Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:269, Did:0, useCase: 0

Florbola savienības prezidents: "Būtu muļķīgi, ja mēs būtu ieņēmuši pozu"

Ints Megnis
Ints Megnis

Florbola savienības prezidents: "Būtu muļķīgi, ja mēs būtu ieņēmuši pozu"
"Betsafe"/"Ulbroka" florbolisti priecājas "Arēnā Rīga". Foto: Dāvis Ūlands/f64

Latvijā nav daudz federāciju, kas organizē lielus sporta pasākumus, tāpēc, ja viena otrai var palīdzēt, tas iespēju robežās ir jādara, pēc florbola Virslīgas finālspēļu pārcelšanas, lai "Arēnā Rīga" varētu aizvadīt Federāciju kausa tenisā sievietēm pasaules grupas "play-off" kārtas cīņu ar Vāciju, sarunā ar Sportacentrs.com pauda Latvijas Florbola savienības (LFS) prezidents Ilvis Pētersons.

Kā pirmdien tika pavēstīts oficiāli, 19. aprīlī "Arēnā Rīga" plānotais florbola čempionāta superfināls pārcelts uz 13. aprīli. Tikmēr Federāciju kausa cīņa notiks nevis tradicionālajā sestdienā un svētdienā, bet gan piektdien un sestdien - 19. un 20. aprīlī.

Par to, ka "Arēnas Rīga" pārstāvji vērsušies pie LFS, lai saprastu vai būtu iespējams pārcelt superfinālu, Sportacentrs.com kā pirmais ziņoja jau 13. februārī. Tobrīd Pētersons bija saprotošs, bet noskaņots noraidoši, bet tagad viņš atzīst, ka pēdējo nedēļu kārtojis tikai un vienīgi šo jautājumu.

"Pēc šī zvana esam cītīgi pastrādājuši, visus plānus B un C izrunājuši un atraduši risinājumu, kā varam mēģināt to izdarīt. Ir zināmi sarežģījumi ar pārcelšanos, jo daudz ko jau bijām izdarījuši tieši tam datumam, tomēr - vienalga teniss, basketbols, volejbols, kaut šautriņu mešana -, ja vien bija iespēja atrast risinājumu, ir tikai saprātīgi tam piekrist," saka Pētersons, nenoliedzot, ka tenisa savienības un "Arēnas Rīga" puse tagad pastiprināti palīdzēs florbolistiem gan organizēšanā, gan arī finansiāli. "Šī ir draudzīga vienošanās. Arī tur cilvēki saprot sporta specifiku, zina, ka mums iznāca saspiest spēļu kalendāru par nedēļu. Pēdējo nedēļu neko citu neesmu darījis, nodarbojos tikai ar vienu jautājumu, lai šis neizskatītos slikti uz mūsu pusi. Žēl, ka Rīgā nav otras sporta celtnes, tad būtu daudz vienkāršāk, jo arī citreiz notikumi var šādi saskrieties."

Ja parasti iepriekšējā vakarā pirms superfināliem "Arēnā Rīga" tika rīkota testa spēle, šoreiz iepriekšējā vakarā vēl būs grupas "Dagamba" koncerts, līdz ar to florbolisti varēs sākt būvēties vien ap pusnakti.

"Būs iespringums, bet esam vienojušies, ka viņi arī mums palīdz, lai varam visu paspēt. Esam izrunājuši visu, ka to var izdarīt. Parasti testa spēlē varējām pārbaudīt, piemēram, vai laukums ir labi nostiprināts. Ja bija kļūdas, mums bija laika to pielabot, jo uzreiz dzīt oficiālu spēli ir zināms risks," stāsta Pētersons, atgādinot, ka vīriešu čempionāta izšķirošo maču plkst. 19:35 varēs vērot LTV7 kanālā. "Arī televīzija jau bija rezervēta, bet labi, ka viņi varēja pārcelt uz to datumu, tāpat, kā, piemēram, pasākuma vadītāji bija brīvi arī jaunajā dienā. Ceru, ka klubi ar sapratni izturēsies. Esam piekāpušies lielam pasākumam, bet jābūt pilnīgam muļķim, lai šādā situācijā iestātos kādā pozā. Latvijā esam tikai 10-15 federācijas, kas rīko lielākus pasākumus, viens otru labi pazīstam, darām kopēju darbu."

Pēc līdzšinējā "Arēnas Rīga" kalendāra 17. aprīlī bija ieplānots Dimas Bilana šovs "Planēta Bilans", bet 21. aprīlī dziedātājas Lobodas koncerts. Noprotams, ka Lobodas koncerta norise netiks mainīta. "Piedāvājām Starptautiskajai Tenisa federācijai (ITF) šādu priekšlikumu [par norises datumiem] un viņi pieņēma mums pozitīvu lēmumu. Būs intensīvas nedēļas," sarunā ar Sportacentrs.com piebilda Latvijas Tenisa savienības ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks.

  +2 [+] [-]

, 2019-02-25 18:37, pirms 11 mēnešiem
Paldies, malači!

     [+] [-]

, 2019-02-25 18:54, pirms 11 mēnešiem
Šoreiz jānoņem cepure Jura piekšā.

  +1 [+] [-]

, 2019-02-25 18:59, pirms 11 mēnešiem
Bet megnis tik rakņājās kā ruksis aizgaldā, lipina un pin intrigas. Tas ir vienīgais, kas šim "'zurnālistam" sanāk.

  +2 [+] [-]

, 2019-02-25 22:09, pirms 11 mēnešiem
ja čekists "lūdz", tad nevar atteikt pat ja iepriekš ieņēmi pozu (oi, divdomīgi sanāca)

     [+] [-]

, 2019-02-26 13:03, pirms 11 mēnešiem
darbagalds rakstīja: Bet megnis tik rakņājās kā ruksis aizgaldā, lipina un pin intrigas. Tas ir vienīgais, kas šim "'zurnālistam" sanāk.
Un skribelēt neadekvātā stāvoklī!😁