Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:10, Did:0, useCase: 0

LFS sveic labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus

Ritvars Raits
Ritvars Raits

LFS sveic labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus
Foto: Māris Geidāns, floorball.lv

Vakar, 26.maijā, kultūras pilī "Ziemeļblāzma", Rīgā, notika Latvijas Florbola savienības (LFS) rīkotais labāko florbolistu, treneru, tiesnešu un šī sporta veida atbalstītāju godināšanas pasākums.

Pasākumu, kas turpinājās teju trīs stundas, vadīja Renārs Zeltiņš. Tajā bija gan mākslinieku uzstāšanās, gan interesanti jautājumi par florbola tēmu, piemēram, cik sver bumbiņa un cik tai caurumu, gan arī, protams, labāko florbolistu, treneru, tiesnešu un šīs spēles atbalstītāju sveikšana un godināšana. Balvas pasniedza Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers, Latvijas Sporta federāciju padomes prezidents Einars Fogelis, LFS prezidents Ilvis Pētersons, LFS valdes loceklis Andris Dzenis, Sacensību komitejas vadītās Pēteris Poudžiunas, Jaunatnes komitejas vadītājs Mārtiņš Maķevics, Tiesnešu komitejas vadītājs Arsenijs Mihejevs, Treneru Komitejas vadītājs Andris Pīlups, Disciplinārās komitejas vadītājs Rihards Jēgers, Latvijas sieviešu izlases galvenais treneris Jurijs Fedulovs, "Multisport" pārstāvis Jānis Salcevičs, "Sporta Punkts" valdes priekšsēdētāja Tamāra Robežniece, Latvijas nacionālo izlašu spēlētāji. Tādus pasākumus Latvijas Florbola savienība rīko pēc katras sezonas, bet droši var apgalvot, ka tik daudz balvu un laureātu līdz šim vēl nebija bijis.

Par izcīnīto piekto vietu pasaules čempionātā, kas decembrī notika Somijas pilsētā Tamperē, tika sveikta Latvijas sieviešu izlase (spēlētājas - Liene Krauja, Elīza Elizabete Bērziņa, Lība Daija Mikova, Paula Egle, Zane Klabere, Gunita Kārkliņa, Līga Vancāne, Santa Muceniece, Evita Rudzīte, Gundega Vancāne, Madara Adamane, Inga Ametere, Ieva Priede, Ieva Ločmele, Jana Filipsone, Evelīna Garbare, Diāna Isjomina, Līga Garklāva, Kristīne Kirilova un Lauma Višņevska; galvenais treneris - Jurijs Fedulovs, treneris - Gints Vīnbergs, vārtsargu treneris - Valērijs Bodnieks, mediķi - Lilita Lazdiņa un Aleksandrs Matjuņins, ekipējuma menedžeris - Arsenijs Potapovs, izlases menedžere - Dace Grizāne). Tāpat apbalvotas tika pasaules čempionāta katras spēle labākās spēlētājas - Gundega Vancāne (spēlē pret Vāciju), Lauma Višņevska (spēlē pret Zviedriju), Līga Garklāva (spēlē pret Austrāliju), Lība Daija Mikova (spēlē pret Šveici), Inga Ametere (spēlē pret Slovākiju) un Diāna Isjomina (spēlē pret Vāciju).

Atzinība par aktīvu līdzdalību un ieguldījumu Latvijas 22. čempionāta bērniem un jauniešiem nodrošināšanā tika izteikta pieciem klubiem: Kocēnu sporta klubam, florbola klubam "Ķekavas Bulldogs", sporta klubam "Lielvārde", florbola klubam "Kurši" un florbola klubam "Rīgas Lauvas".

