Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:278, Did:0, useCase: 0
Sveiks Latvijas labākos florbolistus, trenerus un tiesnešus
Sveiks Latvijas labākos florbolistus, trenerus un tiesnešus
Foto: Kocēnu "Rubene" pārliecinoši aizstāv čempiones titulu
Foto: Kocēnu "Rubene" pārliecinoši aizstāv čempiones titulu
Kocēnu "Rubene" pārliecinoši aizstāv čempiones titulu
Kocēnu "Rubene" pārliecinoši aizstāv čempiones titulu
Foto: Vicelīderes bez medaļām, "FK NND/RJTC" izkaļ sev bronzu
Foto: Vicelīderes bez medaļām, "FK NND/RJTC" izkaļ sev bronzu
Jūnija nogalē notiks "BLINDSAVE vārtsargu nometne 2019"
Jūnija nogalē notiks "BLINDSAVE vārtsargu nometne 2019"
Publicitātes foto

Talsos medaļas dalīs sieviešu 1. līgas komandas

Šodien Talsu Valsts ģimnāzijā izšķirošās cīņas par Latvijas čempionāta medaļām aizvadīs sieviešu 1. līgas četras labākās komandas. Pulksten 10.30 laukumā dosies "Irlava/Tukums" un Rīgas "FK NND/RJTC", lai sadalītu bronzas godalgas, bet pulksten 13.30 par čempionu kausu cīnīsies Kocēnu "Rubene" un "Rēzeknes BJSS".

Iespēja kļūt par snaiperi: Piekto reizi notiks "1000 metienu nometne"

No 26. līdz 30. jūnijam Cēsīs vienlaicīgi ar "BLINDSAVE vārtsargu nometni" notiks "1000 metienu nometne" laukuma spēlētājiem. Šī florbola nometne palīdzēs ikvienam tās dalībniekam apgūt un attīstīt metienu prasmi un precizitāti, kā arī iegūt jaunus draugus un pozitīvas emocijas kopā ar "BLINDSAVE vārtsargu nometnes" dalībniekiem.
MVP - Laura Gaugere un Rolands Kovaļevskis
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv
2

ELVI florbola līgas MVP - Gaugere un Kovaļevskis

1. augusta pēcpusdienā Rīgā, VEF kultūras pilī, norisinājās Latvijas Florbola savienības (LFS) rīkotais pagājušās sezonas labāko florbolistu, treneru un tiesnešu godināšanas pasākums. Balvas kā ELVI florbola līgas vērtīgākie spēlētāji saņēma Laura Gaugere (Rubene) un Rolands Kovaļevskis (Betsafe/Ulbroka).
Foto: Māris Greidāns
1

Sveiks Latvijas labākos florbolistus, trenerus un tiesnešus

Šodien, 1. augustā, Rīgā, VEF kultūras pilī, svinīgā ceremonijā tiks sveikti un apbalvoti 2017./2018. gada sezonas labākie florbolisti, treneri un tiesneši. Pasākuma sākums pulksten 16:00, ierašanās no pulksten 15:00. Vakara vadītāju lomā šoreiz būs Sanda Dejus un Juris Kozlovskis jeb improvizācijas teātris "Spiediens".
Kārlis Bulāns guvis līdz šim pēdējos vārtus Elvi līgā
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Florbolā papildlaiku spēlēs četratā pret četriem

Latvijas Florbola savienības Valdes sēdē pieņemts lēmums ar nākamo sezonu papildlaiku aizvadīt, katrai komandai laukumā esot četriem spēlētājiem un vārtsargam.
Kocēnu "Rubene 1"
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv
1

"Rubene 1" trešo pavasari pēc kārtas izcīna zeltu

Par Latvijas čempionāta florbolā sieviešu 1. līgas čempioni trešo reizi pēc kārtas kļuvusi Kocēnu komanda "Rubene 1", kas šovakar Irlavas sporta centrā ar 7:3 uzvarēja "Irlavas/Tukuma" florbolistes. Bronzas medaļas izcīnīja "Ķekavas Bulldogs" florbolistes, kuras šodien turpat Irlavā ar 9:4 sakāva Rīgas komandu "FK NND/RJTC".
Foto: floorball.lv

Par sieviešu 1. līgas zeltu cīnīsies Kocēnu "Rubene 1" un "Irlava/Tukums"

Latvijas čempionāta florbolā sieviešu 1. līgas finālspēlē otro pavasari pēc kārtas spēkiem mērosies Kocēnu "Rubene 1" un "Irlava/Tukums". Spēle notiks šodien pulksten 17.00 Irlavas sporta centrā. Pulksten 11.00 turpat Irlavā mačā par bronzas medaļām nūjas krustos komandas "Ķekavas Bulldogs" un "FK NND/RJTC" (Rīga).
Linda Jēgere un Mareks Brutāns
Foto: floorball.lv

Mēneša spēlētāji 1. līgā – Jēgere un Brutāns

Latvijas Florbola savienība (LFS) paziņojusi Latvijas čempionāta sieviešu un vīriešu 1. līgas labākos spēlētājus oktobrī. Par tādiem atzīti aizsardze Linda Jēgere no komandas "Irlava/Tukums" un uzbrucējs Mareks Brutāns no "Latvijas Universitāte/FS Masters". Balva laureātam tiks pasniegta sadarbībā ar uzņēmumu "SPORT REVOLUTION", kas ražo pasaulē pirmos sertificētos florbola trenažierus ar zīmolu "MY FLOORBALL".
Līga Bārda florbola laukumā
Publicitātes foto

Florbolisti vāc ziedojumus Līgas Bārdas atbalstam

Vismaz trijās šīs nedēļas nogalē paredzētajās ELVI florbola līgas spēlēs apmeklētājiem būs iespēja materiāli atbalstīt FK "NND" spēlētāju Līgu Bārdu viņas cīņā pret pēkšņu slimību - ādas vēzi.
"FK NND/RJTC"
Foto: floorball.lv

"FK NND/RJTC" grauj, pa uzvarai arī kocēnietēm un liepājniecēm

Pagājušās nedēļas nogalē ar trim spēlēm startēja Latvijas čempionāta florbolā sieviešu 1. līgas turnīrs. Rīgas FK "NND/RJTC" viesojās Maltā pie debitantes "Rēzeknes BJSS", kur izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 9:0. Pa panākumam guva arī Kocēnu "Rubene 1" un Liepājas "LiepU".