Layout: current:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1452, Did:0, useCase:0

Vasaras Florbola līgā uzvar "SB Moscow Never Sleeps"

Ritvars Raits

Vasaras Florbola līgā uzvar
"SB Moscow Never Sleeps"
Foto: www.vasarasliga.lv

Šīs nedēļas nogalē savu finišu sasniedza florbola Vasaras līga – spēles par godalgām aizvadīja A grupas komandas. Cīņā par 3.vietu tikās "FS Masters" un "Just AV Multimedia", bet finālā sacentās "SB Moscow Never Sleeps" un "Jelgavas novads".

Spēlē par 3.vietu tikās komandas, kas regulārajā turnīrā bija ieņēmušas 3. un 4.vietu. Tātad – bez pārsteigumiem un likumsakarīgi. Taču šo komandu savstarpējā tikšanās iepriekš bija beigusies ar pēcspēles metieniem, kas ļāva prognozēt sīvu cīniņu arī šoreiz. Tieši tā arī notika. Lai arī "FS Masters" šoreiz spēlēja bez traumētā komandas līdera Edžus Ceriņa, un mača sākumā vēl viens spēlētājs guva traumu un atstāja komandu vien sešatā, komanda spēja izvirzīties vadībā pat ar triju vārtu pārsvaru. Vēlāk "Just AV" palielināja spiedienu un panāca pretinieku kļūdas aizsardzībā, tādā veidā izlīdzinot rezultātu un otrā puslaika sākumā arī izvirzoties vadībā. Kad spēles laiks jau tuvojās beigām un "Just AV" bija salīdzinoši drošā divu vārtu pārsvarā – 7:5, "FS Masters" jūtami palielināja "apgriezienus". Viņiem izdevās vienus vārtus atspēlēt, un pašā izskaņā, spēlējot bez vārtsarga, "FS Masters" bija ļoti tuvu arī rezultāta izlīdzināšanai. Taču veiksme šoreiz bija "Just AV Multimedia" pusē, kas noturēja minimālo pārsvaru un spraigā spēlē izcīnīja uzvaru, iegūstot 3.vietu A grupas turnīrā. Spēles rezultāts – 7:6. Par labākajiem šajā spēlē tika atzīti Reino Ješēvics (FSM) un Oskars Repke (JAV).

Uzreiz pēc tam laukumā devās A grupas spēcīgākās komandas – "SB Moscow Never Sleeps" un "Jelgavas novads", lai cīnotos par zelta medaļām. SBMNS noteikti ir ar lielāku pieredzi un jau vairākus gadus centās uzvarēt Vasaras līgā, taču vienmēr klupa izšķirošajās spēlēs. Savukārt "Jelgavas novads" bija liels šī turnīra pārsteigums, demonstrējot lielisku spēli un pašpārliecību. Pirmais puslaiks bija bezkompromisa cīņa, kurā pārsvara nebija nevienai no komandām. Kamēr visiem vēl spēka bija daudz, aizsardzība no abām pusēm vienmēr bija vietā un laikā. SBMNS izvirzījās vadībā, taču "Jelgavas novads" prata rezultātu izlīdzināt. Otrajā puslaikā pamazām sāka izpausties SBMNS pārsvars. Neliels, bet tomēr. Viņi spēlēja jaudīgi un tajā pašā laikā arī skaisti, ļaujot sanākušajiem skatītājiem izbaudīt lieliskas kombinācijas. Abu komandu vārtsargi bija augstākajā līmenī, taču lai kā censtos Krīpēns no JN, viņam neizdevās apturēt SBMNS karuseļus. Līdz perioda beigām rezultāts pieauga līdz 8:2 un "SB Moscow Never Sleeps" varēja gavilēt par izcīnīto titulu, uz kuru komanda bija tiekusies jau vairākus gadus. Šogad noteikti tas bija pelnīts. Par spēles labākajiem tika atzīti Māris Ronis (SBMNS) un Gundars Krīpēns (JN).

Pēc finālspēles notika labāko spēlētāju un godalgoto komandu apbalvošana. Komandas un spēlētāji saņēma kausus un medaļas, bet labākie spēlētāji īpašas speciālbalvas no VL atbalstītājiem. Par A grupas rezultatīvāko spēlētāju kļuva Toms Bitmanis (SBMNS), saņemot balvu no SIA "Inlight". Labākais vārtsargs – Armands Puķītis (SBMNS), labākais aizsargs – Imants Lastovskis (JN), labākais uzbrucējs – Aivis Hammers (SBMNS). Visiem trijiem balvas no LINO.lv. A grupas čempionu titula ieguvēji saņēma arī čeku 280 eiro vērtībā no "LINO.lv".

Vasaras līgas organizatori izsaka pateicību visiem A grupas dalībniekiem par interesantajām cīņām, līdzjutējiem par lielo interesi un īpašu paldies A grupas atbalstītājiem SIA "LINO.lv". Novēlam rast motivāciju, lai sasniegtu jaunus mērķus jau nākamajā gadā. Uz tikšanos!

Izmantotie resursi:
Vasaras Līga 2014

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2014-08-10 22:20, pirms 6 gadiem
icichs rakstīja: Mīksto grandu cīņas.
Tu gan esi kārtīgs vecis! Paslēpies zem segvārda un bārsti jēlus komentārus Tu esi tipisks "Mīkstais", kas sēž pie PC un grib izklausīties draudīgs