Latvijas Bērnu un jauniešu čempionāta labākie spēlētāji
Zēni U11: rezultatīvākais spēlētājs - Ralfs Polis (FK Kurši), labākais uzbrucējs - Ernests Ronis (Ķekavas Bulldogs), labākais aizsargs - Klāvs Araks (Talsu NSS/Krauzers), labākais vārtsargs - Mārcis Zanders (FK Kurši);
Zēni U12, 1.divīzija: rezultatīvākais spēlētājs - Oskars Tūtāns (Lielvārde), labākais uzbrucējs - Valters Kalnietis (Talsu NSS/Krauzers), labākais aizsargs - Roberts Armands Ragovskis (Talsu NSS/Krauzers), labākais vārtsargs - Ričards Ķīlis (Talsu NSS/Krauzers);
Zēni U12, 2.divīzija: rezultatīvākais spēlētājs - Kristers Orlovs (Kalsnava/Madona), labākais uzbrucējs - Tomass Kristofers Birstiņš (FBK Ādaži), labākais aizsargs - Matīss Kalupnieks (Kalsnava/Madona), labākais vārtsargs - Olivers Vasiļevskis (Babīte);
Zēni U14, 1.divīzija: rezultatīvākais spēlētājs - Dāvis Zēmelis (Rubene), labākais uzbrucējs - Maikls Nazarovs (Lielvārde/Sporta Punkts), labākais aizsargs - Markuss Nazarovs (Lielvārde/Sporta Punkts), labākais vārtsargs - Miks Radvils (FS Masters/BT1);
Zēni U14, 2.divīzija: rezultatīvākais spēlētājs - Edvards Vimba (Babīte), rezultatīvākais spēlētājs regulārajā turnīrā - Salvis Mežāns (Kalsnava/Madona), labākais uzbrucējs - Mārtiņš Puķīte (FK Kurši), labākais aizsargs - Rodrigo Struka (FS Masters/Ulbroka 2), labākais vārtsargs - Adrians Dadžāns (FS Masters/Ulbroka 2);
Zēni U16, 1.divīzija: rezultatīvākais spēlētājs - Klāvs Jansons (Ķekavas Bulldogs), rezultatīvākais spēlētājs regulārajā turnīrā - Niks Blumfelds (Lielvārde), labākais uzbrucējs - Jānis Ragovskis (Talsu NSS/Krauzers), labākais aizsargs - Renārs Jēkabsons (Rubene), labākais vārtsargs - Ričards Salacietis (Rubene);
Zēni U16, 2.divīzija: rezultatīvākais spēlētājs - Rūdolfs Ķīvītis (Kuldīgas novada sporta skola), rezultatīvākais spēlētājs regulārajā turnīrā - Emīls Berķis (Babīte), labākais uzbrucējs - Renārs Preijers (RTU/Rockets), labākais aizsargs - Roberts Bambāns (Kuldīga), labākais vārtsargs - Aksels Imbovics (FK Kurši);
Zēni U18: rezultatīvākais spēlētājs - Dēvids Osītis (FK Rīga), labākais uzbrucējs - Olafs Zvīnis (CPSS/Lekrings), labākais aizsargs - Kārlis Jānis Petrovskis (FS Masters/Ulbroka), labākais vārtsargs - Sandis Venevics (FK Rīga);
Meitenes U12: rezultatīvākā spēlētāja - Diāna Marta Lucāne (Daudzeses meža kaķi), labākā uzbrucēja - Eva Tomaševska (Rīgas Lauvas), labākā aizsardze - Samanta Bērziņa (Rubene), labākā vārtsardze - Elīna Sirmā (Rubene);
Meitenes U14: rezultatīvākā spēlētāja - Anna Ankudinova (Rīgas Lauvas), labākā uzbrucēja - Laura Gaugere (Rubene), labākā aizsardze - Katrīna Kate Fībiga (Rīgas Lauvas), labākā vārtsardze - Laura Viktorija Lucāne (Daudzeses meža kaķi);
Meitenes U16: rezultatīvākā spēlētāja - Laura Gaugere (Rubene), rezultatīvākā spēlētāja regulārajā turnīrā - Linda Dadajeva (Rīgas Lauvas), labākā uzbrucēja - Klinta Mārtiņjēkaba (Lekrings), labākā aizsardze - Elizabete Pavlovska (Rubene), labākā vārtsardze - Elīna Jeige (Ķekavas Bulldogs);
Meitenes U18: rezultatīvākā spēlētāja - Inga Ametere (Ķekavas Bulldogs), labākā uzbrucēja - Rebeka Laure (Rubene), labākā aizsardze - Ieva Ločmele (Rīgas Lauvas), labākā vārtsardze - Jana Filipsone (FK NND).

