Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2, Did:0, useCase: 0

Sporta komentētājs Koscinkevičs izdod grāmatu un aicina ziedot Rūdolfam

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Sporta komentētājs Koscinkevičs izdod grāmatu un aicina ziedot Rūdolfam
Ilvars Koscinkevičs. Foto: publicitātes

Klajā nākusi sporta komentētāja Ilvara Koscinkeviča grāmata “DurVis”, ar kuras pārdošanu tiek vākti līdzekļi Rūdolfa Pogodas speciālajai rehabilitācijai, katru no grāmatas pārdošanas iegūto centu novirzot šim mērķim. Rūdolfs 8 gadu vecumā tika notriekts ar auto uz gājēju pārejas un arvien cīnās ar avārijas sekām.

“Rūdolfs ir jauns puisis, kurš atgūstas pēc briesmīgas traģēdijas. Viņam priekšā ir visa dzīve, tāpēc uzskatu, ka mums tieši tagad, nevis “gan jau kaut kad vēlāk” ir jāizdara viss iespējamais un neiespējamais, lai viņam palīdzētu. Tiekoties ar Rūdolfu, ar viņa ģimeni, redzams viņu neatlaidīgais raksturs. Rūdolfs un mamma nav padevušies liktenim, viņi tic, ka puisis pilnībā izveseļosies. Taču tas būs grūti izdarāms, ja nebūs mūsu palīdzības. Rūdolfam nepieciešama speciāla ārstēšana un procedūras, kas līdz šim devušas acīmredzamu progresu puiša stājas un kustību stiprināšanā, arī saziņas un runas spēju pilnveidošanā. Redzot Rūdolfa mērķtiecību un zinot arī viņa futbola mīlestību – viņa sapnis ir atkal spēlēt futbolu, ar ko viņš nodarbojās pirms traģēdijas, esmu nolēmis visus ienākumus no grāmatas pārdošanas ziedot turpmākai Rūdolfa atlabšanai,” norāda Ilvars Koscinkevičs.

Grāmatas prezentācijas pasākumā Rūdolfam tika saziedoti 715 eiro, taču ir nepieciešama trīs reizes lielāka summa, lai viņš septembrī varētu doties uz tik svarīgo rehabilitāciju Slovākijā, bet pēc tam turpinātu nepieciešamās procedūras arī Latvijā.

Grāmatas “DurVis” autors Ilvars Koscinkevičs ir ar 15 gadu pieredzi žurnālistikā, strādājot tādos medijos kā laikraksts “Diena”, žurnāls “Sporta Avīze”, komentējot spēles “All Media Baltics” un LTV. Autors līdz šim ar publikācijām piedalījies vairāku sporta grāmatu izdošanā, taču dzejas žanrā viņam šis ir pirmais izdevums. Grāmatā paustas 162 dzejpārdomas par sabiedrībā aktuāliem procesiem, paša redzēto un izjusto.

“DurVis” ir nopērkamas visās grāmatnīcās “Jānis Roze”. Vairākās grāmatnīcās ir iespēja ziedot Rūdolfam arī īpašās ziedojuma kastītēs.

Rūdolfa Pogodas rehabilitācijai var palīdzēt, arī ziedojot šim nolūkam speciāli atvērtā bankas kontā, maksājuma uzdevumā rakstot – “Rūdolfa Pogodas rehabilitācijai”. No ziedotās naudas netiks ieturēta komisijas maksa, tāpēc ziedojums pilnā apmērā tiks izlietots 14 gadus vecā puiša rehabilitācijā.

Labdarības fonds “BeOpen”
Reģ. nr. 50008218201
Konts: LV59 CBBR 1123 2155 000 10
Mērķis: Rūdolfa Pogodas rehabilitācijai

  +1 [+] [-]

, 2019-07-10 23:49, pirms 5 mēnešiem
Nopirksu!

  +2 [+] [-]

, 2019-07-11 00:02, pirms 5 mēnešiem
Malacis Ilvars. Te nav ko daudz piebilst - kas var, aizejam un noziedojam. Uz priekšu, Rūdolf!

     [+] [-]

, 2019-07-11 09:45, pirms 5 mēnešiem
Cents no grāmatām ? Protams, ir forši, ka pievērš uzmanību šādām tēmām, bet labi ja 2-3k kkādu dzejoļgrāmatu pārdos..

     [+] [-]

, 2019-07-11 09:50, pirms 5 mēnešiem
D-Mob rakstīja: Cents no grāmatām ? Protams, ir forši, ka pievērš uzmanību šādām tēmām, bet labi ja 2-3k kkādu dzejoļgrāmatu pārdos..
"katru no grāmatas pārdošanas iegūto centu novirzot šim mērķim."

     [+] [-]

, 2019-07-11 10:01, pirms 5 mēnešiem
Prieks par Ilvaru. Ļoti labi patīk kā komentē futbola spēles un tagad vēl šī grāmata ar vērtīgu pievienoto vērtību - ziedojums Rūdolfam. Prieks par cilvēkiem kuri kaut ko tādu dara.

     [+] [-]

, 2019-07-11 10:07, pirms 5 mēnešiem
Paldies! Prieks, ka Ilvaram “pieklavēja” šāda īpaša ideja un Rūdolfs noteikti kļūs arvien stiprāks un veselāks!

  +1 [+] [-]

, 2019-07-11 10:08, pirms 5 mēnešiem
E_FKRAUNA rakstīja: "katru no grāmatas pārdošanas iegūto centu novirzot šim mērķim."
Sapratu, varēja nesarežģīt tekstu un ierakstīt, ka visu novirzīs, būtu vieglāk

     [+] [-]

, 2019-07-11 11:13, pirms 5 mēnešiem
Super doma. Lai veicas Rūdolfam un lai veicas Ilvaram!