Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:120, Did:0, useCase: 0

Sulšērs: "Labāk lai "United" sastāvā ir caurums, nevis kāds kretīns"

Rolands Eliņš

Sulšērs: "Labāk lai "United" sastāvā ir caurums, nevis kāds kretīns"
Ūle Gunnars Sūlšērs. Foto: PA/Scanpix

Anglijas Premjerlīgas slavenā kluba Mančestras „United” galvenais treneris Ūle Gunnars Sūlšērs, viņa komandai atgriežoties kopējos treniņos, sarunā ar „United We Stand” uzsvēra atmosfēras nozīmi kolektīvā, norādot, ka nevēlas sastāvā spēlētājus, kuri to varētu sabojāt.

„Personība ir ļoti svarīga lieta,” sacīja norvēģu treneris Ūle Gunnars Sūlšērs. „Mēs esam komanda, kurā patiešām ir komandas noskaņojums. Vēlamies, lai spēlētājiem būtu savs ego un raksturs, taču viņiem jāspēj piemēroties komandai. Labāk lai sastāvā ir caurums, nevis kāds kretīns.”

„Pirms gada martā mūsu futbolisti bija noguruši fiziski un mentāli, mums arī bija savainojumi un robi sastāvā,” turpināja Sūlšērs. „Toreiz spēlētāji sāka domāt negatīvi, kamēr tagad komandā novērojama pozitīva domāšana. Bija arī citas lietas, kas man pagājušajā gadā nepatika, dažas personīgas būšanas, kuras nevarējām sakārtot līdz vasarai.”

Jāpiemin, ka pagājušajā vasarā „United” sastāvu atstāja tādi spēlētāji kā Aleksis Sančess, Romelu Lukaku un Kriss Smollings.

„Vienmēr būs spēlētāji, kuri vēlēsies lielāku lomu futbolā, taču, ja komanda vēlas sasniegt panākumus, spēlētājiem jābūt pieejamiem dažādos laikos,” sacīja „United” treneris. „Šobrīd uzskatu, ka mūsu kolektīvā nav neviena sliktā ābola.”

Sūlšēra vadītā „United” komanda sezonas pārtraukšanas brīdī Premjerlīgā ieņēma piekto vietu.

Izmantotie resursi:
https://www.goal.com/en/news/solskj...
Welcome to United We Stand, the Manchester...