Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:276, Did:0, useCase: 0

"Ķekava" vēlreiz sakauj Cēsu "Lekringu"

Ritvars Raits
Ritvars Raits

"Ķekava" vēlreiz sakauj Cēsu "Lekringu"
Elīza Elizabete Bērziņa (FK Ķekava). Foto: Ritvars Raits, IFF Floorball

Pirmajā no trim šodien paredzētajām ELVI florbola līgas sievietēm spēlēm "Ķekava" savā laukumā uzņēma Cēsu "Lekringu". Gluži kā abu komandu pirmajā tikšanās reizē, arī šoreiz ievērojami pārākas izrādījas ķekavietes, kuras savas pretinieces sagrāva ar 16:4. Pa pieciem rezultativitātes punktiem uzvarētāju labā guva Paula Metāla, Linda Dadajeva un Elīza Elizabete Bērziņa.

"Ķekavai" un "Lekringam" šī šajā sezonā bija tikai otrā savstarpējā spēle, bet pirmajā, kas notika septembrī un arī Ķekavā, mājinieces savas viešņas sagrāva ar 22:5. Gadu mijā FK "Ķekava" savas rindas pastiprināja ar cēsnieču nu jau bijušo uzbrukuma līderi Klintu Mārtiņjēkabu, kurai šis bija pirmais mačs pret savu bijušo komandu. Ķekavietes šīs spēles rezultātu atklāja jau pirmajā minūtē – no jau pieminētas Mārtiņjēkabas piespēles to izdarīja Linda Dadajeva (1:0). Laukuma saimnieces turpināja uzbrukt un jau pirmā perioda vidū bija izvirzījušās vadībā ar 5:0. Cēsnieces savu nulli no rezultātu tablo nodzēsa 15.minūtē, kad ar precīzu metienu izcēlās Džeina Eglīte – 1:5. Pēc pirmā perioda ķekavietēm jau atkal bija piecu vārtu handikaps – 6:1. Otrās trešdaļas laikā mājinieces panāca 10:3, bet visā mačā FK "Ķekava" svinēja pārliecinošu panākumu ar 16:4.

Pa pieciem rezultativitātes punktiem uzvarētāju labā guva Paula Metāla, Linda Dadadjeva un Elīza Elizabete Bērziņa, bet 4 (3:1) – Klinta Mārtiņjēkaba. 3 (1+2) punkti Ievas Bušmanes kontā, bet ar diviem goliem izcēlās Valērija Druzjaka, kura saņēma balvu kā labākā spēlētāja. Pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Kristiāna Elizabete Krūmiņa un Agnese Broliša. Par labāko starp cēsniecēm atzina Esteri Meidropu, kura guva vienus vārtus, bet rezultatīvākā viņas komandā ar 2 (1+1) punktiem bija Džeina Eglīte. Pēc šīs uzvaras "Ķekava" ar 24 punktiem kļuva par turnīra tabulas līderi, bet, visdrīzāk, tikai uz dažām stundām – līdz Kocēnu "Rubenes" spēlei pret Igaunijas sieviešu izlasi. Cēsu "Lekringam" joprojām tikai divi punkti un attiecīgi 6.vieta sešu komandu konkurencē.

FK "Ķekava" – "Lekrings" 16:4 (6:1, 4:2, 6:1)
Metienu attiecība:
85:29 (33:13, 29:7, 23:9)
Rezultatīvākās:
FK "Ķekava" – Paula Metāla 5 (4+1), Linda Dadajeva 5 (2+3), Elīza Elizabete Bērziņa 5 (2+3), Klinta Mārtiņjēkaba 4 (3+1), Ieva Bušmane 3 (1+2), Valērija Druzjaka 2 (2+0), Kristiāna Elizabete Krūmiņa 2 (1+1), Agnese Broliša 2 (1+1), Katrīne Šleiva 1 (0+1), Monta Andrušaite 1 (0+1).
"Lekrings" – Džeina Eglīte 2 (1+1), Elena Klaviniusa 2 (0+2), Estere Meidropa 1 (1+0), Elīna Tauriņa 1 (1+0), Katrīna Dārta Kārkliņa 1 (1+0).

Buldodzēm pret vicečempionēm tikai goda vārti

Pirmo reizi šajā sezonā "Ķekavas Bulldogs" un "NND Rīga" tikās septembra nogalē galvaspilsētas kluba laukumā, toreiz rīdzinieces bija pārākas ar 15:1. Šodien Ķekavā notika atbildes mačs, bet arī tajā jau no paša sākuma vadību uzņēmās "NND Rīga" – 4.minūtē rezultātu atklāja Santa Torstere (1:0), bet 11.minūtē Nanna Mollere Sorensena viešņu pārsvaru jau dubultoja (2:0). 12.minūtē ar vārtu guvumu izcēlās "Ķekavas Bulldogs" debitante Mīsa Marija Pulkanena (1:2), bet, kā vēlāk izrādījās, tas šajā spēlē tā arī palika mājinieču vienīgais gols. Pēc pirmā perioda "NND Rīga" atradās vadībā ar 3:1, pēc otrā – ar 5:1, bet visā mačā triumfēja ar 14:1.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta Nanna Mollere Sorensena, kura ar 7 (4+3) punktiem bija rezultatīvākā. Viņas komandas biedrenei Santai Torsterei 5 (4+1) punkti, ar četrām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Māra Stapkēviča, divi goli Monikai Džigurei, bet 2 (1+1) punktus sakrāja Ieva Priede. Labākās spēlētājas balvu "Ķekavas Bulldogs" sastāvā saņēma goda vārtu autore Mīsa Marija Pulkanena. "NND Rīgai" pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir 21 punkts un 4.vieta. Komandai "Ķekavas Bulldogs" joprojām septiņi punkti un 5.vieta.

Izmantotie resursi:
Latvijas Florbola savienība » LV »...