Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:116, Did:0, useCase: 0

FK ''Jelgava'' pastiprina sastāvu

Egils Broks
Egils Broks

FK ''Jelgava'' pastiprina sastāvu
Foto: lff.lv

''FK Jelgava'' pastiprina sastāvu ar Vitāliju Petkeviču un gaidāmi arī vēl papildinājumi dažās pozīcijās.

Plānots, ka nākamajā mājas spēlē, kas notiks 19. jūlijā Ozolnieku stadionā, FK «Jelgava» sastāvā laukumā izies arī labās malas pussargs Vitālijs Petkevičs. Komandas galvenais treneris Dainis Kazakēvičs piebilst, ka šobrīd notiek sarunas par vēl divu spēlētāju pievienošanos komandai.
«Tiklīdz būsim oficiāli vienojušies, paziņosim arī pārējo spēlētāju vārdus, kas vēl šosezon varētu pievienoties mūsu komandai. Pagaidām vien varu atklāt, ka komandu līdztekus minētajam V.Petkevičam plānots pastiprināt ar vienu malējo aizsargu un vienu uzbrucēju,» laikrakstam «Jelgavas Vēstnesis» stāsta D.Kazakēvičs.

Tomēr viens no jaunieguvumiem – V.Petkevičs – laukumā varētu iziet jau šajā nedēļas nogalē gaidāmajā mājas spēlē. V.Petkevičs ir 21 gadu vecs un spēlē labās malas pussarga pozīcijā. Aizvadītajā sezonā viņš spēlēja virslīgā Ventspils komandā «Vindava».
Jauni spēlētāji komandā tiek piesaistīti, lai veicinātu konkurenci un pastiprinātu sastāvu, īpaši jau uz «soliņa» spēlētāju rēķina, jo turnīra pirmajā pusē rezultāti bijuši visai mainīgi. «Riņķa sākums mums ne pārāk izdevās. Īpaši nepatīkami ir zaudētie punkti, nospēlējot neizšķirti ar Preiļu un Tukuma komandām. Tomēr gan komandas sniegums, gan rezultāts arvien vairāk sāk apmierināt,» situāciju raksturo komandas treneris. Viņš gan atzīstas, ka pagaidām nav pamata kādu no spēlētājiem uzslavēt vai nopelt, jo visi sevi parādījuši diezgan labi. «Vienīgi vārtsargu sniegums mūs līdz galam neapmierina, bet citās pozīcijās situācija ir pietiekami laba,» piebilst D.Kazakēvičs. Arī aizsardzībā komanda sevi parādījusi godam, jo ir viena no komandām, kas ielaidusi vismazāk vārtu turnīrā, – mūsējie desmit spēlēs ielaiduši vien deviņus. Treneris arī uzteic tos komandas spēlētājus, kas spēles laikā laukumā tik daudz neiziet – viņi treniņprocesā palīdz sagatavoties komandas vadošajiem spēlētājiem.

Atlikušas vēl trīs spēles un pirmais riņķis būs noslēdzies, bet jau pavisam drīz jelgavniekus sagaida mājas spēļu posms – otrajā riņķī vairums spēļu mūsējiem ir Ozolnieku stadionā. «Tas vieš zināmu optimismu – tā kā līdz šim lielu daļu punktu esam savākuši izbraukumos, domājams, ka mājās ies labāk un savi līdzjutēji palīdzēs,» piebilst D.Kazakēvičs. Šobrīd mūsu komanda kopvērtējumā ieņem otro vietu, atpaliekot vien no «Liepājas metalurga» dublieriem, kuri šosezon izcīnījuši desmit uzvaras desmit spēlēs. «Ja turnīrs noslēgtos šobrīd, mēs būtu izcīnījuši vietu virslīgā,» skaidro treneris. Tomēr, viņaprāt, par rezultātiem runāt pāragri – to varētu darīt oktobra vidū, kad turnīrs tuvosies izskaņai.

Izmantotie resursi: fkjelgava.lv

sportus.lv

     [+] [-]

, 2009-07-16 21:33, pirms 10 gadiem
Jelgavai augsti mērķi

  -2 [+] [-]

, 2009-07-16 21:36, pirms 10 gadiem
2z.lv: Sportus.lv |

     [+] [-]

, 2009-07-17 15:03, pirms 10 gadiem
Nu ko lai saka
Lai izdodas