Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:120, Did:0, useCase: 0

Pogbā aģents Rajola: "Pols nav Sulšēra īpašums"

Pauls Mots
Pauls Mots

Pogbā aģents Rajola: "Pols nav Sulšēra īpašums"
Pols Pogbā un Ūle Gunars Sulšērs. Foto: Reuters/Scanpix

Pols Pogbā šajā sezonā traumu dēļ Mančestras "United" rindās aizvadījis vien septiņas spēles, un futbola pasaulē turpina izplatīties baumas, ka šī sezona Francijas izlases spēlētājam ir pēdējā sarkano velnu sastāvā. Pogbā aģenta Mīno Rajolas un "United" galvenā trenera Ūle Gunnara Sulšēra starpā uzvirmojušas savdabīgas nesaskaņas.

Sulšērs vakar izteicās, ka Pols Pogbā ir Mančestras "United" spēlētājs nevis Mīno Rajolas. Raiola pirmdienas vakarā savā instagram kontā publicēja ierakstu ar tekstu, kas bija kā atbilde Sulšēram: "Pols nav man īpašums, un skaidrs arī tas, ka viņš nav Sulšēra īpašums."

"Esmu brīvs cilvēks, kurš var domāt ko grib un izteikt savas domas," Rajola izteicās. "Varbūt līdz šim esmu bijis pārāk jauks pret Sulšēru. Manuprāt, viņam ir citas lietas par kurām šobrīd satraukties. Vismaz es viņa vietā satrauktos."

Bijušais "United" spēlētājs un tagadējais Sky Sports futbola eksperts Gerijs Nevils par šo sāgu izteica savu viedokli: "Tas viss beigsies ar to, ka vasarā Pogbā pametīs "United". Klubam ir jāparāda sava nostāja pret šo aģentu, kurš jau vairākus gadus ir kā skabarga pakaļā "United" komandai."

Pats Sulšērs šajā situācijā neko daudz nekomentēja: "Man nav caur medijiem jākomentē Mīno teiktais. Ja es gribēšu, tad runāšu ar viņu personīgi, bet diez vai es to darīšu."

"Visiem ir savs viedoklis un komentāri par to, kas notiek mūsu klubā, bet prātīgāk būtu nekomentēt," Sulšērs turpināja. "Polam un Rajolam ir savas sarunas par šo visu, un tas ir tikai normāli."

Nevils izteica savu viedokli par to, kāpēc Rajola šādi rīkojas: "Viņš publiski cenšas pazemot šo futbola klubu. Es nedomāju, ka tas, ko Sulšērs pateica (par to, ka Pogbā ir "United" spēlētājs), bija domāts kā agresija pret Pogbā. Viņš tikai gribēja pateikt to, ka Pols ir "United" spēlētājs, un, ka klubs vēlas, lai viņš paliek Mančestrā."

"Rajola vēlas izveidot labvēlīgu situāciju," Nevils turpināja, "lai Pogbā pārietu uz citu komandu. Viņš grib kārtējo peļņas dienu. Šis cilvēks nopelnījis desmitiem miljonu eiro šādi strādājot, un viņš to turpinās darīt arī turpmāk."

Izmantotie resursi:
https://www.skysports.com/football/...