Layout: current:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:283, Did:0, useCase:0

Notiek pieteikšanās Ogres čempionātam florbolā amatieriem

Ritvars Raits

Uzsākta un līdz 27. oktobrim turpināsies pieteikumu pieņemšana Ogres novada atklātajam čempionātam florbolā amatieriem. Komandu pieteikumi jāiesniedz, nosūtot tos uz e-pasta adresi info@osports.lv vai balodistoms8@inbox.lv, kontakttālruņa Nr. – 26656278 (Toms). Pirmā spēļu kārta tiks aizvadīta jau 2. novembrī.

Ogres novada čempionātu florbolā organizē biedrība "Osports", atbildīgās personas – Toms Balodis un Intars Sniedze. Turnīra spēles notiks Ogres novada sporta centra zālē Ogrē, Skolas ielā 12, no 2019. gada 2. novembra līdz 2020.gada 31. martam. Dalības maksa no komandas – 350,00 eiro. Maksimālais komandu skaits – desmit. Katra komanda var pieteikt 16 spēlētājus un vienu komandas pārstāvi. Komandas, kas čempionātā izcīnīs pirmās trīs vietas, tiks apbalvotas ar kausiem, to spēlētāji un pārstāvji – ar medaļām, bet individuāli labākie florbolisti – ar pārsteiguma balvām.

Pielikumā: turnīra nolikums un komandas pieteikuma forma.

Izmantotie resursi:
Ogres novada sporta dzīve | Osports.lv