Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:116, Did:0, useCase: 0
Foto: Latvijas Futbola federācija
2

Liepājā, Tukumā, Jūrmalā, Saldū un Ogrē ierīkos modernas laistīšanas sistēmas

Latvijas futbola infrastruktūras attīstības programmas ietvaros Latvijas Futbola federācija (LFF) sadarbībā ar projektos iesaistītajām pašvaldībām stadionos piecās dažādās Latvijas pilsētās šogad ierīkos modernas un mūsdienu prasībām atbilstošas automātiskās laukumu laistīšanas sistēmas.
Edgars Gauračs (pa labi). Foto: Rēzeknes BJSS Facebook
7

Gauračs tiks pieteikts 1. līgas komandā "Rēzekne"

Rēzeknes BJSS savā „Facebook” profilā apstiprinājusi, ka komandu šosezon pārstāvēs Virslīgas karjeru beigušais Edgars Gauračs.
Žoržs Tikmers. Foto: Ģirts Ozoliņš/F64

Tikmers: "Gribētu ātrāku tempu un zināmu termiņu, kad var atsākt sacensības"

“Atbalstot valdības lēmumu, Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) tomēr gribētu ātrāku tempu un zināmu termiņu, kad var atsākt sporta sacensības, kas ir būtisks sportiskās gatavības rādītājs. Kaut bez skatītājiem, bet sacensības,” Latvijas valdības vakar pieņemtos lēmumus, sarunā ar portālu Sportacentrs.com šorīt komentēja LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers.
Jūrmalas "Spartaka" galvenā trenera asistents Sauļus Cekanavičs un spēlētāji. Foto: FK "Spartaks"
18

Valdība atvieglo treniņprocesu, bet sacensību rīkošanu vēl neatļauj

Latvijas Republikas Ministru kabinets arī šodienas sēdē nav atļāvis sporta sacensību organizēšanu, pavēstījis Saeimas deputāts un Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Sandis Riekstiņš.
"Audas" un "Alberta" mačā pagājušā gada novembrī. Foto: Sanita Ieva Sparāne
3

Latvijas 1. līgā sezonas sākumu prognozē nedēļu pēc Virslīgas starta

Latvijas futbola pirmajā līgā šosezon apstiprinātas deviņas komandas, un no nevienas pagaidām nav saņemti nekādi signāli, ka sezonas sākuma aizkavēšanās un koronavīrusa pandēmijas dēļ dalība varētu būt apdraudēta, portālam Sportacentrs.com pastāstīja LFF Sacensību nodaļas vadītājs Artūrs Saļņikovs.
Jānis Apse (no kreisās) ar dēlu Raimondu. Foto: LFF
32

Vēlēšanas nebeidz pārsteigt: LFF kļūdas dēļ pazuda trīs biedru paraksti

Futbola kluba "Dinamo Rīga" vadītājs Jānis Apse portālam Sportacentrs.com atklājis, ka Latvijas Futbola federācijas valdes vēlēšanās viņa pieteikumam kļūdas pēc netika pievienoti trīs biedru paraksti, kas, iespējams, bija izšķiroši, lai viņa kandidatūra sākotnēji tiktu noraidīta.
2

Šovakar "Sporta tarkšķī" ar Zakreševski par "Euro 2004" izlases pāreju uz treneru arodu

Šovakar 21:00-22:30 portālā Sportacentrs.com norisināsies "Sporta tarkšķis" - tiešsaistes sporta čats, kurā portāla redakcija iesaistās diskusijā ar portāla lietotājiem. Šovakar gaidāms futbola vakars, apskatot, kā tas nākas, ka šobrīd no mūsu lielākā futbola panākumu kaldinātajiem, proti, Latvijas "Euro 2004" izlases, šobrīd neviens nestrādā kā galvenais treneris augstākās līgas klubā vai nacionālajā izlasē. "Tarkšķa" viesis šovakar būs Latvijas izlases dalībnieks 2004. gadā, JDFS "Alberts" galvenais treneris un LFF viceprezidents Arturs Zakreševskis.
Valdes pašreizējais loceklis un valdes vēlēšanu potenciālais kandidāts Jānis Engelis. Foto: LFF
30