Latvijas Veterānu čempionāta labākie spēlētāji
35+: rezultatīvākais spēlētājs - Valdis Padoms (Aizkraukle/Silarozes), labākais uzbrucējs - Ainārs Anis (Sonora), labākais aizsargs - Oskars Kirkils (Alusvēderi), labākais vārtsargs - Ģirts Priedītis (Rubene);
40+: rezultatīvākais spēlētājs - Sergejs Aleksandrovs (SC Mēmele), labākais uzbrucējs - Jānis Kārkliņš (SC Mēmele), labākais aizsargs - Normunds Zēmelis (Rubene), labākais vārtsargs - Kaspars Roga (Ekskurzeme-Tukums);
45+: rezultatīvākais spēlētājs - Agris Grandovskis (SC Mēmele), labākais uzbrucējs - Konstantīns Balzaris (SC Mēmele), labākais aizsargs - Aivis Tālbergs (Kurvidzeme-Lino.lv), labākais vārtsargs - Andris Brokāns (Kurvidzeme-Lino.lv).

Vīriešu 2.līga - "Fans" mēneša labākie spēlētāji: Edgars Lazdiņš (FK Valka), Rihards Jansons (FK Roja-Rauda Print), Bertrams Kalējs (FK Rīga-2), Mikus Freibergs (FK Roja-Rauda Print), Kristers Tiltiņš (Tērvete), Aivars Dēvics (Leģions/Grobiņas novads).

Vīriešu 2.līgas labākie spēlētāji: rezultatīvākais spēlētājs - Mikus Freibergs (FK Roja-Rauda Print), rezultatīvākais spēlētājs regulārajā turnīrā - Marks Višņakovs (Rēzeknes BJSS), labākais uzbrucējs - Aivars Dēvics (Leģions/Grobiņas novads), labākais aizsargs - Rihards Fīrmanis (FK Roja-Rauda Print), labākais vārtsargs - Andris Eglītis (FK Roja-Rauda Print).

Sieviešu 1.līga - "Sporta Punkts" mēneša labākās spēlētājas: Liāna Aldiņa (FK NND/RJTC), Laura Gaugere (Rubene-1), Rebeka Laure (Rubene-1), Sintija Bāliņa (Rubene-1), Inita Dimante (FK Sala), Klinta Mārtiņjēkaba (Lekrings).

Sieviešu 1.līgas labākās spēlētājas: rezultatīvākā spēlētāja - Laura Gaugere (Rubene-1), labākā uzbrucēja - Alise Kazaine (FK NND/RJTC), labākā aizsardze - Linda Lubgāne (FK Sala), labākā vārtsardze - Sintija Bāliņa (Rubene-1).

Vīriešu 1.līga - "Sporta Punkts" mēneša labākie spēlētāji: Rihards Mallons (LU/FS Masters), Elvijs Jankovskis (FK Ogres Vilki), Toms Rislings (FK Ogres Vilki), Roberts Trepšs (Rubene-1), Aivis Barkovskis (FK Rīga-1), Niks Blumfelds (LIELVĀRDE/FANS).

Vīriešu 1.līgas labākie spēlētāji: rezultatīvākais spēlētājs - Elvijs Jankovskis (FK Ogres Vilki), labākais uzbrucējs - Bertrams Kalējs (FK Rīga-1), labākais aizsargs - Mariss Giņko (LIELVĀRDE/FANS), labākais vārtsargs - Roberts Trepšs (Rubene-1).

