Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:277, Did:0, useCase: 0

Sākas vīriešu 1.līgas ceturtdaļfināli

Laura Briņķe
Laura Briņķe

Sākas vīriešu 1.līgas ceturtdaļfināli
"Impar Limbaži"
Foto: floorball.lv

Par godpilnajām vietām Latvijas florbola čempionātā cīnās ne tikai florbola virslīgas komandas, bet arī 1.līgas komandas. Astotdaļfinālos tikai noskaidrotas sešas spēcīgākās vīriešu 1.līgas komandas, kuras turpinās cīņu ceturtdaļfinālos.

Uz ceturtdaļfinālu pēc regulārās sezonas, automātiski kvalificējās austrumu tabulas pirmās divas vietas un rietumu tabulas pirmās divas vietas: "Impar Limbaži", "RTU/Rockets", "Irlava/Avant" un FBK "SĀC".

Astotdaļfinālu pāros savā starpā tikās: FK "JeNo" – "Rubene-1", "Lielvārde/Fans" – "Ķekavas Bulldogs", "Latvijas Universitāte/FS Masters" – "Talsu NSS/Zerorisk" un "Kuldīga/KNSS" – "Lekrings-1". Sērija ilga līdz vienas komandas divām uzvarām un tādējādi tālāk kvalificējās komandas : FK "JeNo" , kuras pretinieks ceturtdaļfinālos būs "Impar Limbaži", "Lielvārde/Fans" – "RTU/Rockets", "Latvijas Universitāte/FS Masters" – "Irlava/Avant" un "Lekrings-1" – FBK "SĀC".

Gan FK "JeNo" un "Rubene-1", gan "Latvijas Universitāte/FS Masters" un "Talsu NSS/Zerorisk", gan "Kuldīga/KNSS" un "Lekrings-1" savstarpējās cīņās bija nepieciešama papildus trešā spēlē, jo pēc aizvadītām divām spēlēm, sērijas rezultāti šajos mačos bija 1:1. Vienīgi "Lielvārde/Fans" izdevās divās spēlēs iegūt divas uzvaras un trešā spēle nebija nepieciešama.

Iespējams sīvākā sāncensība sagaidāma tieši starp "Lielvārde/Fans" un "RTU/Rockets". Lai gan lielvārdieši atrodas austrumu tabulas trešajā vietā un "RTU/Rockets" rietumu tabulas otrajā vietā, abām komandām ir vienāds punktu skaits.

Pirmā ceturtdaļfināla spēle notiks jau šodien, 1.martā plkst. 20:00 Limbažu Olimpiskajā centrā, kur nūjas krustos "Impar Limbaži" un FK "JeNo". Spēlēm teksta tiešraidē var sekot līdzi floorball.lv tīmekļa vietnē.

Astotdaļfinālu rezultāti:
FK "JeNo" – "Rubene-1" sērijā 2:1 (3:8, 8:7 ET, 9:2)
"Lielvārde/Fans" –"Ķekavas Bulldogs" sērijā 2:0 (10:2, 5:4)
"Latvijas Universitāte/FS Masters" – "Talsu NSS/Zerorisk" sērijā 2:1 (5:6, 6:5, 2:1 PS)
"Kuldīga/KNSS"- "Lekrings-1" sērijā 1:2 (2:4, 8:4, 2:3)

1.līga AUSTRUMI

VietaKomandaSpēlesPunktiUzvarasZaudējumi+/-
1 Impar Limbaži163512438
2FBK SĀC163312421
3Lielvārde/Fans163312432
4 Latvijas Universitāte/FS Masters163211546
5Rubene-1162488-15
6Lekrings-11619610-21
7FBK Valmiera/BSS1616511-41
8FK Madona1615412-18
9Rēzeknes BJSS169214-42

1.līga RIETUMI

VietaKomandaSpēlesPunktiUzvarasZaudējumi+/-
1Irlava/Avant184515390
2RTU/Rockets183311764
3Kuldīga/KNSS183311752
4FK JeNo18311178
5Talsu NSS/Zerorisk182999-4
6Ķekavas Bulldogs1825810-39
7Kurši 21822810-12
8Leģions/Grobiņas SC1822711-14
9Saulkalne1816513-70
10SC Mēmele/Code1814513-75

Izmantotie resursi:
Latvijas Florbola savienība » LV »...

Rakstu sagatavoja Sportacentrs.com Jauno žurnālistu akadēmijas dalībniece.