LFF Vēlēšanu komiteja lūdz starptautisko futbola organizāciju palīdzību

Latvijas Futbola federācijas Vēlēšanu komiteja vakardienas sēdē vēl nepieņēma galīgo lēmumu par sešu personu iesniegtajiem pieteikumiem valdes vēlēšanām un sola to izdarīt pēc konsultācijām ar starptautiskajām futbola organizācijām, pavēstījuši divi no sešiem potenciālajiem vēlēšanu kandidātiem Vladimirs Šteinbergs un Guntars Indriksons. Lēmums tiek solīts ne vēlāk par 6. maiju.
LFF pirmais viceprezidents Arturs Zakreševskis. Foto: LFF
5

LFF klubu un tiesnešu atbalstam dīkstāves laikā novirza līdz 100 tūkstošiem eiro

Latvijas Futbola federācijas (LFF) valde trešdien, 22. aprīlī, vienojās federācijas biedru un tiesnešu atbalstam ārkārtējās situācijas apstākļos novirzīt papildus līdz 100 000 eiro, kas iespējams, pateicoties LFF budžeta pārplānošanai un veiksmīgām pārrunām ar federācijas starptautiskajiem partneriem. Atkarībā no tālākās valstiskās situācijas attīstības LFF paredz iespējamu atbalsta mehānisma koriģēšanu un papildu finansējuma nodrošināšanu.
Verners Akimovs. Foto: FK Tukums 2000
8

"Tukums 2000/TSS": "Gandrīz visi leģionāri ir prom, sadarbība ar sponsoriem iesaldēta"

Latvijas futbola Virslīgas jaunpienācējas „Tukums 2000/TSS” prezidents Verners Akimovs portālam Sportacentrs.com pastāstīja par kluba procesiem ārkārtas stāvokļa dēļ, kas izsludināts sakarā ar koronavīrusa pandēmiju.
Edgars Pukinsks. Foto: LFF
43

VID veiktā kratīšana palīdzēs atbrīvoties no vēsturiskā mantojuma, uzskata LFF

Pašreizējai situācijai, kurā Valsts ieņēmumu dienests veic procesuālās darbības Latvijas Futbola federācijā, ir jāpalīdz federācijai atbrīvoties no tās vēsturiskā mantojuma, uzsver LFF ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks savas organizācijas paziņojumā.
Balsošana Latvijas Futbola federācijas kongresā. Foto: LFF
8

LFF varētu pilnveidot statūtus un vēlēšanu procedūru padarīt konkrētāku

Latvijas Futbola federācijas ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks organizācijas mājaslapā sacīja, ka pašreizējā situācija izgaismo argumentus un praktiskas statūtu nepilnības vēlēšanu sakarā. Portāls Sportacentrs.com vaicāja, kādas konkrēti nepilnības ģenerālsekretārs bija domājis.
Uldis Pūcītis. Foto: Jānis Līgats
5

"Valmiera FC" aicina apstiprinātos kandidātus šobrīd atteikties no dalības vēlēšanās

Futbola kluba „Valmiera” viceprezidents Uldis Pūcītis sociālajā tīklā „Facebook” aicinājis Vadimu Ļašenko un citus LFF vēlēšanām apstiprinātos kandidātus šobrīd atsaukt savu kandidatūru, lai „neļautu birokrātijai ierobežot demokrātiju”. Viņš to uzskata par efektīvu veidu, kā panākt, lai visi, kas pēc būtības atbilda LFF vēlēšanu prasībām, bet dažādu iemeslu dēļ tika noraidīti, iegūtu iespēju kandidēt vēlēšanās. Viņa aicinājumam atbalstu izteica JFK „Saldus” vadītājs Ainars Seļickis.
Edgars Pukinsks. Foto: LFF
7

