Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:120, Did:0, useCase: 0

"Southampton" boss: "Lielbritānijas valdība vēlas, lai Premjerlīga atsākas drīz"

Rolands Eliņš

"Southampton" boss: "Lielbritānijas valdība vēlas, lai Premjerlīga atsākas drīz"
Foto: PA/Scanpix

Anglijas futbola kluba „Southampton” izpilddirektors Mārtins Semmenss intervijā BBC radio norādīja, ka Premjerlīga varētu atsākties vēl pirms valstī noteiktā ārkārtas stāvokļa atcelšanas, jo Lielbritānijas valdība to uzskatītu par cilvēkus uzmundrinošu notikumu.

„Mums jādara tas, kas ir droši sabiedrībai, un tas, kas ir pareizi,” intervijā izteicās „Southampton” vadītājs. „Kad būs panākta drošība un kad mēs lieki neizmantosim veselības iestāžu un policijas resursus, valdība vēlētos, lai mēs atsākam spēlēt, jo mēs tomēr esam izklaides industrijas, un tā būtu zīme, ka valsts atgriežas ierastajās sliedēs.”

„Ja cilvēki būs mājās vēl vienu mēnesi, tad Premjerlīgas futbols TV ekrānos var būt tikai laba lieta,” apgalvoja Semmenss. „Nevis tāpēc, ka mēs esam noderīgāki nekā veselības iestādes, bet gan tāpēc, ka varam dot cilvēkiem izklaidi un parādīt, ka cīnāmies pretim.”

Lielbritānijā šobrīd noteikts ārkārtas stāvoklis, un profesionālās futbola līgas ir apturētas līdz 30. aprīlim.

„Southampton” vadītājs izteicās, ka Premjerlīgas klubi cer pabeigt sezonu līdz jūnija beigām, taču atturējās prognozēt, kad sezona varētu atsākties. Klubi paši būtu gatavi spēlēt arī jūlijā, kas gan radītu problēmas, jo daudziem spēlētājiem līgumi ir līdz 30. jūnijam. Semmenss gan piedāvāja variantu, ka tādā gadījumā būtu iespējams noslēgt īstermiņa līgumus, kurus noraidītu droši vien tikai retais.

Izmantotie resursi:
https://www.bbc.com/sport/football/...