdrīzāk atsāks jau pirmajā iespējamajā dienā. Gan Igaunijā, gan Lietuvā līdz sezonas apturēšanai izdevās aizvadīt pirmo kārtu.

Izmantotie resursi:
Premium liiga koroonatestid osutusid...