Vēlēšanu komiteja skaidro apstrīdētos lēmumus, LFF atzīst jauno statūtu trūkumus

Latvijas Futbola federācijas Vēlēšanu komiteja publiskā paziņojumā norādījusi, ka vairākus pieteikumus LFF vēlēšanām noraidījusi, jo nav uzskatījusi pārāk maz pievienoto biedru atbalsta parakstus par trūkumu, ko nav iespējams novērst. Vēlēšanu komiteja arī noraidīja pārmetumus par termiņu neievērošanu, nosaucot to par apstākli, kas neietekmēja galīgo lēmumu. LFF ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks Vēlēšanu komitejas attieksmi pret federācijas jaunajiem statūtiem novērtēja kā profesionālu, taču atzīmēja, ka praksē atklājusies pašu statūtu nepilnības.
Vadims Ļašenko. Foto: Vladislavs Proškins/F64
12

LFF apstiprina Ļašenko kandidatūru, Indriksons iesniedz apelāciju

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Vēlēšanu komiteja pēc tam, kad četriem kandidātiem uz amatiem LFF valdē piešķīra papildu termiņu pieteikumu trūkumu novēršanai, 9. aprīlī apstiprinājusi minēto personu dalību šogad paredzētajās vēlēšanās, ziņo LFF.
Vadims Ļašenko. Foto: Romāns Kokšarovs, f64
9

LFF vēlēšanām neapstiprina nevienu prezidenta un viceprezidenta kandidātu

Latvijas Futbola federācija (LFF) savā mājaslapā paziņojusi, ka Vēlēšanu komiteja apstiprinājusi tikai trīs kandidātus valdes vēlēšanām, vēl četriem kandidātiem dotas divas dienas trūkumu novēršanai, bet vēl septiņu personu iesniegumi ir noraidīti.
Edgars Pukinsks. Foto: LFF
31

VID atņems sabiedriskā labuma organizācijas statusu, LFF par to nav informēta

Valsts ieņēmumu dienesta publiski pieejamā informācija liecina, ka nolemts no astotā aprīļa atņemt sabiedriskā labuma organizācijas statusu Latvijas Futbola federācijai. LFF ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks portālam Sportacentrs.com pauda savu pārsteigumu par pieņemto lēmumu, taču nevarēja neko sīkāk paskaidrot, jo VID par šo lēmumu nekādā oficiālā veidā nav informējis futbola federāciju.
Edgars Pukinsks. Foto: Romāns Kokšarovs, f64
5

LFF par 103 tūkstošiem palielina finansējumu Latvijas futbola akadēmijām

Latvijas Futbola federācija (LFF), pamatojoties uz Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) dotāciju pieaugumu konkrētajā attīstības programmā, palielinājusi Latvijas futbola akadēmijām šogad pieejamā finansējuma apmēru un paplašinājusi iespējas akadēmijām esošajos ārkārtējās situācijas un dīkstāves apstākļos līdzekļus novirzīt treneru atalgošanai.
Foto: daugavpilsoc.lv
82

LFF prasa Daugavpilij atgriezt stadiona projektā ieguldītos 235 tūkstošus eiro

Latvijas Futbola federācijas (LFF) valde lēmusi vērsties pie Daugavpils pašvaldības ar pieprasījumu atgriezt Daugavpils stadiona "Esplanāde" projektā ieguldītos LFF līdzekļus 235 620 eiro apjomā, jo Daugavpils pašvaldība ilgstoši nepildot divpusējā līguma saistības.
Edgars Pukinsks. Foto: LFF
1

LFF pārceļ kongresu un pagarina līgumu ar Pukinsku

Latvijas Futbola federācija (LFF) piektdien notikušajā valdes sēdē nolēma uz nenoteiktu laiku atlikt 24. aprīlī paredzēto kongresu, kurā būtu jāizvēlas jaunais organizācijas prezidents.