Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:276, Did:0, useCase: 0

Ametere: "Debija padevusies veiksmīga"

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

Ametere: "Debija padevusies veiksmīga"
Inga Ametere
Foto: Unihoc Riga Cup

9.sep . 17:00

Rubene - NND Rīga

Ar rezultatīvu sniegumu "NND Rīga" komandas sastāvā debitējusi Latvijas izlases florboliste Inga Ametere, izceļoties ar trim vārtu guvumiem, kas sekmēja uzvaru pār pēdējo gadu nemainīgajām čempionēm "Rubeni". Pēc cīņas florboliste atzina, ka sākums jaunajā komandā padevies lielisks.

"Spēle bija aktīva jau ar pirmajām sekundēm. Abas komandas riskēja, devās uzbrukumā un neiesēdās aizsardzībā. Uzskatu, ka tas arī padarīja spēli interesantu. Abām komandām bija ļoti daudz brāķu piespēlēs, ko varētu skaidrot ar sezonas sākumu, jo vasarā parasti vairāk tiek strādāts pie fiziskās formas nostiprināšanas, līdz ar to pašlaik mazliet jāatgūst sajūtas, darbojoties ar nūju."

Ingai Ameterei šī kļuva par debijas spēli "NND Rīga" komandā. Tā padevās ļoti veiksmīga, jo jau līdz otrā perioda trešajai minūtei florboliste bija atzīmējusies ar trim vārtu guvumiem. Turklāt karjeras laikā virslīgā viņai izdevies pārkāpt 300 punktu robežai, pašlaik apstājoties pie 301 (225+76) rezultativitātes punkta.

"Šķiet, ka debija izdevās gana veiksmīga," iepriekš rakstīto apstiprina Inga. "Spēlējām divās maiņās, kas man personīgi bija labākais scenārijs, jo bija lielāks spēles laiks un varēju vairāk aprast ar komandas spēles stilu. Treniņš tomēr ir treniņš, bet spēle – kaut kas cits. Katrā ziņā emocijas par pirmo aizvadīto spēli "NND Rīga" komandā bija un ir ļoti patīkamas. Komandā valdošā gaisotne ir ļoti pozitīva un priecē arī mērķtiecīgā attieksme laukumā."

Kā vienu no galvenajiem iemesliem, kādēļ tieši "NND Rīga" svinēja uzvaru pār principiālajām konkurentēm, Ametere neslēpj, ka arī Laimes māte devusi savu artavu: "Tiekoties divām līdzvērtīgām komandām, ļoti liela nozīme ir veiksmes faktoram. Abām komandām bija gan tehniski brāķi, tāpat neizpalika bez "haļavas". Šoreiz mums paveicās vairāk. Visu spēli tiecāmies uz vārtu gūšanu un centāmies pārlieku nekombinēt.