ELVI līga sievietēm - "ELVI" mēneša labākās spēlētājas: Paula Brunovska (FK Ķekava), Liene Adamane (Rubene), Ieva Jurkāne (FK Ķekava), Ieva Priede (FK NND), Laura Skujevska (FK Ķekava), Edīte Bankava (Rubene), Laura Gaugere (Rubene).

ELVI līgas sievietēm labākās spēlētājas: rezultatīvākā spēlētāja - Edīte Bankava (Rubene), rezultatīvākā spēlētāja regulārajā turnīrā - Inga Ametere (Ķekavas Bulldogs), labākā uzbrucēja - Lība Daija Mikova (Rubene), labākā aizsardze - Gundega Vancāne (FK Ķekava), labākā vārtsardze - Jana Filipsone (FK NND), vērtīgākā spēlētāja - Ieva Priede (FK NND), labākā debitante - Ieva Ločmele (Rīgas Lauvas).

ELVI līgas sievietēm simboliskā izlase: uzbrucējas - Inga Ametere (Ķekavas Bulldogs), Edīte Bankava (Rubene) un Paula Egle (Rubene), aizsardzes - Gundega Vancāne (FK Ķekava) un Ilze Justamente (FK NND), vārtsardze - Jana Filipsone (FK NND).

ELVI līga vīriešiem - "ELVI" mēneša labākie spēlētāji: Kārlis Vitkovskis (Lielvārde), Jānis Salcevičs (Lielvārde), Kaspars Šķēls (Ulbroka/FS Masters), Mārtiņš Broks (FBK Valmiera/ViA), Kārlis Bulāns (Ulbroka/FS Masters), Gvido Lauga (Mogo-RTU/Rockets), Atis Blinds (Lielvārde).

ELVI līgas vīriešiem labākie spēlētāji: rezultatīvākais spēlētājs - Toms Bitmanis (FK Rīga), labākais uzbrucējs - Toms Akmeņlauks (Lielvārde), labākais aizsargs - Artūrs Jurševskis (Ulbroka/FS Masters), labākais vārtsargs - Jānis Salcevičs (Lielvārde), vērtīgākais spēlētājs - Atis Blinds (Lielvārde), labākais debitants - Jānis Ragovskis (Talsi/Krauzers).

ELVI līgas vīriešiem simboliskā izlase: uzbrucēji - Jānis Jansons (Mogo-RTU/Rockets), Toms Akmeņlauks (Lielvārde) un Atis Blinds (Lielvārde), aizsargi - Artūrs Jurševskis (Ulbroka/FS Masters) un Ivo Balodis (FBK Valmiera/ViA), vārtsargs - Jānis Salcevičs (Lielvārde).

Latvijas čempionāta īpašās balvas: labākais jaunais tiesnesis - Kristers Bārda un Fēliks Riekstiņš, labākais tiesnesis - Māris Kumerdanks un Kaspars Kristapsons, labākais jaunatnes treneris - Linda Līce (Rubene) un Ivars Jēkabsons (Rubene), labākais treneris - Atis Blinds (Lielvārde).

Latvijas Florbola savienības īpašā atzinība par aktīvu līdzdalību florbola attīstībā: Pēterim Poudžiunam, Mārtiņam Maķevicam, Andrim Pīlupam, Eināram Bedrītim, Arsenijam Mihejevam, Rihardam Jēgeram, Andrim Dzenim, Artim Krauklim, Jurijam Fedulovam, Elīnai Drēziņai, Edgaram Staunem, Kārlim Dārzniekam, Artim Zeiļam, Valdim Griķim, Lilitai Lazdiņai, Arsenijam Potapovam, Mārim Rožānam, Ārim Aldiņam, LU karsējmeiteņu grupai, SIA "Multisport", SIA "Sporta Punkts", SIA "Florbolam.lv", "Blindsave Ltd", SIA "Timo Sport Baltics", portālam Sportacentrs.com, SIA "Elvi Latvija" un Latvijas Fanu organizācijai.

Izmantotie resursi:
Latvijas Florbola savienība » LV »...