Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:276, Did:0, useCase: 0

Jēkabsone: "Katrā epizodē cīnījāmies līdz galam"

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

Jēkabsone: "Katrā epizodē cīnījāmies līdz galam"
"Rubenes" komandas pirmajā spēlē labākās spēlētājas balvu ieguva Ilga Jēkabsone
Foto: Ritvars Raits, Floorball.lv

Pēc "Rubenes" komandas uzvaras Elvi sieviešu florbola līgas atklāšanas mačā uzvarētāju labākā spēlētāja Ilga Jēkabsone uzsvēra komandas lielisko spēli aizsardzībā, kamēr pretinieču līdere Ieva Priede izcēla cīņasspara trūkumu savas FK NND komandas izpildījumā.

"Mēs bijām labi noskaņojušās spēlei, jo papildus motivācija šim mačam nebija jāmeklē. Kā nekā pretim stājās ne tikai principiālās pretinieces, bet aizvadījām arī sezonas pirmo maču," pēc mača sarunā ar Sportacentrs.com atzina "Rubenes" komandas labākā spēlētāja mačā Ilga Jēkabsone, kura atvairīja 21 no 23 pretinieču metieniem. "Zinājām, kas katrai ir jādara, ko arī laukumā sekmīgi pildījām. Katrā epizodē meitenes cīnījās līdz galam un mūsu aizsardzība darbojās teicami, par ko man ir sevišķi liels prieks. Izcelt gribu Elizabeti Pavlovsku, kura atgriezusies ierindā pēc savainojuma un šodien nospēlēja lieliski. Tāpat liels prieks par piecām mūsu jaunpienācējām, kuras šodien pārliecinoši darbojās laukumā."

Tikmēr FK NND komandas mača vērtīgākā spēlētāja Ieva Priede, kura izcēlās ar vienu vārtu guvumu neuzskata, ka rīdziniecēm radušies kompleksi pret "Rubeni", kuru Latvijas čempionātā nekad vēl nav spējušas uzvarēt: "Gan "Unihoc Riga Cup", gan "Latvian Open" spējām viņas uzvarēt. Arī šodienas spēlē momentu mums bija daudz, es pat teiktu, ka vairāk spēle notika pretinieču laukuma pusē, taču mums piekliboja realizācija. Savukārt trešajā periodā uz noguruma fona mazāk sākām izpildīt trenera dotos uzdevumus. Tomēr šī bija sezonas pirmā spēle, tādēļ traģēdija nav notikusi. Redzam pie kā vēl jāpiestrādā, lai sezonu aizvadītu veiksmīgi. Šķita, ka šajā spēlē komandai kopumā pietrūka sportiskais azargs un cīņasspars, jo pārāk viegli atdevām pretiniecēm bumbiņu."