Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:10, Did:0, useCase: 0

Latvijas vadošais apdrošinātājs BALTA atbalstīs LFS

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Latvijas vadošais apdrošinātājs BALTA atbalstīs LFS
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Latvijas Florbola savienības (LFS) atbalstītāju pulkam pievienojusies apdrošināšanas akciju sabiedrība BALTA (PZU grupa), un jau tuvākajā nākotnē kopīgi tiks realizēta Latvijas komandu sporta veidu čempionātos vēl neredzēta iecere - "BALTA TOP SCORER". Turpmāk katras ELVI florbola līgas komandas rezultatīvākais spēlētājs laukumā dosies īpašā formas kreklā ar "BALTA TOP SCORER" simboliku. Sezonas gaitā, mainoties rezultatīvākajiem spēlētājiem, attiecīgi mainīsies arī kreklu valkātāji.

LFS prezidents Ilvis Pētersons pauda gandarījumu, ka izdevies panākt abām pusēm interesantu vienošanos ar BALTA, kas rezultēsies vietējam sportam unikāla projekta formā: "Nepārtraukti meklējam svaigas idejas, kas florbola spēli padarītu interesantāku, skatāmāku un atšķirīgāku no citu sporta veidu ierastajiem šabloniem. Šāda sponsorēšanas pozīcija būs kaut kas pilnīgi jauns Latvijas komandu sporta veidos. Ļoti priecājamies, ka mūsu jaunais atbalstītājs saskatīja potenciālu šāda tipa piedāvājumā, un ceram uz ilgu un ražīgu sadarbību."

"Mūsu uzņēmumu ar LFS vieno kopīgas vērtības – arī BALTA iestājas par aktīvu un veselīgu dzīvesveidu. Turklāt novērtējam to, ka, lai gan florbols Latvijā ir salīdzinoši jauns sporta veids, tā popularitāte strauji aug, turpinot iekarot arvien pamanāmāku pozīciju uz Latvijas sporta kartes. Ceram, ka mūsu atbalsts dos artavu šīs sporta spēles attīstībai un skatītāju uzmanības piesaistīšanai," sadarbību komentē Līna Lisnere, BALTA komunikācijas vadītāja.

BALTA ir Latvijā vadošais nedzīvības apdrošinātājs ar teju 28 gadu pieredzi. Latvijas iedzīvotāji 16 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja. BALTA ietilpst PZU grupā, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. Uzņēmuma 42 filiālēs visā Latvijā strādā 570 darbinieku.