Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:120, Did:0, useCase: 0

Premjerlīga pielāgojas Eiropai: vasaras transfēru logs aizvērsies 1.septembrī

Matīss Kučinsks
Matīss Kučinsks

Premjerlīga pielāgojas Eiropai: vasaras transfēru logs aizvērsies 1.septembrī
Jurgens Klops. Foto: AP/Scanpix

Šodien notikušajā Anglijas Premjerlīgas komandu pārstāvju sanāksmē tika nobalsots par to, ka 2020./21.gada sezonas vasaras transfēru logs aizvērsies 1.septembrī – gluži tāpat kā citās Eiropas futbola līgās.

Aizvadītās divas sezonas Anglijas Premjerlīga izcēlās uz citu Eiropas futbola līgu fona, jo Anglijā pāreju periods noslēdzās līdz ar sezonas sākumu. Šodien notikušajā sanāksmē nolemts pielāgoties pārējām Eiropas līgām.

Anglijas Premjerlīgas klubu pārstāvji pirms 2018./19.gada sezonas sākuma pieņēma lēmumu par vasaras transfēra loga aizvēršanu augusta sākumā, lai sezonas sākumā vairāk nebūtu jādomā par iespējamajām izmaiņām komandu sastāvos.

Veicot šo soli, Anglijas futbola cilvēki cerēja, ka arī citviet Eiropas futbola līgās tiks izdarīts tāds pats solis – vasaras pārejas noslēgtas līdz ar sezonas sākumu. Tomēr tas nenotika, un vairāki Anglijas klubi saprata, ka, lai arī viņu spēlētāji augusta beigās ir pieprasīti citos Eiropas klubos, tie vairāk nespēj veikt darījumus ar citām komandām.

Premjerlīgas šī brīža turnīra līderes ''Liverpool'' galvenais treneris Jurgens Klops jau iepriekš bija izteicies par šo tēmu: ''Man ir vienalga, kad transfēru logs aizveras, galvenais, ka tas aizveras visur vienā laikā. Ideja bija ļoti laba, bet žēl, ka to realizēja tikai Anglijā.''

Izmantotie resursi:
https://www.bbc.com/sport/football/...