Layout: current:getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:10, Did:0, useCase:0
Video: Florbolisti rāda meistarklasi ar tualetes papīru
Video: Florbolisti rāda meistarklasi ar tualetes papīru
Turnīrā "Ogre Open 2020" triumfē komanda "Nekādi ritmi-Autociems"
Turnīrā "Ogre Open 2020" triumfē komanda "Nekādi ritmi-Autociems"
Sportisti ar negatīvām Covid-19 analīzēm Latvijā drīkstēs startēt bez pašizolācijas
Sportisti ar negatīvām Covid-19 analīzēm Latvijā drīkstēs startēt bez pašizolācijas
4
Video: #4 "eXi ciemos" pie sporta ārsta Āra Aivara
Video: #4 "eXi ciemos" pie sporta ārsta Āra Aivara
5
Par jauno LOK prezidentu kļūst Tikmers, ģenerālsekretārs – Lejnieks
Par jauno LOK prezidentu kļūst Tikmers, ģenerālsekretārs – Lejnieks
1
"RTU/Rockets"
Foto: No kluba arhīva
2

Elvi līgā ogrēniešu vietā "raķetes"

Kļuvis zināms, ka 2020./21. gada sezonā Elvi vīriešu florbola virslīgas turnīrā nestartēs "Ogres vilki", bet viņu vietā šajā līmenī spēlēs "Riga Rockets" komanda, kas aizvadītajā sezonā pārliecinoši spēlēja 1.līgas turnīrā.
Kārlis Lejnieks. Foto: Dmitrijs Suļžics/f64

LOK izvirza 17 pārstāvjus IZM sporta politikas pamatnostādņu virzienu darba grupām

Sporta politikas pamatnostādņu 2021. – 2027. gadam projekta izstrādei Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) deleģējusi 17 pārstāvjus sešās rīcību virzienu darba grupās.
Latvijas izlases basketbolists Žanis Peiners. Foto: Ģirts Ozoliņš, f64

Latvijas Universitāte 40 augsta līmeņa sportistiem var segt studiju maksu

Latvijas Universitāte (LU), tuvojoties jaunajam mācību gadam, aicina jaunos augsta līmeņa sportistus izmantot LU piešķirtās sporta stipendijas, kas nodrošina iespēju sportistiem iegūt kvalitatīvu augstāko izglītību un vienlaikus turpināt sportista karjeru. Sporta stipendija, kā tas ierasts daudzās Eiropas un Ziemeļamerikas valstīs, nodrošina studiju maksas segšanu, ja sportists uzrādījis augstus sasniegumus savā sporta veidā un vienlaikus ir sekmīgs arī studijās Latvijas Universitātē.

Notiks florbola turnīrs "Ogre Open 2020". Pieteikšanās pagarināta līdz 25.jūlijam

1. un 2. augustā Ogres 1. vidusskolas sporta hallē pirmo reizi norisināsies starptautisks turnīrs florbolā vīriešu komandām "Ogre Open 2020". Sacensības, lai veicinātu florbola attīstību, popularizētu veselīgu dzīvesveidu un veicinātu sadarbību ar kaimiņvalstu florbolistiem, organizē biedrība "Sporta klubs "METĒJI"", atbalsta Ogres novada pašvaldība un Latvijas Florbola savienība.
Kaspars Kreimanis
Foto: Floorball.lv

Kreimanis: "Ticu, ka būtu tikuši līdz finālam"

Labs laika sprīdis pagājis, kopš Covid-19 krīze lika pieņemt lēmumu par florbola sezonas paturēšanu Latvijā, tā arī nenosakot šīs sezonas čempionus. Vieni no titula pretendentiem uz trofeju bija arī "Lielvārde/FatPipe" uzskata komandas galvenais treneris Kaspars Kreimanis.
Jānis Salcevičs. Foto: Floorball.lv

Latvijas izlases kandidāti pulcējas treniņnometnē Liepājā

Liepājā uz triju dienu treniņnometni sapulcējušies Latvijas vīriešu izlases kandidāti, kuri valstsvienības galvenā trenera Arto Rīhimeki vadībā gatavojas 2020. gada pasaules čempionāta finālturnīram.
Ilvis Pētersons. Foto: Māris Greidāns, floorball.lv

Ar 25 balsīm par un divām pret florbola saimes vadībā paliek Pētersons

Šodien Rīgā notiks Latvijas Florbola savienības (LFS) biedru kopsapulce, un tās laikā par prezidentu tika pārvēlēts Ilvis Pētersons. Viņu atbalstīja 25 no 29 delegātiem.
Roberts Trepšs
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

"Rubenes" pamatvārtsargs Trepšs pārcelsies uz Norvēģiju

Kocēnu "Rubenes" florbola kluba aizvadītās sezonas izteiktais pirmais numurs vārtos Roberts Trepšs jaunajā sezonā pārstāvēs Norvēģijas virslīgas klubu "Harstad IBK", sarunā ar portālu Sportacentrs.com apstiprināja spēlētājs.
Foto: LOK

LOK apstiprinājusi ieņēmumu un izdevumu tāmes projektu 2020. gadam

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Finanšu komisija izskatīja un vienbalsīgi apstiprināja LOK finanšu direktora Alda Āboliņa sagatavoto LOK ieņēmumu un izdevumu tāmes projektu 2020.gadam 8 012 177 eiro apmērā.
LOK prezidents Aldons Vrubļevskis. Foto: olimpiade.lv

Valdība sporta nozares krīzes seku mazināšanai piešķir piecus miljonus eiro

Valdība šodien atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) rīkojumu, kas paredz no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem" ministrijai piešķirt piecus miljonus eiro, ar mērķi mazināt Covid-19 krīzes radīto negatīvo seku ietekmi uz sporta nozari, vēstī ziņu aģentūra LETA un Latvijas Olimpiskā komiteja.