Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:276, Did:0, useCase: 0

Ozoliņa: "Otrajā periodā aizdomājāmies par pērnās sezonas izskaņu"

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

Ozoliņa: "Otrajā periodā aizdomājāmies par pērnās sezonas izskaņu"
Edīte Ozoliņa (centrā) tika atzīta par labāko "Ķekavas Bulldogs" rindās
Foto: Floorball.lv

"Ķekavas Bulldogs" sieviešu florbola komanda turpina soļot no viena panākuma uz otru, trešajā kārtā ar 6:2 apspēlējot FK "Ķekava", tādējādi revanšējoties par iepriekšējās sezonas zaudējumu bronzas mačā. Pēc cīņas Edīte Ozoliņa atzina, ka uz brīdi galvā iešāvusies tās spēles gaita. Tikmēr Nensija Šimkūna neveiksmes iemeslus, pirmkārt, meklēja savā spēlē.

"Esmu jauna spēlētāja šajā komandā, tādēļ neuzdrošināšos kritizēt meitenes, turklāt pati arī noteikti varēju nospēlēt labāk," pēc 2:6 neveiksmes pret "Ķekavas Bulldogs" florbolistēm sarunā ar Sportacentrs.com atzina Nensija Šimkūna, kura guva vienus no komandas diviem vārtiem. "Pirmkārt jau pati neizmantoju divas kolosālas vārtu gūšanas iespējas, kas man kā uzbrucējai ir galvenais uzdevums. Arī aizsardzībā varēju nospēlēt labāk. Mums šī bija pirmā spēle jaunajā Ķekavas zālē, varbūt tas nedaudz patraucēja. Liekas, ka katra kaut ko gribēja parādīt, bet uzvaras izcīna un zaudējumus piedzīvo komanda kopā."

"Mēs maču aizvadījām kā komanda, pildot trenera dotos norādījumus un izlikām sevi visu, kas arī noveda pie patīkama rezultāta," komentāru sniedza arī "Ķekavas Bulldogs" labākā spēlētāja šajā cīņā Edīte Ozoliņa. "Domāju, ka tieši tas, ka spēli iesākām aktīvi un pārliecinoši bija galvenais, kas ļāva iegūt pārliecību par saviem spēkiem arī mača turpinājumā." Šī gada pavasarī "Ķekavas Bulldogs" mačā par bronzas medaļām spēli pret FK "Ķekava" sāka vareni, taču turpinājums izpalika un nācās piedzīvot zaudējumu. Arī šajā cīņā pretinieces uz brīdi sāka strauji tuvoties: "Jā, protams, otrā perioda beigas lika nedaudz satraukties par spēles beigu rezultātu un nedaudz atgādināja bronzas spēli, taču šoreiz mēs cīnījāmies līdz galam, kas arī palīdzēja izcīnīt uzvaru un trīs punktus turnīra tabulā."