Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2, Did:0, useCase: 0

29. augustā Grīziņkalnā cīņa par "Ghetto Football" čempionu tituliem

Renārs Buivids
Renārs Buivids

29. augustā Grīziņkalnā cīņa par "Ghetto Football" čempionu tituliem
"Ghetto Football" spēle Grīziņkalnā

"Ghetto Football" astotās sezonas svarīgākie notikumi tiks piedzīvoti trešdien, 29. augustā Rīgā, Grīziņkalnā, piecās grupās kopumā sacenšoties ranga labākajām 72 komandām.

"Ghetto Football" sezonā 15 turnīri tika aizvadīta Grīziņkalnā, kā arī pa vienam - Rēzeknē, Daugavpilī, Jūrmalā, Smiltenē un Ventspilī.

17+ Pro grupas čempioni balvā saņems braucienu uz Spāniju, lai klātienē vērotu "El Clasico" spēli starp "Barcelona" un Madrides "Real";

17+ 4 Fun grupā - "Priority" biļetes uz visām Latvijas nacionālās izlases mājas spēlēm no 2018. gada septembra līdz 2019. gada decembrim (draudzības, pārbaudes, Nāciju līgas un Eiropas čempionāta atlases spēles);

U16 grupā - braucienu uz Latvijas nacionālās izlases spēli Gruzijā;

U13 grupā - VIP loža jaunajā "Daugavas" stadionā uz Latvijas nacionālās izlases spēli;

"Lady" grupā - braucienu uz sieviešu Čempionu līgas finālspēli Budapeštā (Ungārija).

Katrā vecuma grupā dalība Superfinālos ļauta noteiktam komandu skaitam - U13 grupā 8 komandas, U16 - 16, 17+4FUN - 24 un 17+PRO - 24. Lady Superfināls izņēmuma kārtā tiek organizēts pēc atklātās reģistrācijas principa, kas nozīmē, ka piedalīties un cīnīties par sezonnas galveno balvu var jebkura sieviešu komanda.

“Ghetto Football" superfināls ne velti tiek uzskatīts par krāšņāko un gaidītāko pasākumu visas sezonas garumā, jo tieši “Ghetto Games” dāvātās balvas un futbolistu noslīpētā meistarība padara šo turnīru arī par skatāmāko ielu futbola posmu vasaras garumā.

“Ghetto Football” līderis Antons Semeņaks: ”Superfināls ir gaidītākais sezonas turnīrs. Mūsu galvenā balva ir jau saņemta - katru trešdienu, visas sezonas garumā, redzēt vairākus simtus futbolu mīlošus jaunus cilvēkus. Tagad ir spēlētāju kārta pacīnīties par to, uz ko viņi tiecās visu vasaru. Uzvara superfinālā nebūs nejaušība, tā būs likumsakarība.”

"Ghetto Football" netiek aizmirsts arī par līdzjutējiem, jo par atmosfēru un noskaņojumu tribīnēs spēs parūpēties ne vien kvalitatīvs futbols, bet arī dažādas aktivitātes - drosmīgākajiem atbalstītājiem tiks dota iespēja izaicināt vienam otru "Panna 1vs1" laukumā, bet citiem atbalstītājiem būs iespēja izklaidēties FIFA18, novusa, galda futbola vai sumo aktivitātēs.

“Ghetto Football" Superfināls norisināsies Rīgā, Grīziņkalna kolizejā 29. augustā. Pasākuma sākums plkst. 16:00, savukārt oficiālā Superfināla atklāšana sāksies plkst. 19:00.

“Ghetto Football” nodrošinās arī tiešraides translāciju, kura būs pieejama Ghetto Games, "Facebook" un "Youtube" kanālos. Tiešraides sākums no plkst. 18:00.

Grīziņkalna parka teritorijā par pievilcīgām atlaidēm būs iespēja iegādāties “Nike”, “Sportland” un “Ghetto Games” produkciju.

     [+] [-]

, 2018-08-28 19:50, pirms gada
Mekl︍︍ējat p︍uisi!
E︍s es︍︍mu Lu︍na, e︍s e︍smu 2︍1, ja︍utrs, sla︍ids u︍n na︍v pie︍ticīg︍s v︍isp︍ār))
Fo︍to u︍n tālr︍uņa num︍urs anke︍︍tā >>︍> 18pop.tk