Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:276, Did:0, useCase: 0

"Ķekava" un "Rubene" turpina pārliecinoši

Ritvars Raits
Ritvars Raits

"Ķekava" un "Rubene" turpina pārliecinoši
FK "Ķekava"
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

ELVI florbola līgā sievietēm pusfināla sērijas trešajā spēlē FK "Ķekava", kas viesojās pie "Ķekavas Bulldogs" florbolistēm Spuņciemā, uzvarēja ar 10:2, sērijā panākot jau 3:0. Otro maču pēc kārtas rezultatīvākā ar septiņiem punktiem uzvarētāju rindās bija Ieva Jurkāne. Arī Kocēnu "Rubene" savā sērijā panāca 3:0, šodien kocēnietes Rīgā uzvarēja RSU florbolistes ar 10:2.

Pēc tam, kad sērijas pirmajās divās spēlēs divas uzvaras ar 6:2 un 14:5 izcīnīja "Ķekava", abas komandas šodien tikās Spuņciema sporta namā "Pīlādzītis", ko par savu mājas laukumu izvēlējušās "Ķekavas Bulldogs" florbolistes. FK "Ķekava" arī trešo spēli pret buldodzēm turpināja ļoti pārliecinoši – jau pirmajā periodā viešņas izvirzījās vadībā ar 3:0, pēc otrā rezultāts bija 8:1, bet visā mačā svinēja ļoti pārliecinošu panākumu ar 10:2, sērijā panākot graujošo 3:0. Jau rīt abas komandas aizvadīs sērijas ceturto spēli.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā atzina Lauru Vancāni, kuras kontā viena rezultatīva piespēle. Otro maču pēc kārtas rezultatīvākā bija Ieva Jurkāne, kurai šoreiz 7 (3+4) punkti, divus golus iemeta Līga Akmeņkalne, bet 2 (1+1) punkti Kristīnai Brantei. Labākās spēlētājas balvu "Ķekavas Bulldogs" rindās saņēma vienas piespēles autore Inga Ametere.

"Ķekavas Bulldogs" - FK "Ķekava" 2:10 (0:2, 1:5, 1:2)

Kocēnu "Rubene" savā laukumā RSU florbolistes uzvarēja ar 11:3 un 7:3, bet šodien abas komandas spēkojās studenšu laukumā – Rīgas Olimpiskajā sporta centrā. Otrās trešdaļas sākumā rezultāts vēl bija neizšķirts (1:1), bet līdz otrajam pārtraukuma kocēnietes ar četriem bezatbildes vārtiem nodrošināja sev izšķirošo panākumu šajā mačā – 5:1. Pēdējā periodā sāncenses apmainījās ar rezultatīviem metieniem, "Rubene" varēja svinēt uzvaru ar 6:2, sērijā līdz četriem panākumiem izvirzoties vadībā ar 3:0. Abu komandu ceturtā spēkošanās notiks rīt turpat Rīgas Olimpiskajā sporta centrā.

Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju komandā otro spēli pēc kārtas saņēma Santa Torstere, kura ar 3 (2+1) punktiem atkal bija rezultatīvākā. Divus vārtus iemeta Tatjana Varša. Par labāko RSU rindās atzina divu golu autori Elīnu Štrausu.

RSU - "Rubene" 2:6 (0:1, 1:4, 1:1), sērijā 0:3

Izmantotie resursi:
Latvijas Florbola savienība » LV »...