Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:120, Did:0, useCase: 0

Staridžam divu nedēļu diskvalifikācija par neatļautu dalību likmju veikšanā

Rolands Eliņš

Staridžam divu nedēļu diskvalifikācija par neatļautu dalību likmju veikšanā
Denjels Staridžs. Foto: AFP/Scanpix

Bijušais „Liverpool” uzbrucējs Denjels Staridžs ticis diskvalificēts uz sešām nedēļām (četrām no tām – nosacīti) un saņēmis naudas sodu 75 tūkstošu mārciņu apmērā. Viņš atzīts par vainīgu brāļa pamudināšanā veikt likmi totalizatorā par savu iespējamo pāreju.

Pagājušā gada ziemā Denjels Staridžs tika izīrēts „West Brom” vienībai, taču tika baumots arī par citiem variantiem, un sporta totalizatori piedāvāja veikt likmes par Staridža nākamo komandu. Staridžs ieteica savam brālim, lai viņš veic likmi par pievienošanos Spānijas „Sevilla” vienībai, kas gan beigās nepiepildījās.

Pagājušā gada novembrī Anglijas Futbola asociācija ierosināja disciplinārlietu pret Staridžu, apsūdzot viņu 11 pārkāpumos. Šodien paziņotajā lēmumā neatkarīgā komisija atzina Staridžu par vainīgu divos punktos – tika pierādīts, ka viņš devis brālim minēto ieteikumu un ka viņš nodevis tālāk kluba iekšēju informāciju. Citas FA apsūdzības, piemēram, par Staridža izpausto informāciju par savu iespējamo pievienošanos „Inter” un „West Brom”, netika pierādīts.

FA bija pieprasījusi spēlētājam diskvalifikāciju vismaz sešu mēnešu garumā, taču attiecīgā komisija lēma par daudz mazāku sodu – sešu nedēļu diskvalifikāciju, turklāt četras no tām būs nosacīti, attiecīgi Staridžs būs tiesīgs piedalīties spēlēs jau 31. jūlijā. Ņemot vērā, ka šobrīd Anglijas futbolā ir starpsezonā, soda nozīme ir vēl mazāka. Tāpat Staridžam būs jāsamaksā sods 75 tūkstošu mārciņu apmērā.

FA pēc lēmuma uzzināšanas paziņoja, ka tam nepiekrīt un iesniegs apelāciju, kamēr Staridžs izteica atzinību komisijai, kas uzklausījusi viņa arguments. Staridžs medijiem atzina, ka konkrētajā gadījumā pieļāvis kļūdu.

29 gadus vecais Staridžs ir aizvadījis piecas spēles Lielbritānijas izlasē un pirms pieciem gadiem izcēlās ar 21 gūtiem vārtiem Premjerlīgas sezonā „Liverpool” sastāvā, taču attiecīgs turpinājums nesekoja. Nākamajās piecās sezonās kopā Staridžam ir 19 vārtu guvumi Premjerlīgā un, lai arī viņš šosezon kopā ar komandu kļuva par Čempionu līgas uzvarēju, „Liverpool” paziņoja, ka līgums netiks pagarināts.

Izmantotie resursi:
https://www.bbc.com/sport/football/...

     [+] [-]

, 2019-07-18 22:26, pirms pusgada
kaa kko tadu var pieradit un piekert braalis zaudeja naudu un nostucija?

     [+] [-]

, 2019-07-19 01:29, pirms pusgada
elanss rakstīja: kaa kko tadu var pieradit un piekert braalis zaudeja naudu un nostucija?
Tiesi par to pasu iedomajos

     [+] [-]

, 2019-07-19 01:33, pirms pusgada
Vins atzina ka pielavis kludu....pateica bratanam nepareizo komandu

     [+] [-]

, 2019-07-21 15:35, pirms pusgada
''29 gadus vecais Staridžs ir aizvadījis piecas spēles Lielbritānijas izlasē''
Šis daudzko pasaka par raksta autora zināšanām futbolā.